זוגות

• פותח הנושא z z
  • פורסם בתאריך

z z

New member
זוגות

בהוגוורטס הבנים והבנת נמצאים בחדרים נפרדים ושהרמיוני נכנסה לחדר של הבנים פעם רון אמר לה ``את לא אמורה להיות פה!`` אז אם יש זוגות אסור להם להפגש בחדרים שלהם? הם צריכים לשבת במועדון איפה שאין שום פרטיות?! עכשיו קטע מצונזר - ילדים! אל תקראו אם ההורים לא מרשים לכם.. :) אני משערת שלא כולם שם נשארים בתולים עד גיל 17, נכון? ואם יש שם 5 אנשים בכל חדר, לאן לעזאזל הם הולכים כדי לעשות את זה? אם הם רוצים אז לאן הם הולכים? שוכרים חדר בהוגשמיד למשך היום שבו מותר להם לצאת? אבל גם זה לא פתרון כי זה רק בערך 4 פעמים בשנה... אני לא סוטה אז אנא אל תחשבו לא נכון, אבל, זה עניין חשוב! זה יחסים בין בני אדם! סקס זה דבר שטבעי שבני נוער אולי ירצו לעשות ואני לא מבינה איך יש להם אפשרות! אהה וגם יש זוגות שהם מבתים שונים ואסור למישהו להכנס למועדון של בית שהוא לא שלו אז איפה הזוגות האלו נפגשים? סתם כדי לדבר אפילו? הם לא יכולים להפגש באף אחד מהמועדונים וגם לא בחדרים אז איפה?

sarah

New member
לא ברור

לא יודעת-וגם עם ישאלו את רולינג...בטח לא תענה. מצונזר? חחחח

Hermione G

New member
הספרים הם ל``ילדים``

אז בטוח לא יהיה על עניינים כאלה אבל זה באמת מעניין... בטח קשה נורא לפתח מערכת יחסים עם מישהו מבית אחר...

sarah

New member
מה פתאום!?

אז סליחה.... סדריק דיגורי וצ`ו צ`נג הם זוג למופת ... טוב...עוד מישהוא? את יודעת מה- אולי את צודק אבל מצד שני-הם הזוג היחיד שכתוב עליהם בספרים אוליי חוץ מויקטור קראם והרמיוני לא?

Hermione G

New member
ובסופו של דבר

יהיה כתוב הרבה על זוג נוסף: רון והרמיוני :) בכל מקרה ג`יי קיי יכולה לכתוב על זוגות אבל בגלל שהספר מוגדר לילדים היא לא תכתוב על סקס בין הזוגות האלו....

sarah

New member
לסיכום- נחייה ונראה ,או שלא

טוב-בכל מקרה הפתרונות,נמצאים בספרים הבאים-אולי לא מי יודע? (תשובה:ג`ואן רולינג כמובן :))

js42

New member
סליחה על הצדקנות, אבל...

ניסיתי להיזכר בימי בית ספרי העליזים, ו--- לא זכורה לי הבעיה... נדמה לי שזה טרם העסיק אותנו אז! ו - בכל תחום שהוא - מי שממש רוצה, מוצא דרך.

Padfoot

New member
עניינים שבינו לבינה

בקשר לעניין הבתולין- לא נראה לי שזו סוגייה שמעסיקה את הסופרת ולא נראה לי שהיא תדון בעניין, במיוחד לאור העובדה שחלק גדול מקוראי הספר הם ילדים צעירים וזה חומר לא כל כך מתאים להם. בכל אופן, כפי שמישהו כבר אמר אם ממש רוצים אז מוצאים דרך אני בטוחה שככל שדמויות הספר מתבגרות ומתחילות להתעניין בבני ובבנות המין השני אז הם מכבדים את הפרטיות של זוגות המבקשים להתבודד. חוץ מזה... הוגוורטס היא טירה ענקית שמשתרעת על שטח רחב תמיד אפשר למצוא איזו פינה או מעבר סודי או חדר מוסתר בשביל להיות בו לבד. Padfoot

למעלה