זה לא סיפור - זה מציאות

alonbb

New member
זה לא סיפור - זה מציאות

כבר סיפרתי את זה כמה פעמים אבל לא האמינו לי מסיבה פשוטה -המין האינושי הוא דפוק! אז אני מקווה שלפחות בפורום הזה יהיו כמה אנשים שיבינו או אולי אפילו חוו את אותו הדבר.. אוקי..זה קרה לפני 3 וחצי שנים שהיתי בטיול בארצות הברית..השכנו אצל חברים שלנו שגרים בלונג איילנד אבל באיזור יחסית נידח לשאר הבית במקום. לילה אחד לא הצלחתי לישון אז ירדתי אל הסלון לראות טלויזיה..מרוב שיעמום יצאתי לחצר שלהם השקיפה על אגם גדול..תוך חמש דקות הציצו שלושה אורות גדולים (נראים כמו איזה 20 מטר גובהה) בצבהים צהור-אדום-ירוק ואת האחרון שכחתי.. הם התחילו להתקדם לכיוון שלי במהירות אבל למרות הבהלה הייתי כל כך מופאם שלא יכולתי לזוז אפילו!! המשכתי להסתכל בזמן האורות המשיכו להתקרב לאיזור של הוילה של חברים שלו..פיתאום האורות התחברו ונשאר רק הצבע האדום והירוק מעורבבים...זה היה צריך להיות איזה מאה מטר מעליי!!!!! אני כל כך נבהלתי שרצתי לחדר של אבא שלי וצרחתי לו "אבא תראה מה יש בחוץ בוא תראה כבר!!!!!".. אבא שלי שלא מאמין לשטויות האלה יצא החוצה והסתכל..הדבר הזה נעלם כלא היה..אבא שלי מסתכל אליי (לא בצורה חשדית) ואומר לי...כשנחזור אני ואמא מפסיקים לך את המתב דיגיטל (בציניות*)..אני אמרתי לו "אוף הדבר הזה היה פה לפני רגע אין לי מושג מה קרה!!!"..הוא אמר לי : תבין אני מת מעייפות ..תספר לי על זה מחר..אמרתי לו בסדר..הוא חזר לישון ואני טיילתי קצת בחוץ עם הרגשה קצת מבוהלת... כעבור זמן קצת שהלכתי בשביל השוכן לשדות של האיזור...הרגשתי רעש מיסתורי הדומה לזה שהיה כשהאורות הגיעו אבל חזק פי 10..התחלתי לרוץ חזרה לכיוון הוילה שהייתה רחוקה ממני כחצי קילומטר בזמן שהרעש מגיח מאחוריי וכל שניה מתחזק יותר ויותר..לא היתי מסוגל להסתכל אחורה אבל פיתאום משהו עצר אותי ואמר לי כאילו במצפון או בתחת מודע "תסתכל אחורה..מה כבר אתה הולך להפסיד?" הסתכלי אחורה וראיתי את אותו אור חזק וענקי בצבע אדום ירוק נמצא מעליי..אבל הפעם הוא היה 50 מטר מהאדמה ו50 מטר קרוב אליי!!!! התחלתי לצרוח כדי להתגבר על הפחד..פיתאום הרגשתי רטט ברגליים בזמן שהאור המיסתורי הזה המשיך להתקרב אליי...לא יכול יותר!! התחלתי לרוץ לכיוון האור הזה עם מצברוח של בהלה-כעס ואומץ.. האור היה גדול בגודל של 10 מטרים לפחות..כשהוא היה מעל הראש שלי..הוא התחיל לנוס למעלה במהירות בזק גבוהה מאוד..ונעלם.. השעה הייתה אז חמש לפנות בוקר..הייתה לי הרגשה כאילו אני חולם חלום בצלילות גבוהה אבל כעבור כמה זמן הבנתי שזה אמיתי..מאז לא קרה שום דבר הסיפור הזה אמיתי וקרה ועד היום אני נזכר בו בפחד

Boojie

New member
נשמע כמו רמזור מעופף.

וברצינות: הפורום הזה לא מיועד לסיפורי עב"מים. אם אתה מתחיל את הסיפור ב"זה לא סיפור - זה המציאות", כנראה שזה לא המקום לפרסם אותו, כי כאן מפרסמים רק סיפורים שהם לא המציאות...

גם אני לא הייתי מפרסמת פה סיפור כזה

אבל הוא נחמד וגם לי קרה משהו דומה עם עוד חברה שלי, אבל השלוש אורות האלו לא עופפו מעלנו, הם היו רחוקים. זה הייה דיי מוזר. טוב אני לא יספר שטויות.

למעלה