זוהי הודעה קצרה.

רחלי!

New member
זוהי הודעה קצרה.

זוהי הודעה קצרה. אני יודעת שאנשים כאן שונאים הודעות ארוכות לגבי הסרט, אז אני פשוט אכתוב את זה בקיצור. דבר ראשון אני אגיד את זה: ראיתי את הסרט של ה"פ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! וווווייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. סליחה. ולשלב הפירוט במשפט אחד: היה אחלה אחרי הכל למרות ששינו וקיצרו. לשלב הציון: 9.3 - כי שינו וקיצרו, אבל היה אחלה. ולשלב הפירוט המדויק שבטח אף אחד לא יקרא כי כבר נמאס לכם מזה אבל אני חייבת להוציא את זה החוצה: (לא נראה לי שלאחד או שניים שעוד לא ראו ת´סרט כדאי לקרוא את זה, בהחלט לא…) אהבתי שם במיוחד את האגריד ("לא הייתי צריך להגיד את זה"), פילץ´ (המושלם! יותר טוב אפילו ממה שדמיינתי, בחיי!), קווירל, וולדי (בררר), וכמובן גברת נוריס (איזו ממית!!!
). דניאל רדקליף הוא חביב כזה אבל אדיש במיוחד. חבל שהם שינו כ"כ הרבה וקיצרו, לדעתי בעתיד יעשו מיני סדרה-עם כל הספר בה. מעניין אם הם באמת יעשו שני סרטים לספר הרביעי…ואיפה הם יקטעו את החלק הראשון… רופרט גרינט גנב את ההצגה. בקטע שהמטאטא פגע לו בראש כולם באולם צחקו. דמבלדור היה דיי רגוע. אני תמיד דמיינתי אותו יותר חמוד כזה, קופצני בערך, הוא נראה …זקן בסרט, ובספר הוא נראה להארי זקן רק בקטע אחד בספר 4 בעצם… לאיפה נעלמו משחקי הקווידיץ´ האחרים? דראקו מאלפוי אחלה, אחרי הכל. הארי קרא לו דרֶייקו בקטע אחד, ביער האסור! איזה ממי זה שצפרדעי השוקולד הם באמת צפרדעים! הסצינה עם וולדמורט בסוף ממש ספוקית. איזה מתוק פנג…חחח נוויל אחלה, חבל שיש לו יחסית מעט תפקיד… לי ג´ורדן-בהחלט בן! אל תתנו לראסטות להטעות אתכם… ניק כמעט בלי ראש: חביב ביותר, מעט תפקיד, בספר השני הם יהיו חייבים להכניס אותו יותר… איזה קול אחלה יש למקגונגל! הרמיוני סנובית, במיוחד בהתחלה. 4 סצינות שהכי חבל ששינו\הורידו (לא לפי סדר אכזבה): השיקוי של סנייפ עם הרמיוני בחדר הסודי בסוף, המפגש עם דראקו אצל מדאם מלקין, כשהרמיוני מחבקת את הארי לפני שהוא מתעמת עם וולדי, ופיבס כמובן. כבר אמרתי שקווירל אחלה? במילה אחת (שהיא לא א~כ~ז~ב~ה): ממי.
רחלי
, ששמחה שהיא לא חיכתה ליום שלישי עוד שבועיים.

תיקתקית

New member
שיהיה שמעי את יכולה לעשות לי טובה?

מאחר והייתה לי בר מצווה לפני שבוע אז אני מבקש מך לעשות עוד פורום פיק בבקשה את כותבת יפה כמו חן כולכם פה כותבים יפה חוץ ממני כמו שראיתם בפיק פורום הישן של רחלי... אז את תכתבי אחד? שקד

Minerva

New member
hehe

I´ve already seen the movie twice.....I´m a HPmaniac, what can I say I was SO sad when I found out that they removed my sexy flying Snape!!! in the 2nd quidditch game!!!!wwwaaaaaa

רחלי!

New member
זה לא כזה פשוט שקד´וש...

חשבתי הרבה פעמים על לעשות המשך לפאנפיק, אבל לא המשכתי מהסיבות הבאות:
אני פוחדת שאם זה יצא נוראי ואיום, כולם יזכרו רק את השני ולא את הראשון
אין לי כוח ואין לי כ"כ זמן
כבר הוצאתי חלק מהרעיונות שלי בפורומפיק של איכס"ה (כן, זו הייתי אני. היו לי שלושה ימים חופש ועיצבן אותי איך שכולכם התלוננתם ללירון שהיא לא הכניסה אתכם לביג בראת´ר, אז ישבתי קצת בלילה וחירבשתי מה שיצא לי בראש על המחשב שלי. תוצר של שיעמום טהור ושל שלוש בלילה. יש משהו שאיתו הייתם יכולים לחשוף אותי בקלי קלות, אבל אף אחד לא הפעיל את השכל כנראה ומצא אותו, נו אפנס).
רחלי
נ.ב.: הצטברו לי כמה נ.ב.ים שאין לי מה לעשות איתם, אז בכמה הודעות הבאות שלי תראו נ.ב.ים שלא קשורים להודעה. נ.ב.: לירון? זה נכון שאת מכירה את בלן? היא שאלה אותי את האיציק של "לירון אפריאט מישראל"!

רחלי!

New member
בחייכם אנשים!

חשפתי את עצמי! גיליתי לכם משהו חשוב שלא ידעתם קודם! משהו שרציתם לדעת אבל לא גיליתם! אוקיי, זה לא עד כדי כך גדול, אבל מגיעה לזה קצת התייחסות, לא? *נעלבת*
רחלי
נ.ב.:אגסית? (איך קוראים לך?) האם ייתכן? עוד מישהו שיודע שבדרום אפריקה לא חיים רק כושים? אני בהלם! יש לך אייסיקיו?

CrAzY*

New member
אני ידעתי על הדרום אפריקה......

ואגסית זאת גלית!!!!! ואחרי כל ההודעות פה על הסרט.... לא ידעת כבר את רובו?!

S.Riddle

New member
רחלי רחלי רחלי!!!!!!!!!!

איזה קטעים רצים פה!!!!!!!!!!! לא, אני לא מכירה את בלן, אבל חברה שלי כן. היא החליפה אס"ק ואיבדה את המספר שלי, אז היא ביקשה מחברה שלה, בלן, שתשאל את החברה הישראלית שלה אם היא מכירה אותי. לא היה לי מושג שזאת את! התחלתי לשאול חצי רשימה שלי אם הם מכירים מישהי בשם בלן, אבל לא חשבתי שזאת את!! ^-^

למעלה