זה רק נדמה לי או שהבית שלי זז ?

משאז

New member
איפה אתם הייתם, ואיך הגבתם../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

היום בשעה 10:15 לערך רעדה האדמה בעוצמה של 5 בסולם ריכטר. הרעידה הורגשה במספר יעדים בארץ וגרמה לבהלה וחרדה אצל אנשים רבים אך תודה לאל לא יותר מזה (לא פגיעות בגוף ולא פגיעות ברכוש). רציתי לפתוח שרשור של איפה אתם הייתם ואם הרגשתם את הרעידה. אני הייתי בבית הספר באמצע שיעור משעמם עם המורה הכי מרשעת שיש. חבר שישב מאחורי נרדם, הוא העיר לזה שישב איתו בשולחן שיפסיק להזיז את השולחן.... אני ישר זיהיתי שזוהי רעידת אדמה, כל הכתה זזה, שולחנות וכסאות. המורה נהייתה לבנה ונכנסה לפאניקה, לאחר שהתעשתה (שניה וחצי) היא הורתה לכל התלמידים לרדת לחצר בית הספר בשקט ובלי פאניקה אך בזריזות. התגובה הראשונה שלי היתה להכנס מתחת לשולחן כמו שלמדנו בתרגול. היינו בקומה שלישית וכל הבניין זז מצד לצד כמו אוניה בים סוער. כשראיתי שכולם מתפנים וכך גם הודיעו במערכת הכריזה אספתי את הדברים שלי וירדתי למטה. לפי דעתי הבית ספר יותר רעד מעדר התלמידים ששעט מטה במדרגות מאשר מרעידת האדמה... היה מלחיץ מאוד כשירדתי למטה רעדו לי הרגליים והידיים כשעה אחרי זה. זאת פעם ראשונה שאני חווה כזאת חוויה מפחידה אך לזכותי יאמר שהצלחתי לשמור על קור רוח. מורה שפגשתי בחצר בית הספר סיפר לי כי הוא הרגיש את רעש האדמה באמצע מבחן שהעביר לתלמידיו. כדי להרגיע אותם (וגם בגלל שהוא מצחיק כזה) הוא אמר להם: "יש רעידת אדמה, המבחן ממשיך כרגיל..." עד שאמרו בכריזה שעל כולם לרדת לחצר התלמידים המבוהלים שלו נשארו ישובים..... אני ישמח לקרוא איפה אתם הייתם, ואיך הגבתם. הדר

שלום30

New member
חזרתי מהעבודת לילה וישבתי מול המחשב

לפתע הויטרינה החלה לזוז חזק ברעש כמו שהיא זזה אחרי בום על קולי, ואז גם הריצפה החלה להטלטל, השולחן, המחשב, המנורות וכן הלאה... לקח לי כמה שניות להבין שאולי זו רעידת אדמה, יצאתי מיד מהחדר עמדתי מתחת למשקוף עד שאני חושב לאיפה כדאי לי ללכת, אם למרפסת בחוץ או לפתוח את הפלדלת ולעמוד מתחת - הכל נגמר. זכורני שלפני כמה שנים היתה רעידת אדמה בבוקר בסביבות השעה 7. אז הייתי במיטה סחוט אחרי העבודה, והתעוררתי כאשר היה נדמה לי שמזיזים אותי במיטה או שאשתי יושבת על המיטה וקמה ולכן המזרון רוקד
לא הבנתי למה אני ממשיך לזוז עוד ועוד (מי מנסה לגזול את שנתי), וקריאת ההפתעה\חרדה שנשמעה מצד אשתי גרמה לי מיד לקפוץ מהמיטה ולהבין מה קרה. קטע מלחיץ ומבלבל במיוחד למי שלא רגיל בתופעות כאלה.

שלום אני ישנתי כמו הרוס

הייתי בצאט ע5:30 בבוקר(בדוק מסרים) אני השארתי תרמילים של קרבין ליופי על המדף- אפילו לא שמעתי אותם נופלים מרוב שישנתי חזק אני לא רוצה לתאר לעצמי אם היה סולם 6 שזה גרוע מאוד.

אני נבהלתי מאוד

ככה בלימודים היה בלגן בשיעור ולא למדנו איזה חצי שעה זה היה הכי כיף אבל מאוד מאוד מפחיד גם עכשיו אם אני חושבת על זה אני מפחדת

הייתי במשרד והייתי בטוחה

שעוד שניה משהו הולך להתפוצץ עלי, חשבתי שזה פיגוע
(ל"ע) לבוס שלי נהיה סדק בקיר מהרעידה.

קרבינוש

New member
זה רק מראה כמה אנחנו חסרי ישע

כמו שילד מחסיק ביד שלו צעצוע ומזיז אותו ימין ושמאל ככה גם אנחנו בתוך הבתים כמו צעצועים זזים ימין ושמאל מדהים ומחריד

ערן ידידי זה גורלו של העולם

אתה חי אחרי כמה דקות אי אפשר לדעת מה יקרה איתך

למעלה