זוגיות

א5179

New member
זוגיות

על זוגיות זוגות מתאימים יש רק בחנות נעליים. להתחתן זה כמו להיכנס לאמבטיה חמה. ברגע שהתרגלת זה כבר לא כל כך חם. כשגבר פותח את דלת המכונית בפני אישתו יש לכך שני הסברים: או שהמכונית חדשה, או שהזוגיות חדשה. סגולה לשלום בית: פיקחו עיניים לרווחה לפני הנישואין, ועצמו אותן למחצה אחריהם. על פשרות: בתפילת שמונה עשרה, כאשר אומרים "עושה שלום במרומיו" , נוהגים לפסוע 3 פסיעות לאחור, כי כאשר רוצים שלום, צריך לסגת מעט. - לאדם וחוה לא הייתה בעיה לחיות בשלום בית: היא לא הייתה צריכה לשמוע איך אמא שלו מבשלת, והוא לא היה צריך לשמוע על כל החברים שלה בעבר. על יופי: כלל זהב לאישה המתבגרת: הביטי בראי ואימרי לעצמך: היום אני נראית יותר יפה מאשר מחר. רגש ונישואים : המנצח טוסקניני אמר פעם לאחד המנגנים בזמורתו: "יש לנגן קטע זה ברגש, ואתה מנגן אותו כמו אדם נשוי". על החותנת: "אמא שלך תבוא מביה"ח לגור אצלנו". " מי אמר לך ?" "הרופא. כשביקרתי אותה בבית החולים, הוא לקח אותי הצידה, הביט לי ישר בעיניים ואמר: צפה לגרוע מכל." - האישה מתרעמת: למה סיפרת לכולם שאני מנהלת חיים כפולים? "כי זה נכון" , משיב הבעל – " את שלך ואת שלי." - היועץ לבני הזוג, לאחר הטיפול: אני שמח שהצלחתי לגרום לפיוס ביניכם. עכשיו תאמרו כמה מלים טובות זה לו. הבעל: אני מאחל לך כל מה שאת מאחלת לי. האישה: אתה שוב מתחיל?!

למעלה