זה מחייב פתיחת שרשור חדש - ברד עצום!!

טפטוף קל מאד עד בלתי מורגש בקצרין

לא תואם כלל את הגושים והכמויות שנראו במכ"ם מעל לאזור.

אתה מכיר את כותב הכתבה ? הוא אמין ?

עומר מתי פעם אחרונה הכביש נסגר ?
מה עם נחל פארן זורם ?

boro11

New member
כביש 90 נפתח לתנועה.

נסגר באזור יטבתה למשך כשעה וחצי, לאחר ירידת 12 ממ גשם במשך 23 דקות.

ס"ר מטורפת כמעט נכנסה לפה ב-2:30 לפנות בוקר.

היו ברקים ורעמים פשוט אדירים - כל ברק האיר את החדר שלי ואחריו רעם כאילוכ נפל טיל! ואז התא התפרק והפסיק לייצר ברקים ברגע האחרון לפני הכניסה ונשאר ממנו גשם קל. אני מחכה כבר לרגע שאוכל לעבור מפה כי התופעה של ההתפרקויות והחורים חוזרת על עצמה בכל מערכת

סופרסל1

New member
אוףף גם אני רוצה!!!!!

זה ממש מזכיר את הלילה ההוא באוקטובר 2002 שהיה כל כך קרוב לכפר סבא אבל בכל זאת פספס

1מ"מ אחד באשקלון חסרים עוד 45 מ"מ

לממוצע ינואר, בכל מקרה בתחילת שבוע הבא כבר נרד מתחת למה שאמור לרדת עד כה.והממשך לא נראה מעודד בלשון המעטה.

tamirzak1

New member
הפעם אני בחור.אצלך 1 מ"מ ובאשדוד 0.3 מ"מ בלבד

בלבד. בעזריקם הסמוכה 1.3 מ"מ. באיזור התעשיה באשדוד 0 מ"מ.

נמאס כבר מהחור הזה.

בחורים כאלה אין לי בעיה להיות

יש בעיה שאזורים סמכוים מעל 200 ופה 80, בקיצור ההמשך לא נראה מעודד, חשבתי לפחות לצמצם את הפערים לינואר. שלפחות שנכנס לתקופת היובש שתבוא אחרי השבוע הזה יהיה רזרבות, אבל משבוע הבא אני כבר יורד מתחת למה שאמור לרדת, והיובש שצפוי רק יוריד את זה עוד יותר, אבל זה מה שיש. לפחות רוב הארץ נהנתה השנה, נקווה ששנה הבאה יבוא שידור חוזר של חורף1\ 2000 הזכור לטוב

natigr

New member
מקווה מאוד שחורף 2000/1 לא יחזור כי הוא היה

גרוע למעט מערכת אחת בסוף אוקטובר
מאחל לך פחות גשם מאילת בחורף הבא
וההמשך אגב לא כל כך גרוע, השבוע צפוי גשם בימים שני - חמישי והמפות רומזות על מערכת נוספת שבוע לאחר מכן באזור 9-10 לפברואר

זה היה חורף חלומי לחוף הדרומי

אוקטובר, דצמבר ,ף ינואר היו פגזים, עשרות מ"מ , גםפ פברואר היה לא רע(מעט מתחת לממוצע) ואפריל גם כן היה סביר, זה היה החורף הטוב ביותר מאז 92. כמבן גם 3\2002 היה חורף טוב. ואגב לגבי המערכות השבוע ראית את הכמויות הצפויות? לא משהו בכלל, בכל מקרה מאחל לך הרבה בריאות :)

tcu6

New member
מדהים, בגני תקווה קבלנו באותו זמן רק גשם חזק

מאוד ומעט רעמים רחוקים-כנראה מראשל"ץ.
סה"כ 1 ממ.

למעלה