זוכרות את משחק החלפת הפיות?

זוכרות את משחק החלפת הפיות?

אז.... בימים עברו........ מה דעתכן לעוד סוואפ כזה? אני מתנדבת לארגן את הסוואפ אם תהיה הענות. חשבתי על סוואפ פיות, מכל סוג- מוקצפות, אוריריות, רוקדות (בלרינות) ועוד- כל אחת תיקח את הפיה לכיוון שלה. יש עניין?

smady a

New member
אפשרי בהחלט ללכת על משחק החלפות

אני הייתי משדרגת אותו לעוד כיוונים. הרי כבר למדתן להכין גלילים לחרוזים ועוד. ולמדנו מוקצפות ועוד. אז אפשר ללכת בכיוון של אולייייייייי עגילים... מחזיקי מפתחות או עדיפונים ל..... או נחליט כבר. רעיון טוב קשת.

לאט לאט נחליף הכל ../images/Emo13.gif

חשבתי בהתחלה ללכת על פרחים מלובדים, שרשראות וכדומה, אבל יש פה חדשות שרק התחילו בתחום הליבוד במחט אז אני רוצה לתת להן הזדמנות שווה ללמוד הכל. נתחיל בפיות ואח"כ פרחים, תליונים, טבעות, תיקים, שמלות, צעיפים, שטיחים, כיסויי מיטה......
אז לטובת החדשות שלא השתתפו בסוואפ הקודם (מכשפה, הדס, עוגיגה, חמוסי ועוד...) אז- מי מתפקדת? במידה ואראה שיש רשימה של לפחות 10 בנות נקבע תאריך סופי בו יעברו אלי הפיות ואני אשלח אותן לאחרות. כל אחת בעצם תכין את הפיה בצורה המושקעת ביותר שהיא יכולה בלי לדעת לאן היא תישלח.... יאללה- להתפקד

mehashefa

New member
רגע, אז מה נחליף?

לי יש רעיון!! רעיון אחר. כל אחת תכין בובה קטנה של חיה. איזה חייה שהיא תירצה.... מה אתן אומרות על זה??

md55

New member
קשת קשת בלרינות לי כבר יש רעיון

לבלרינה או בלרינו חמממממממממממממממממממממממוד

למעלה