זה בשבילך...

צוחקת...

New member
זה בשבילך...

שמחות קטנות/מיכה שיטרית עמוק בלבך, עיגולים של שמחה ואור גנוז בנשמת אפך. עמוק בלב עיגולים של כאב אתה שונא אתה אוהב יהללו יהללוך מלאכים ולא תאבד דרכך בזוהר ובחשיכה יהללו, יהללוך מלאכים ושמחות קטנות יאירו כנצנוץ הכוכבים אשרי התמימים ודוברי האמת וכל החיים את חייהם באמת שזוכרים את השמש ונוגעים באור שיודעים אהבה שאינה בת חלוף

אפרוח

לפני הרבה שנים היה מאמן לנבחרת ישראל ´פולני ´ אמיתי עימנואל "מונדק" שפר הבן אדם היו לו יציאות מטמטמות אז פעם אחרי משחק הפסד של הנבחרת במכסיקו,ראיינו אותו ברדיו אז הוא תירץ את זה בערך ככה: "ראש בראשונה,שפיגל שפיגלר לא נתנו כל מה יודעים כל מה יכולים" שמעתי את זה לא מזמן ,,,,בשידור חוזר

בקלאווה......

אפרוח <--------------- הולך נומי נומי. שיהיה לך טיול נעים, ותשמרי על עצמך ! לא לאכול מה שאסור...ולהיות ילדה טובה ! ( פולני או לא פולני)
אפרוח לילה טוב

levona

New member
אז מה תביאי לי? ../images/Emo24.gif

נהנית העיקר? (בטח..איזו שאלה)... לילה טוב קת קת

צוחקת...

New member
קניתי לך ריבוק

(בגלל האופנה בפורום) אבל היה רק מידה 52 והמוכר רק שמע לבונה.......החויר כולו.......רעד.....פחדתי אולי חטף התקף לב אמר לי לאאאאאאא לאאאאאא רק לא השם הזה...... זה לא לב זה לב(ונה) אמר שאת פגע רע תקע לי את הזוג הראשון שתפס (מידה 52), חטף לי הדולרים מהיד נתן לי חשבון והעיף אותי מהחנות פחד שאני אחותך או משהו תגידי, עכשיו שאני נזכרת... הדיוטי פרי עבר שיפוץ..........מתי היית שם לאחרונה?

למעלה