זוכרים את השיר והקליפ?

dory30

Well-known member
אני נזכר בקליפ בגלל שאותה תקופה נחשבה לאחת הגרועות מאז שאני זוכר את עצמי. אינתיפאדה שנייה, מחבלים מתפוצצים על ימין ועל שמאל. ומה אנחנו עושים תוך כדי עבודה? שומעים מוזיקה בקריה ואף רואים מונדיאל בקניןן עזריאלי, כאילו אנחנו לפחות בצרפת או באנגליה. עולם הזוי. לפחות אז לא היו רשתות חברתיות שמזהמות לצעירים את המוח.

במלחמת ששת הימים הייתה לנו הצלחה אדירה, שהשלתה אותנו שאנחנו כל יכולים ולא יוכלו לנצח אותנו. כל העולם העריך את ישראל ככל יכולים ובלתי מנוצחים בגלל ההצלחה הזאת. לכן, בהפסד של מלחמת יום כיפור שבאה אחר כך, התאכזבנו.

dory30

Well-known member
במלחמת ששת הימים הייתה לנו הצלחה אדירה, שהשלתה אותנו שאנחנו כל יכולים ולא יוכלו לנצח אותנו. כל העולם העריך את ישראל ככל יכולים ובלתי מנוצחים בגלל ההצלחה הזאת. לכן, בהפסד של מלחמת יום כיפור שבאה אחר כך, התאכזבנו.
אבא שלי סיפר לי ארוכות על כך. הוא השתתף בשתי המלחמות, גם בלבנון הראשונה (שנקראה אז "שלום הגליל") והשתחרר משירות מילואים בגיל 51, בשנת 1998. היה אלחוטן בשריון ובהמשך סופח ליחידת קישור מול ארה"ב.

מלחמת לבנון סיבכה אותנו והכריחה אותנו לעבור את הגבול ולחדור ללבנון, ולכן העולם הפסיק לחשוב שאנחנו שוחרי שלום. סבי היה הצנחן הישראלי הראשון וצנח עם חנה סנש, וגם היה מפענח כתבי סתר בצבא ועבד כמה זמן במשטרה.

למעלה