זה כזה מצחיק

Evil Gremlin

New member
זה כזה מצחיק

תנסו זה די כיף תאמת זה פסיכיאטר וריטואלי http://www.letstalk.co.il/daliaz.asp שלום לך. תאר לי בבקשה את הבעיה שלך. יש לי שלושה ביצים.. אני לא יודע מה לעשות, אני לא יודע! זה ממש מביך! איזה נתון יכול היה לעזור לך לדעת ולגבש תוכנית פעולה? מה איזה נתון בן אדם?! אני מדבר איתך על בעיה רצינית ואתה מקשקש לי על נתונים?? אני אומר לך שיש לי פאקינג שלוש ביצים! כשנותנים לי מכה שם, זה כואב פי אחת וחצי!! למה חשוב לך לדעת מה התשובה? התשובה למה? לשלושת ביצותיי? אלוהים קילל אותי! למה עשית לי זאת אלוהים, למה? לא יכולת להעניק לי שלושה סנטימטרים נוספים במקום ביצה שלישית נוספת? מה ישתנה בחייך אם תדע לענות על כך? אני אוכל ללבוש תחתונים במקום טיטולים לשם שינוי! מה אתה בדרך כלל אומר לעצמך במצב הזה שעוזר לך? אני מסתכל במראה ואומר "שמע, זה נורא סקסי!" אהמ... כן... אני יודע, מוזר... כן... אתה יודע, מוזר? אחושרמוטה. זה לא סקסי בכלל, זה אפילו גורם לי לבכות לפעמים אל תוך הכרית, כשאני לבד, בחושך... האם הבדידות שלך היא מבחירה או נכפתה עליך? תגיד לי אתה, היית רוצה להיות בן זוג של בחורה עם שלושה שדיים?... אה... שאלה לא טובה, יש אנשים שהיו אומרים כן. נגיד היית אישה, היית רוצה להיות חבר של בחור עם שלושה ביצים? מה יקרה אם תקבל את התשובה לשאלתך? אולי... אולי יום ... אולי יום אחד אהיה מאושר... אף על שלושת ביצותיי... מתי אתה לא מרגיש בודד? כשאני עם הדובי שלי... בונבונוש... אני מחבק אותו חזק חזק בלילה ולוחש לו, "נכון אתה אוהב אותי? נכון שלושה ביצים זה לא נורא?" ואז אני כזה מזיז לו את הראש ועושה קול צפצני שאומר "אני אוהב אותך! אני אוהב אותך!" אילו תכונות מתכונותיך יכולות לעזור לך במימוש חלומותיך לגבי העתיד? הנטייה המינית הזעירה שלי לבובות של דובים, לא משהו רציני... נ ניח שבמהלך הלילה קרה נס והבעיה נעלמה. כיצד תרגיש בבוקר ללא הבעיה וכיצד ידעו זאת הסובבים אותך? מה, באת לבאס אותך יא חתיכת זבל?? אתה אמור להיות פסיכולוג לא חתיכת חרא! כיצד תצייר את עתידך באופן חיובי אני נראה לך פיקאסו מחורבן?? כאשר אתה אומר ' אני נראה לך פיקאסו מחורבן?? ' למה אתה מתכוון שאני לא פיקאסו מחורבן!! שאתה לא פיקאסו מחורבן? לא! מה נותן לך את הכח להמשיך למרות הקשיים? התקווה שיום אחד אני אפגוש בחורה חסרת חוש מישוש וראייה, כך שאולי היא תתאהב בי בזכות אישיותי בלבד... אבל זה חרא מטומטם שאף פעם לא קורה. חוץ מזה, הן נראות רע כל הבנות הללו... האם אתה בטוח בכך? כן.. איכסה, הן לא מגלחות, לא עושות שפם, דוחות ת'נשמה תאמין לי... לא הייתי נוגע בהן עם מקל... על מה היית רוצה לדבר? בזמן האחרון אני חש שבונבונש מתרחק ממני... הוא חוזר הבייתה מאוחר, אומר לי שיש לו "המון עבודה במשרד!..." מה אתה חושב שאני מטומטם?? אני יודע שאתה בוגד בי יא חתיכת דובי מיטה מלוכלך! לך! לך! ווואההה! ווואההה! אני לא רוצה לראות אותך יותר! בוגד! אל תיגע בי! אל תיגע בי... וווואאאאאהההה!! וווווואאאאה!!!!.... סניף סניף... העובדה שפנית אלי מראה על הרבה כח ורצון. במה זה בא לידי ביטוי בחייך? אני יכול להרים שלוש קילו עם הזיין, זה ממש מגניב, רוצה לראות? ממה אתה מתחמק? אני מתחמק? אני רוצה להראות לך אחי, תסתכל... איייייי.... אי.......... *קראנק!* אאאאאאאאאאאאאאאאההההההה!!!! אאאאאאאייייייייייי!!! בזכות איזו תכונה שלך לא ויתרת ואתה עדיין מחפש פיתרון לבעיתך? אאאאאאאאאאאאיייייייייייייי!!!! אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאההההההההההה!!!! רומיאו! תעמוד רומיאו!!! איך היית מגדיר את חייך? אאאאאאאאאאאהההההה!!!!! מה יכול לקרות שיכול לגרום לך לאמר התגברתי? איך הוא הגיע לזווית הזאת??? רומיאאאאאאו!!!!!!!!!!!!!!!!! ספר לי בבקשה על ייתרון אחד שיש לך במצב הנוכחי על פני אחרים. אתה לא רואה שאני פאקינג עסוק??? תפסיק לשאול שאלות מטומטמות ותחזיק לי אותו!! מצטער... תם זמננו.

the freaky girl

New member
חחחח... קורע!! ../images/Emo6.gif

אני גם ניסיתי את השאלון הזה.. איזה שאלות לא לעניין וחסרות קשר!! אלוהים.. מעניין אם זה עוזר למישהו.. חחח...

vk3

New member
נראה לי זו המטרה...

להפיג קצת את המתח והעקה בה שרוי האדם ולהשכיח ממנו את צרותיו למספר דקות... מי יודע, אולי בתת המודע שלנו זה עוזר

vk3

New member
חחחחח הוא כול כך מקשיב ומבין ל../images/Emo23.gifך

eMiFrEaK

New member
../images/Emo6.gif חחחחחחחחחחחח

הרגת אותי עכשיו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ככה מתחילים את הבוקר! ועוד לפני מבחן חחחח... תודה אח שלי..=)

חיחיחי

שלום לך. תאר לי בבקשה את הבעיה שלך. חטפו אותי חייזרים חטפו אותך חייזרים? כן אולי תוכל לפרט במה אוכל לעזור לך? תוכל לייעץ לי איך לשכוח את הטראומה? למה חשוב לך לדעת מה התשובה? איזו תשובה? מה ישתנה בחייך אם תדע לענות על כך? זמן = כסף אהמ... זמן = כסף אתה חוזר על עצמך. אנא המשך ואתה גונב לי זמן למה אתה מתכוון ב'ואני גונב לך זמן' זאת אומרת שאתה גונב לי כסף זאת אומרת שאני גונב לך כסף? כן ספר לי מעט על התכונות הטובות שלך לא רוצה מה יהיה הסימן שעזרתי לך? אם אני אתה תתפוצץ נניח שבמהלך הלילה קרה נס והבעיה נעלמה. כיצד תרגיש בבוקר ללא הבעיה וכיצד ידעו זאת הסובבים אותך? אניארגיש כאילו לא חטפו אותי חייזרים כאשר אתה אומר ' אניארגיש כאילו לא חטפו אותי חייזרים ' למה אתה מתכוון שוב אתה חוזר על עצמך? מה יקרה אם תקבל את התשובה לשאלתך? אני אתן לך מכות אתה תיתן לי מכות? כן אילו תכונות מתכונותיך יכולות לעזור לך במימוש חלומותיך לגבי העתיד? לך תעשה מחשבית מה אירע בזמן האחרון שגרם לך לרצות לדבר איתי? נחטפו אותי חייזרים!!! מה לא מובן?? נחטפו אותך חייזרים!!! מה לא מובן??? לאאאא!! חטפו אותי חייזרים! לאאאא!! חטפו אותך חייזרים? מספיק לחזור אחריי מה עוד תוכל לספר לי על עצמך? כלום האם אתה מנסה להתחמק מלדון בבעייה כלשהי? לאא המשך בבקשה לך תזדיין! איך היית רוצה לראות את עצמך בעוד 01 שנים? לא כמוך מה היית רוצה להיות בעוד 01 שנים? לא אתה

the freaky girl

New member
חחחחח.... ../images/Emo6.gif

אצלי זה היה יותר דפוק, ויותר חסר קשר...
מחשב מטומטם..

Dynamo1929

New member
הייתי בשיחה אצל הפסיכי(אטור)...

אזהרה: לא מצונזר. שלום לך. תאר לי בבקשה את הבעיה שלך. מי אמר שיש לי בעיה בכלל? מה ישתנה בחייך אם תדע לענות על כך? אני אהיה שמח שמח יותר. כאשר אתה אומר ' אני אהיה שמח שמח יותר ' למה אתה מתכוון שאני אשמח להביא לך מכות שאתה אשמח להביא לי מכות? לך תלמד עברית יא מכוער תן דוגמה שתציג את האופן בו הבעיה מתבטאת מה דוגמאות??? למה חשוב לך לדעת מה התשובה? ככה!!! מה נותן לך את הכח להמשיך למרות הקשיים? מה? יותר נכון-מי!!! אמאשך!! מה יקרה אם תקבל את התשובה לשאלתך? אזיין את אמאשך ספר לי עוד על משפחתך מה זה?!?!? אני יכול לספר עוד על אמאשך... אם אתה רוצה. מי במשפחתך גורם לך לחוש שמחה וכיצד? אמאשך גורמת לי לחוש אושר רב.. ואתה יודע למה... האם תוכל לספר לי קצת על יחסיך עם אמך? אני יכול לספר קצת על יחסיי עם אמא שלך... אם אתה רוצה.. כיצד היית רוצה שבני משפחתך יתיחסו אליך? מה הקשר?!?!?!??!?! על מי אתה סומך במשפחתך ולמה? על אמאשך!! למה??? תשאל אותה-היא תשמח לפרט... האם תוכל לספר לי קצת על יחסיך עם אביך? לא... אבל אני יכול לספר קצת על יחסי אבי עם אמאשך... נניח שבמהלך הלילה קרה נס והבעיה נעלמה. כיצד תרגיש בבוקר ללא הבעיה וכיצד ידעו זאת הסובבים אותך? ארגיש טוב... כיצד ידעו זאת הסובבים? הם יראו את אמאשך מאושרת יותר... ספר לי על משהו שהישגת בחייך ואתה גאה בו. את אמאשך אחרי שנדבר, מי יראה את השינוי שחל בך? אמאשך.. ספר לי בבקשה על ייתרון אחד שיש לך במצב הנוכחי על פני אחרים. אמממ.... תראה, יש לי את אמאשך.. ומה שאני עושה איתה זה בהחלט ייתרון.. אהמ... כן??? בלעת את הלשון??? מה יהיה הסימן שעזרתי לך? סימן? אממ.. תראה את אמאשך מאושרת יותר... כיצד אתה מרגיש עכשיו? טוב, תודה. מה אירע בזמן האחרון שגרם לך לרצות לדבר איתי? אמאשך לא נתנה לי..

d e v i l16

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה מצחיק... אגב יש לי היום יום הולדת!!!!!

Sheep From Hell

New member
אוווווו.....! זה זיגי!!!!!!

איך התגעגעתי אליו... לפני כה זמן הורידו אותו משם... הוא חזר!! איזה כיף... סוף סוף יש איך להעביר את הזמן בשעות הקטנות של הלילה.... זה הדבר הכי מצחיק בעולם!!!!!! גיליתו בו באגים!! יש לו טעויות כתיב!! חי חי...

למעלה