זוכרים את...

SHE RA

New member
זוכרים את...

זוכרים את...
הייתה סצינה נראלה בעונה 3 לא סוגורה על זה שגבריאל וזינה רעבות ואז גבריאל מוצאת ארנב והולכת לצוד אותו ופתראות הוא חוסף שניים ואז יש לנו סצנת wwe\f עם גבריאל והארנב

אז עכשיו אני רואה את הסדרה sliders עונה 3 גם מאותם שנים ובפרק הם הגיעו לעולם שהכל שם ענק מהם ועם ממש קטנים הם מסתתרים במין מערה מחילה כזאת ואז בא ארנב והאישה שם רוצה ללכת אליו ומלורי אומר לה לא אל תכי אני לא הייתי עושה את זה דברים יכולים להיות שונים בכל עולם ואז היא לא מקשיבה לו באה ללכת לארנב והוא חוסף שיניים בידיוק באותה הדרך נראה ממש אותו דבר LOL

מעניין של מי היה הרעיון או מאיפה לקחו את זה

spukipuki

New member
Slidersssssss!!!!

יואו אני הייתי מכורה לסדרה הזאת
חח

Shiri from the block

Active member
איזה מצחיק שהזכרת את גולשים בזמן פתאום! בדיוק אתמול הלכתי לראות מת לצעוק 5, וג'רי אוקונל (קווין) היה שם! איזה צירוף מקרים חח פתאום את מדברת על הסדרה פה

צריך לבדוק מה שודר קודם

ומה קרה שאת רואה פתאום גולשים בזמן?? חחח
מצחיק איך תמיד אנחנו חוזרים לסדרות הישנות, כי אני למשל גם רואה עכשיו לואיס וקלארק... הצפייה בסמולוויל רק גורמת לי לגעגועים לסדרה חח

SHE RA

New member
חח ואו הוא מזה הזדקן

שנהם שודרו בערך באותם שנים 2 העונות האלה...
התקף נוסטגליה אהבתי ממש את הסדרה ותמיד איכשהו פיספסתי פרקים באמצע ואז דמויות התחילו להתחלף אז החלטתי לעשות מרתון ולבדוק מתי זה מתחיל להיות הרבה יותר מדבי LOL

לואיס וקלארק הייתה סדרה מעולה!!!

spukipuki

New member
יאאא לואיס וקלארק חח

וואי אני זוכרת את הפרק שהוא איבד שליטה על הכוחות שלו או משהו, ויש קטע שהוא בא לחמם את הכוס קפה עם הקרני לייזר והוא ממיס את הכוס

למעלה