זה מתחיל!!

הבן דוד

New member
זה מתחיל!!

בעקבות נטישת הזבל המרוקאי לטובת תעסוקה אחרת שבאמת חיונית ובריאה יותר לחיים אני מודיע בזאת שהתחילו המבחנים לתפקיד המחליפה על המחליפה נאסר להיות מרוקאית,נמוכה,בעלת אף מחריד (כי בכל זאת צריך לחדש קצת לא?) המתמודדת מסכימה בעת חתימתה לקבלת מילים כגון: "אטפוווו","קושילידודה שלך"," סעאמק",סראבק",ו"תמצצי לי" האודישנים יתקיימו כל יום מתי שבא לנו בבלוג של משה האודישנים בעירום מלא בלבד מול מצלמה השופטים... אה.... אני משה ומי שיתחנן מספיק חזק (אוכל,סקס,מין אוראלי וכיו"ב) במידה ולא תמצא מחליפה ראויה אנו נפרסם פה מספר טלפון שבו אפשר להתקשר ולהקשות על הפורשת את עבודתה ואף לגרו לפיטוריה בתודה ההנעלה ונסיים בברכת אטפווווווווווווווווווו

כלום לא נגמר עד שלא נכבוש חזרה את בגדד הקדושה

קפיש? הצחלה לא תעזוב כי צחלה יש רק אחת ובטעות קוראים לה שחיפי.. אנחנו בעירק התרגלנו למקור..שו מחליפה שו? אתה מכיר עוד צחלה עם ציצי ומוח של ציפור ? אה? תוחזר בגדד לאלתר..ושחיפי הצחלה בחוצות תפוז תעלוז..אטפווווו על הקושילדודה של שחיפי. קפיש?

הבן דוד

New member
בעקבות היענות מוגברת לנושא

בעיקר מצד החופף....(די לשלוח לי הודעות בפרטי!! אתה לא אישה!!) וההצלחה המסחררת יש מצב שנגדיל תפרסים ב שקל 90 או ב בכמה ס"מ טובים

בן דוד יש מצב לאיזה גילגולון בין שנינו?זה..נו

אני התאהבתי באישיות שלך וזה..נו..גם זה.. אמרו לי להסתיר את זממי ואת כוונותי האמיתיות כלפיך. אבל אני עירקי אני לא יודע לשקר..אז..אני חפץ בזיון ולכסח לך תצורה בתשוקה אין סופית בגחמה אמיתית לתחת השעיר שלך . אז אם תגיד לי לא אצטרך להסתפק בשחיפי ואני לא מוכן לרדת כל כך נמוך. קפיש? לגבי הגדלות..אני מסודר ..טוב לי עם ה 48 ס"מ שלי ..מהבסיס בלי ביצים. תגדיל למוש..תגדיל לג'אס תגדיל לשחיפי..אופסי..שחיפי לא גבר..בעצם..כן..לא? לא יודע ציצי קטן זה אומר ביצים גדולות?

מישו מחפש לי מחליפה פה?

אני אומנם עכשיו עסוקה ועובדת וזה אבל..אני לא מתה!! קושלידודה שלך@!!! אני עוד פה חיה נושמת ובועטת מי יתעסק איתי מי???????????

הבן דוד

New member
שחף....

התחלת לעבוד... אבל עדיין חזרת לפה... לא עבד הרעיון מה לעשות... אל תתני לנו עוד רעיונוץ איך להוציא תקושילידודה שלך מפה... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

TROYA888

New member
תגידו לא נמאס לכם לזיין את המוחחחחחח?

פורום שלם של מבוגריםםםםםםםםםםםםם סובל מחבורת מובטלים כולל הספר של הזקנים שמדי פעם נכנס לו זבוב למספרה והבנדוד הדפק שלו חלאסססססס תפסיקו להציף את הפורום בשטויות שלכם יש לכם פורומים אחרים לכו לשם אם היו פה מנהלים נורמאליים לא הייתם כאן אני מבין את השעמום של הדימונאית אבל אתם?בעעעעעעעעעעעע

G MASTER B

New member
מסכים איתך

אנחנו באמת בלתי נסבלים!!!!!!!! קולולולללולולולוללו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני גם מסכים איתך

אנחנו דפוקים בשכל אנחנו חבורת בטלנים עם הרבה כסף שיכולים לקנות את הקושילידודה שלך.... קפיש?

Sex Masterit

New member
אז זה אתה הפסיכולוג לעינייני השיעמום?

ילד...עכשיו יש לך 5 דקות לחשוב על מה שאמרת...ואחר כך לסתום! יאללה בלאגןןן קולולולו

הבן דוד

New member
על זה.. דווקא עכשיו רק בשבילך...

פרינציפ.... על זה... דווקא בגלל שכתבת.... לפי דעתי... כולם אבל כולם... ע רי מת י ל דים!!!!!! קולולולולולולו ומי שלא קופץ עליו עומו

למעלה