זוכרים אותי?

Efrat K

New member
זוכרים אותי?../images/Emo3.gif

אז ככה,החלטתי למכור את כל החומר שיש לי על מרי קייט ואשלי(וזה גם די זול אז יהיה לכם שווה!). זה פשוט תופס לי המון מקום ואין לי מה לעשות עם כל הדברים האלה כי אני לא משתמשת בהם כבר: מלא סרטים(הדרך לשם,דרכון לפריז,האתגר,אבא משתדך,להרוויח את לונדון,DVD של מרי קייט ואשלי בפעולה,קלטות מקוריות של מזל תאומות והמון קלטות מוקלטות,המון דיסקים של DVD עם סרטונים של "מאחורי הקלעים" וראיונות שונים). 9 ספרים שלהן באנגלית ובעברית והמון המון פוסטרים+כתבות(שזה קלסר שלם מפוצץ!). אם בא לכם(אני מאוד מקווה כי אני רוצה להפטר מזה כבר)תשלחו לי מסר ואני אצור עמכם קשר. אגב יש עדיפות לתושבי חיפה והקריות אבל גם אם אתם גרים באזור אחר בארץ אפשר יהיה למצוא סידור להפגש(כמו בעזריאלי למשל). אפרת.

mk and ap

New member
גמאני מוכרת!

כבר רשמתי בפורום את מה אבל למקרה שמישהו לא ראה אז אלו הדברים: מלא מלא פוסטרים, מכל הזמנים. -המון תמונות, מכל הזמנים. -המון כתבות, מכל הזמנים. -הברביות שלהן. -כל סרטי הוידיאו שלהן. -כל ה- DVD שלהן. -המשחקים שלהן. -כרית שלהן. -קופסאות שלהן. -דפים+ מעטפות שלהן. -גלויות שלהן. -2 תיקים שלהן, אחד מחו"ל ואחד מישראל. -כל הספרים שלהן שתורגמו, + ספר באנגלית מחו"ל. -כל מיני מדבקות שלהן, ובכל מיני גדלים. -כל החוברות עבודה שלהן. -ציוד לבצפר: -נייר עטיפה שלהן בשתיי גירסאות. -מערכות שעות. -מחברות. -קלמר. -מדבקות לתלמיד. -יומן. -כל מיני קלסרים, קשיח. -כל מיני קלסרים, קרטון. -משחות שיניים. טוב ויכול להיות שיש לי עוד כמה דברים...אני לא זוכרת=\ אז מי שמעוניין שיפנה לי במסרים! =]

למעלה