זה איש חינוך???

ntha1

New member
אתה יכול להגיד שאתה לא יודע וזה בסדר

אני פשוט הבנתי שכן כיסו את התצוגה אז רציתי להבין למה לחרדים יש בעיה עם מאובנים. אני מבין שאתה לא רוצה להתייחס.

לא נראה לך משונה שצריכים לכסות תצוגה במוזיאון כי מישהו עלול להעלב ממנה?

קלייטון.ש

Well-known member
לי נראה משונה שמישהו נעלב מכך שכן כיסו את התצוגה

למה לדעתך כיסוי תצוגה במוזיאון הוא נושא למחאות, לכתבה, למכתבים זועמים, ולשרשורים בפורומים? למה זו סיבה למישהו להעלב?

קלייטון.ש

Well-known member
אני יודע והסברתי - האבולוציוניסטים האלה הם דתיים פאנטים

ורגשותיהם הדתיים נפגעים כאשר מכסים להם תצוגה שמבטאת את דתם.
זו תופעה מעניינת בהרבה מהעיסוק בחרדים שכבר איבד כל חידוש וענין מרוב שדשו בהם.

ntha1

New member
הוא לא ענה בכלל. הוא מתחמק. כדאי שתקרא את התשובות שלו קודם

הוא מנסה להתקיף איזה משהו שהוא מכנה "אבולוציוניסטים" בלי להתייחס לשאלתי מאיפה נובעת הדרישה הילדותית להסתיר מיצג במוזיאון כי היא מעליבה כביכול מישהו.

חשבתי שמבחינתך אסור לפגוע ברגשות הדתיים...

אז אם אסור לפגוע ברגשות הדתיים של החרדיסטים הפנאטיים,
למה מותר לפגוע ברגשות הדתיים של האבולוציוניסטים הפנאטיים?
&nbsp
זה בדיוק ההבדל בין דובר אמת לשקרן - הראשון, במידה ויטעה, פשוט יודה שהוא טעה, יתנצל אם צריך, וימשיך הלאה. השני, לעומת זאת, לעולם יערום שקר על שקר לכדי מגדל קלפים רעוע ומט לנפול, בתקווה שהצד השני לא יעלה על זה.
&nbsp
במהלך השהות שלך בפורום טענת כבר הרבה טענות מופרכות, חלקן הגדול התברר כשקרים (שלא תחשוב ששכחתי לך את עניין שלטי החוצות, למשל). אין לי כרגע כוח לחפש אותן ולקשר אותן לכאן, אבל הן עדיין כתובות כאן, שחור על גבי פורום.
&nbsp
לא אתיימר לדעת מה קורה בין אוזניך, אבל הגיון בריא והגינות בסיסית ככל הנראה לא נמנים על האורחים הקבועים שם.

קלייטון.ש

Well-known member
נו ומבחינתך מותר לפגוע ברגשות דתיים, אז מה אתה רוצה?

האבולוציוניסטים כל כך רגישים וכל כך פגיעים, שאי אפשר לנשום לידם בלי שייפגעו. אנחנו רואים פה הדגמה יפה איך כל שטות מטופשת פוגעת ברגשותיהם. אז מה הטעם לנסות להתחשב בהם.

חנוך25

New member
אבל ה"אבולוציוניסטים" לא דרשו מאף אחד

לכסות שום תצוגה. (למשל תצוגות בהן בני אדם רוכבים על דינוזאורים)
כלומר לשיטתך (שהרי הם דתיים פנאטים) - רגשותיהם אכן נפגעים מתצוגות מסויימות. אבל - עובדה שהם לא דורשים לכסות שום דבר.
אז - או שהם לא דתיים פנאטיים, ואז הטענה שאבולוציה היא דת נופלת.
או - שצריך לכסות כל דבר אם מישהו מרגיש את עצמו נפגע (הרי לא נרצה לפגוע ברגשות של מישהו, נכון?)

קלייטון.ש

Well-known member
באמת מעניין איך יגיבו האבולוציוניסטים אם במוזיאון

תתלה בסמוך לתצוגה של תורת האבולוציה גם תצוגה של בריאתנים, לפיה בני אדם חיו בתקופת הדינוזאורים.
אני די משוכנע שמאד לא ימצא חן בעיניהם והתצוגה לא רק תכוסה אלא תסולק יחד עם מנהל המוזיאון.

חנוך25

New member
במיקרה כזה תוכל לקרוא להם בצדק "אבולוציוניסטים"

סותמי פיות, פשיסטים, פנאטים, ומה שתירצה. יש לך דוגמא?

קלייטון.ש

Well-known member
אין לי דוגמה ולא יכול להעלות בדעתי שמישהו יעז לעשות זאת

הרי הוא יודע מה תהיה התגובה האבולוציוניסטית.

BravoMan

Active member
זה משום שאין לך מושג מה קורה בעולם!

בארה"ב, הוקם "מוזאון בריאה", בעלות של עשרות מליוני דולרים, שמוקדש כל כולו להציג ולהסביר את הבריאה התכ"ית בתור ההיסטוריה האחת והיחידה שנכונה.
https://creationmuseum.org
&nbsp
הוא מראה בדיוק מה שחנוך כתב עליו - בני אדם רוכבים על דינוזאורים.
ויש כמה אבולוציוניסטים אתאיסטים ארצכדוריסטים גרביטציוניסטים הליוצנטריסטים שביקרו במוזאון הזה.
&nbsp
והם לא ביקשו לכסות שום דבר, ולא לפטר אף אחד, להפך, הם מאוד נהנו מהביקור:
https://www.youtube.com/watch?v=zdFVAUCM6X4

חנוך25

New member
וואלה? אז סתם זרקת הנחה?

יש מוזיאון בפיטסבורג קנטקי בארה"ב שכולו מוקדש לבריאתנות. לא רק תצוגה בודדת.
לא שמעת שכל יום יש שם מהומות בגלל פגיעה ברגשות של אבולוציוניסטים?
בגלל זה כל המוצגים שם מכוסים, וכל שבוע מפטרים את המנהל שמעיז להסיר את הכיסויים...

קלייטון.ש

Well-known member
כל כולו מוקדש לבריאתנות

אני אמרתי לשים תצוגה בריאתנית לצד תצוגה אבולוציוניסטית, לתת להם מעמד שווה. לא להגלות את הבריאתנות למקדשים שלה. יש לך דוגמה למוזיאון שהעז לעשות זאת?

חנוך25

New member
כן, בערך כל מוזיאון שיש בו אוסף אמנות.

בלובר יש להערכתי כמה אלפי מטרים מרובעים של ציורים שמתארים את בריאת העולם התנכית. תעוזה מטורפת...

BravoMan

Active member
מי שמתלהם יקבל רק התלהמות חזרה!

אם היית שואל מה הבעיה עם ההסתרה, הייתי אולי טורח להסביר לך שזה לא זעם קדוש, ושאין הבדל בין הסתרת אבולוציה, להסתרת דגם של מערכת השמש, או הסתרה ש 2+2=4 או שבאנגלית moron זה דביל בעברית.
&nbsp
הייתי יכול להסביר לך, שהזעם הגדול הוא אפילו לא על זה שהסתירו, אלא על זה שיצא שם אדם, שמתיימר להיות איש חינוך, אבל נוהג כמו עסקן עלוב שמוכר למכור כל שקר העיקר להרוויח כסף.
&nbsp
איש חינוך אמור לחנך ולהקנות ידע, לא לספק ללקוחות מה שבא להם העיקר שישלמו.
&nbsp
ואין פה שום צד חרדי.
אי אפשר להסתכל על "צד" של אנשים שמציאות פוגעת בהם ולא יכולים להמשיך בחייהם בלי לעצום את העיניים לעולם.
&nbsp
אם הם היו מסוגלים לעבור ליד אותה מצגת, בלי להאמין שהמצגת אמתית או נכונה, לא היית לי שום בעיה איתם.
מצדי, שמנחה הקבוצה שלהם יסביר להם למה המצגת לא נכונה.
זה אומנם יהיה שקר, אבל לפחות זה יהיה שקר שמודה שהמציאות קיימת.
&nbsp
אבל זה שהם חייבים לשים על זה ווילון, רק מראה שמדובר באוסף אנשים חולים, שאין ממש "צד" שאפשר לדון בו.

קלייטון.ש

Well-known member
"הסתרת האבולוציה"

איזה קשקשן. אתה חושב שהחרדים לא שמעו על תורת האבולוציה? שהם צריכים לשמוע על תורת האבולוציה דווקא ממצגת עלובה במוזיאון שהלכו אליו עם הילדים כי הם כבר לא יודעים מה לעשות איתם?
נו באמת.
מילא פאנט אבל לפחות שיהיה אינטליגנטי. יש בקהל?

למעלה