זה רק אני

b0redavid

New member
זה רק אני

או שאתרי הכרויות אף פעם לא היו הקטע, או עם כבר ליתר דיוק רק "קטע".

לוגית אפשר למצוא שם אנשים טובים

כי הרי אם את שם אז יש סיכוי סביר שיש שם מישהו שדומה לך... מזוגות ששמעתי שהכירו דרך אתר הכרויות, אחד התגרש לאחר שילד ילד ושלוש שנות נישואים והשני ביחד כבר חמש שנים יש לי ידידה שהכירה אחד דרך אתר ובמקרה אחד שהכיר אותו שהכירה דרכי... ושניהם גרועים... לפחות מבחינתה הדרך הכי טובה להכיר מישהו זה דרך חברים, כאלה שמכירים אותו ואותך אצלי זה לא פרקטי כי החברים הקרובים לא ממש מכירים בנות... אדם

solico27

New member
תעשיה זולה..........

אני לא רוצה להשמע כאילו נפגעתי מאיזה אתר,כי האמת שמעולם גם לא נרשמתי.........אבל זה מסחר לשמו בלי לב ובלי נשמה,כל הסיפורי אלף לילה ולילה על הצלחות לכאורה,כל אחד עם מעט דמיון יכול לכתוב סיפורים כאלה. אני לא מאמין בדברים האלה.ביחוד שישנם חלק מהאנשים ששמים תמונות לא שלהם בכלל,או שכותבים דברים שמתבררים אח"כ כלא נכונים,ויש שם עידוד אדיר של חוסר כנות כבר בשלב ההיכרות.האמינו לי אני הוא זקן מאד ושבע ימים... האמינו לי כנות בשלב הראשון יכולה להציל חיים שלמים,אם הייתי אומר מההתחלה שאני לא אוהב את הדת לא הייתי מתגרש כי היא לא הייתה מתחתנת איתי,אבל הנה לכם דוגמא להפקת לקחים...........

התכוונתי לתקופה שהייתי יותר צעיר

בזמן התיכון לא היו לנו במעגל בנות, היו כאלה מהכיתה אבל לא שמנו עליהן קצוץ, היתה אחת בחטיבה שלא ידעתי שהיא מהסוג שלי... הפספוס של חיי... טוב לא צריך להגזים... אבל היה משנה לי את החיים לפי דעתי. ככה שיש את החברים מביה"ס, שכנראה נמות ביחד בסוף... ולהם אין ידידות להכיר לי... לא שכרגע אני צריך כי מצאתי מלאך... אבל הדיון הוא על אתרי הכרויות מול להיפגש בחיים דרך חברים זאת הדרך באופן כללי הכי טובה אדם

אני שמחה מאוד בשבילך שמצאת מישהי

הלוואי שתהיה מאושר איתה אם היא הפספוס של חייך? אולי תנסה... בהצלחה רעות

מה לנסות?

לאחר שהכרתי את הבחורה ההיא לעומק די הצטערתי שהכרתי... הבחורה "עמוקה" באופן שיטחי... מתוסבכת ומרגיזה... אדם נ.ב תודה, יש לי הרגשה טובה ממנה, מקווה שזה לא יתבדה ושוב אזרק כמו כלב...

solico27

New member
אני לפעמים לא מבין את אדם....

אתה מדבר איתנו על שתי בחורות שונות בו זמנית? למה בילבלת אותי כבר לגמרי..........

לא... יש בחורה אחת שאני עומד להפגש

...עם ואחת ישנה שהפסקתי לדבר איתה או היא הפסיקה איתי אדם

b0redavid

New member
בהצלחה אדם...

ואל תמהר לתפור כנפיים לאנשים, לאן הפסימיות שלך נעלמה? צפה לטוב, אבל אל תבנה תקוות שלא תפגע סתם. בהצלחה!

אני מתקדם לזה בפסימיות מוחלטת...

אני יודע שיש סיכוי שהיא לא תרצה להמשיך לאחר הפגישה הראשונה וזה יהיה בסדר מבחינתי עדיין אשאר ידיד שלה אבל אם יותר, מה טוב בנתיים מגיע לה כנפיים, אז למה לא? אדם

בהצלחה

ולמה שהיא לא תרצה? אולי זה יהיה הפוך או שאולי שניכם תמצאו חן ארחד בעיני השניה? אל תאבד תקווה.

למעלה