זה רק אני או שדוקטור הו ירד מהVOD??

מוגלי7

New member
זה רק אני או שדוקטור הו ירד מהVOD??../images/Emo12.gif

נכנסתי לVOD והייתה רק עונה 4
 

tidhar95

New member
מישהו יודע למה הם הורידו את זה ?

והאם הם יחזירו את זה?
 
מידי פעם מרעננים את ה-VOD.

הגיעו לאחרונה הרבה סדרות חדשות, אז מורידים חלק מהישנות. בד"כ הם שמים אזהרה : "הזדמנות אחרונה לצפייה". לדעתי לא מחזירים סדרות שהורדו.
 

shiri93

New member
ואני חשבתי שיש בעיה רק אצלי..

בכל מקרה, שלחתי הודעה בפורום והם ענו לי.. זה מה שכתבו: "כרגע זמינה לצפייה רק העונה ה4 של "ד"ר הו", כל השאר היו זמינות בעבר בVOD אך ירדו במסגרת ריענון תכנים שוטף." באסה.. רציתי לעשות מרתון. ><
 
זה ידוע שהמקום שלהם מוגבל

בתאוריה - האידאל הוא שרק יוסיפו תכנים ל-VOD ולא יסירו. אין היגיון בהסרה, מן הסתם הם רוצים שללקוחות שלהם יהיה מבחר גדול ככל האפשר של תכנים לבחירה. אבל, וזה אבל גדול, הדברים האלה יושבים על הארד-דיסקים ואלה עולים כסף. אני מניח שפה ושם הם מגדילים את הנפח אבל אני כנראה שהתקציב שלהם לא מספק כדי לעשות את זה לעתים קרובות מידי.
 

Yaki J

New member
לא קשור, אכסון זו ההוצאה הכי קטנה שיש

זניחה לחלוטין. מדובר בעניין של זכויות. הזכויות שייכות ל-BBC והם מכרו להם אותן לזמן מוגבל. אם הם רוצים לשדר שוב הם יצטרכו לשלם שוב.
 
זה נכון אולי לגבי דוקטור הו - תוכן זר

אבל הם מוחקים גם חומרים ישראליים שאין סיבה שימחקו.
 

Yaki J

New member
../images/Emo6.gif אל תזלזלו בתכנים ישראלים אנחנו לא איזה

מזבלה. מאחורי כל תוכן ישראלי כזה, בין אם זה יובל המבולבל, פסטיגל, טלנובלה או תוכניות ישנות של החינוכית, עומדים אנשים שיצרו אותה בזיעת אפם, והאנשים האלו זכאים גם הם לקבל תמלוגים ותשלום על השימוש בה (=צפיה). אי אפשר להשאיר את התכנים האלו לנצח באויר אם אף אחד לא צופה בהם (כי אז להוט אין טעם לשלם ליוצרים על משהו שלא נצפה) או במקרה של סיום זכויות השידור. כן, גם במקרה הזה - יש זכויות יוצרים. ישראל לא שונה משום מדינה, זה שיש תכנים בעברית ששודרו בעבר בהוט או גורם שידור אחר לא אומר שהזכויות לא בידי בית ההפקה שיצר אותם.
 
ברור כשמש

ממש לא רמזתי שאין זכויות בגלל שזה ישראלי. אבל בארץ יש רק שירות VOD אחד ותכנים ישראליים תופסים רק פה, אז יש לבעלי הזכויות אינטרס שהם ימשיכו לרוץ. ה-BBC יכולים להרשות לעצמם להגביל את זה, אנחנו לא קהל היעד היחיד שלהם (וגם לא העיקרי).
 

בלו הדב1

New member
לא משנה מה הסיבה

להוריד את הדוקטור מהVOD הייתה טעות! על מה אני אחרוש עכשיו???><
 
למעלה