זה לבוש פאנק

ככה זה אצלהם עכשיו,

עד שיום אחד תתקע לאחד סוכריה מחבורת סוכריות האמ אנד אמ'ס בגרון והוא ייחנק, אף אחד לא יבוא לעזרתו כדי לא לעשות דביק להדפס הפסטל החדש שלו, ואז הוא ימות. אבל יכול להיות שהוא יקבל את תהילת אחרי המוות, כי הרי להחנק מממתק מיובא זה בסטייל. בנתיים אצלנו כאן אנחנו עסוקים בהרחקת יונים ובבחינת ההודית מיא' 4 עם הפה הקטן והצללית הסגולה, אז AIN'T NO TIME TO FOLLOW FASHION.

וווווווווווווווווווואההההההההה???

אתם עסוקים בהרחקת יונים? זה אחלה נושא להיות עסוק בו... על איזה שירים אתם מדברים? "בצבא"? "פריק מגניב"? "אני שונא את ישראל"? אולי על "עולם מודרני"? אפשר לדון בהרחקת יונים במשך שעות, השירים שלנו מלאים רבדים. ורק שתדעי, שגם להרחקת יונים לא היה זמן לעקוב אחר האופנה, כי עקבנו אחרי איזה ט'ניקית מהוד השרון.

xVeganJihadx

New member
אוכלי גלידה בני זונ*ת

1. מדוע לביקורת על הארדקור\מייספייס\מטרוסקסואלים מטונפים\אימוקור (תהייה הביקורת "מוצדקת" ככל שתהייה) יש תמיד ניחוח הומופובי? 2. אני מעדיף 100 הארמלס אייס קרים איטרס מדרפאקרס עם פוני וג'ינס צמוד על פני אוכלי בשר אדם עם רצח בעיניים קעקועי עכביש בוטס ומוח של בקבוק בירה שבור שרק רוצים להראות לאמא שלי כמה הם קשוחים. 3. הומופוביה זה פי 700 יותר מגעיל אותי מילדים יפים עם תסרוקות יותר מידי מעוצבות ממייספייס 4. פינת הססמא השבועית - קיומו של האחד לא חייב לבוא על חשבונו של האחר, לא בפאנק שלי ולא בסופרמרקט שלי (אבל כן במיטה שלי
). 5. גם אני לוקח מונית ללוד לבד

Nadel666

New member
אבל אתה בטח מעדיף את זה

כי אתה הומו ואם הייתה הומו קצת יותר חכם (כן יש דבר כזה) היית מבין שהבעיה היא לא עם ההומוסקסואלים אלא עם המטרוסקסואלים אז לפני שאוזני הפי סי שלך קופצות למשמע העוול הנורא תקרא שוב תוסיף קורטוב הומור ציני נמוך ותבין (העצה חלה גם על ההודעה הצינית הזולה הזאת)

mazehashtuyot

New member
מסייגים מזדיינים

ה, "קורטוב" הזה, כל כך תמים, ונחמד, וקורץ לנו, ובטח עוד שניה וחצי ימוטט את מוסד הביקורת כולו. אל תגיב, זה היה ב"ציניות"! אני מודע אני מודע! יש לי עצה, לא היא לא בציניות: פעם הבאה שמישהו רוצה "לסייג", שישתמש באחד מהסמיילים מבזי הטקסט הדפוקים האלה. כן, זה יהיה גיי לאללה, אבל זה עושה את העבודה חושלוקי.

Nadel666

New member
שוב?

שוב את נטפלת לתפל ולא לעיקר אבל ניחא ...זה כנראה בגלל שאת גיי

mazehashtuyot

New member
"שוב" כמו בשוב אני משקיעה ואתה לא?

הגבתי על ההודעה שלך. בעיניך היא תפלה? טוב סביר להניח, ככה זה כשמודעים. גלובלית, בעיני אופן התנהלות הדיון הוא יותר עיקרי מהתמה שלו. למשל: דיונים בריוניים על כל מה שקשור ב"על טעם ועל ריח" זה אחלה, וברור שאי אפשר להתקיים בלי טיפה התבזות מילולית (כמו בפדריקו משחק אותה מילואימניק זועם בפורום פאנק) והתנהגותית/אסתטית, (פוני ומוהוק), אבל אין דוחה מזה שכשבנאדם מתווכח איתך על משהו ואז פתאום תוקע לך איזה לבנה בין השיניים בצורת "תרגע כבר אני צוחק". מעבר לזה שזה אחד הדברים היותר פחדנים וסתומים לעשות- זה פשוט הורס את כל הכיף.

תאאפ1929

New member
"כמה מחברי הטובים ביותר הם"- הדירוג

בעקבות תוכנית הדגל של ערוץ הבידור המקומי "20 ההומואים הלוהטים בבידור הישראלי" הוחלט על מענה ראוי מצד הת.א.א.פ 1929. להלן דירוג של הומוסקסואלים/לסביות/טרנסג'נדרים/הטרופלקסביליים שהצליחו לשדרג עצמם מעל לרמת מדגרת-נגיפי-איידס-מהלכת-על-שתיים. לעיונכם. 1- קלייב בארקר- סופר ואמן אימה בריטי, מבין יצירותיו הידועות ביותר: הסרט Hellraiser המבוסס על ספרו The Hellbound Heart. 2- דרבי קראש- סולן ה-Germs שהוכרע ע"י ההירואין וכמעט ונשכח משום שבאותו היום ממש פינצ'רו את הקוקסי עם המשקפיים מהביטלס. 3- וויליאם ס. בורוז- נרקומן וגאון חיתוך המילה הכתובה שחשף את מיניותו בספר הסמי-אוטוביוגרפי המומלץ Queer. 4- קנת' אנגר- קולנוען האוקולט שניסה לזיין את מיק ג'אגר והיה בחבר'ה של אנטון דה-לווי וכנסיית השטן שלו. יוצר שכל סרטיו הם חובה לדעת הת.א.א.פ1929. 5- ארנסט רוהם- הבוס של ה-SA שנרצח ע"פ פקודתו של היטלר בליל הסכינים הארוכות (פה ראוי לציין גם את הנס בלוהר, מנהיג כת נאצית אולטרא-מאצ'ואיסטית שעסקה בפולחני מין הומוסקסואלים- שלא נכנס לדירוג הפעם) 6- דאגלס פירס- סולנה של Death In June (ע"ש ליל הסכינים הארוכות בו נרצח גם ארנסט רוהם ע"ע), מוזיקאי אדיר ואחד מהאנשים המרתקים והלבביים ביותר שהת.א.א.פ 1929 חלקו עימם בירה. 7- ז'אן ז'נה- סופר, מחזאי, אקטיביסט פוליטי וזונה ממין זכר. לא נסלח לו על לחיצת היד עם הטרוריסט ערפאת, אבל בכל זאת כדאי לקרוא את "המדונה של הפרחים". 8- רוב הלפורד- "ew I'd love for everyone in heavy metal to be homosexual if not only to make the nazi fucking pricks in slayer a little uncomfortable" מתוך Hats off to Halford של Atom and his Package. 9- ג'ים ג'ונס- מנהיג כת/כנסיית ה- People's Temple שבהוראתו ביצעה התאבדות המונית ע"י שתיית רעל. ג'ונס עצמו נמצא גם כן ירוי בראשו באתר ההתאבדות בג'ונסטאון, גויאנה. 10- יוקיו מישימה- סופר לאומן יפני ומייסד ה- Tatenokai. ביצע התאבדות טקסית מחאתית יחד עם מאהבו וחברו לתנועה מסקטסו מוריטה. 11- מוריסי- נדמה לי שישי ברגר אוהב את הסמיתס. הת.א.א.פ1929 גם. 12- אמנדה בירס- זו ששיחקה את מרסי דרסי ב"נשואים פלוס" ואף ביימה כמה פרקים מצוינים. חיה על תגמולים מהשידורים החוזרים. 13- ג'ון ווטרס- מלך הקאמפ, הטראש, הפסטיש והטעם הרע. גאון. פשוט גאון. (ראוי לציין גם את גלן מילסטיד הידוע/ה יותר בשם Divine, טרנסווסטיט ששיחק/ה בכמה מהסרטים האדירים של ווטרס לפני שהתפגר/ה). 14- מרטין סורונדגאי- הסולן הכריזמטי של Los Crudos ו-Limp Wrist. בן אדם כריזמטי, לבבי ומארח למופת (מהבוריטואים הטובים ביותר שהת.א.א.פ1929 אכלו אי פעם *פתוח לפרשנות אישית*). 15- ג'פרי דהאמר- בשלן ומומחה לאנטומיה. חבר ב PETA. נרצח בכלא. 16- פייר פאולו פאזוליני- קולנוען קומוניסט איטלקי שהאחראיים האמיתיים לרציחתו הברוטאלית עדיין מסתתרים במחשכי הפשיזם האיטלקי. 17- T.A.T.U- ברור שהן לא באמת לסביות. זה לא ממש משנה. 18- אורסולה לה-גווין- גם סופרת מד"ב ופנטזיה מעולה, גם אנרכיסטית, גם פמיניסטית, גם לסבית וגם יש לה שיער קצר. כל כך הרבה סתירות בבן אדם אחד. 19- Gilles De Rais- אריסטוקרט צרפתי שנהג לאנוס, לענות ולרצוח ילדים קטנים בצרפת של המאה ה-15. מעין מקביל גברי לרוזנת ארזבט באת'ורי, רק עם דגש על ילדים קטנים מבותרים. 20- לא מדורגים אבל ראויים לציון: ג'ון קייג', גרג ארקאי, Miss Guy, אלן טיורינג, ג'ף סטרייקר, רוברט מייפלת'ורפ, מישל פוקו, ריינר וורנר פסבינדר, קליגולה, ז'אן-מישל בסקיאט, רוז וויליאמס, קאמיל פגאליה ולו ריד שאני בטוח שהוא הומו.

dougal

New member
??

האם התורכי המפוקפק, איש צד"ל לשעבר, מנסה לאשר פה, קבל עם ועדה, את טענתי משכבר הימים: שהוא אחד מהם ואף חושק בחמוקיו של איזה פוזל בן-שמו?

dougal

New member
וואלה אתה צודק

הומופוביה **היא** הבעיה שלנו, במיוחד בתל-אביב, איפה שבני המיעוט הבלתי נראה הזה רוצים רק לשבת בבית ולשתות תה אבל הפרעונים הרשעים קושרים אותם בשרשראות ובאיומי שוט מכריחים אותם לענטז על גבי משאיות, לבושים במכנסונים קטנטנים בצבע ורוד, ולהתנהג כמו קופים מיוחמים. מעכשיו כולנו מתחילים לאהוב גברים, אבל רק יאפים מלוקקים שמסירים שערות מהחזה. כך גברים צריכים להראות- כמו בגיל שבע. לא, אנחנו לא פדופילים מודחקים, זה פשוט איך שגברים אמורים להראות. האא, מצטער, שכחתי לרגע- אם איזה טמבל הוא הומו אז סולחים לו, כי הרי הוא לא יכול אחרת, זה בגנים שלו בתור הומו להיות טמבל, אז מחליקים לו. מצטער, אני מתחבר להרבה חלקים של האידיאולוגיה הנאציונל-סוציאליסטית, אבל לא לזה. בפעם הבאה שכל ההומופובים מרביצים לך בהופעה, בוא ותקרא לנו. נשמח לראות את זה קורה (רק שלצערי זה לא).

15 אג' שלי...

לדעתי, דווקא צריך להדאיג אותך החיבור שאנשים עושים בין הומוסקסואלים למטרוסקסואלים: סטריאוטיפ מצחין שכמובן בינו לבין חברה חופשית ומעניינת יותר מפרידים מיליוני שנות אור.

Rude Girl

New member
אין קשר

בין פאנק לאופנה - וזה עצוב שאנשים מסתכלים על זה ככה. ואופנת האימו קידס ובכלל אימו קידס - זה כבר באמת עצוב...

bodomterror

New member
זה השרשור הכי מפגר בעולם

תלבשו מה שבא לכם, ותפסיקו להסתכל על אחרים. אם בא לכם מדי אס אס, סנדלי שורש, ותספורת ג'ל בעין, חופשי.

FallenStar

New member
../images/Emo45.gif

הממ אבל זה תמיד כיף כשיש סולן כוסון בלהקה
חוץ מזה אני אוהבת אימו ופופ פאנק ואל תיסקלו אותי בבקשה, לכל אחד יש את הטעם שלו.

למעלה