זה לא עסק מה שקורה לפורום...

Wonder Y

New member
תראה, שרץ

אתה מעיק על כל משתתפי הפורום. למה שלא תתעופף לנו מהעיניים?

../images/Emo46.gifאני לא מבין למה דיברת דווקא עלי

תפוז בחרו את ההודעה שלי שתהיה בעמוד הראשון ואתה בעצמך אמרת שזה שמישהו בן 14 לא אומר כלום. הכי פוגע שזה בא מטבעוני כמו שאני ואנרכיסט!! זה פוגע כי גם לבן 14 יש זכויות ואיך היית מרגיש שהיית בן 14 והיו מגרשים אותך. מה אני אמרתי שלא יכולתם לענות לי???! מה עשיתי לכם רע ולמה לאף אחד אחר שמדבר אתם לא אומרים שהוא מפריע. אני כותב רק את הדעות שלי ומה אם אתאיסט אחד יגיד דעה שאתאיסט שני לא אוהב הוא יגיד שהוא מבייש את כל האתאיסטים ושישתתוק? ועוד מטבעוני ואנרכיסט!!
אחרי שאמרתם שאתם בעד טבעונים ואנרכיסטים.

tombenarye1234

New member
איך אני קשור לדיון הזה? ../images/Emo12.gif

למרות שאני מסכים שזה שמישהו בן 14, זה לא אומר שאסור לו לכתוב... אבל זה לא אומר שכל מי שבן 14, זכותו לכתוב. אם אדם הוא בן 14, והוא עובר על החוקים, אז אין זאת זכותו לכתוב. ואשמח אם פעם הבאה לא יקחו כאן אותי כדוגמא

../images/Emo46.gifתראה לי שעברתי על החוקים

אתה כתבת שמותר לבן 14 לכתוב. מותר רק לבן 14 שאתה אוהב לכתוב??
למה כולכם שונאים אותי???

tombenarye1234

New member
לא אמרתי שאת עברת על החוקים.

לא אמרתי שאסור לך לכתוב. אני אפילו לא יודע מי את ולא קראתי אף הודעה שלך, פרט לזאתי...

ומה איתך צבוע אתה יותר טוב עם כל

הקשקושים שלך על מוסר אתה לועג לאחרים איזה בן אדם אתה דו פרצופי שמשקר לעצמו

אני כתבתי הודעה אחת ולא יותר

שאחרי שיודעים שאין אלוהים צריך להמשיך לאנרכיזם וטבעונות והם אמרו לי שאני כותב לא מספיק טוב. אני טבעוני וחשבתי שאני אנרכיסט. הם אמרו לי שאני לא יודע מספיק אנרכיזם.

Loud Silence

New member
בדף הראשי מופיעות בד"כ הודעות ספאם,

הגעה לדף הראשי של תפוז לא מזכה אותך בנקודות קרדיט..

מה זה ספאם? חשבתי שהם אהבו

את הדעה שלי. לא עניתם לי למה אסור לי להגיד מה אני חושב. אני רק עניתי למי ששאל אותי והפסקתי לענות לחלק שהאנרכיסטים אמרו לי שהם מבקשים לא לענות כי חושבים עליהם דברים לא טובים. למה אתאיסט אחד יכול להגיד דעה של קפיטיליזם והשני של סוציאליזם ואלה של קפיטיליזם לא אומרים לו שאסור לו לכתוב?

Wonder Y

New member
אני לא מבין, דוביק.

עד כדי כך משעמם לך בחיים? למה שלא תלך להוציא את התיסכול בדרכים אחרות?

כל עוד לא כתבת משהו מטורף במיוחד

או משהו שנוגד לחוק, תכתבי כרצונך! מה כבר כתבת?

למעלה