זה ממש לא מצחיק,,,

זה ממש לא מצחיק,,,

חברה, ממש עצוב לי, כן, עצוב לי שיש אנשים שעצוב להם, טוב, אני יודע שאי אפשר שכל העולם יהיה שמח כל הזמן, אבל עצוב לי לא על זה שעצוב להם, מילא שעצוב להם, אבל ממה עצוב להם? עצוב להם שלא חתכו זין לילד יהודי! שכפו עליו להיות ערל: אני מה זה מרחם עליהם :) הנה הציטוט, וגם התגובה (לא נגענו) כן עצוב לי לשמוע על ילדים יהודים שלא נימולו. ילדים שכפו עליהם להיות ערלים. עצוב אמיר מוחה דמעה ולי עצוב לשמוע את בכיו של תינוקו טל קר סובל שמבצעים חיתוכים באיבר מינו מבלי לשאול לרצונו, שפוגעים בשלמותו באופן בלתי הפיך ועל אנשים שנכפה עליהם להיות נימולים (על אנשים שנכפה עליהם להיות שלמים זה פחות גרוע - זה הפיך) תודה טל קר שהעמדת דברים על דיוקם, אחרת הייתי בוכה שיש בעולמינו אנשים כל כך אכזריים וכל כך טיפשים, שלא רק שהם אכזריים כלפי תינוק, הם עוד חושבים שהם עושים לו טובה, תחשבו לרגע על הסיטואציה הבאה: מישהו ישדוד אותך, יאנוס אותך, ובסוף עוד יגיד לך שמגיע לו תודה רבה! כשלא יתנו לו לאנוס מישהו הוא יבכה שלא נתנו לו לעשוןת לו את הטובה,, נראה לכם שהשתגעתי, זה עוד כלום: בקרוב נביא את הציטוטים ``הכי חכמים`` של תומכי המילה לדורותיהם,

למעלה