זה או זה

AnNa ChAn

New member
זה או זה../images/Emo129.gif

אתם מכירם את הכללים, אני כותבת "X או Y?" ומי שאחריי בוחר את מה שהוא מעדיף, ומוסיף גם עוד משהו משלו כמו "K או D?" כמובן זה יהיה בנושא הסדרה, כי אם מחיים את הפורום לפחות שזה יהיה קשור לשם הפורום
אפשר דברים רגילית כמו "קאגומה או קיקיו?" ואפשר דברים מגניבים הרבה יותר טוב, אני מתחילה אינויאשה ומירוקו בארון או פיקניק עם סאשי סאמה?

נאראקו או אוניגומו

"הו, אוניגומו, כמה זמן לא שמעת את ה-" "קלטנו את זה כבר! תשתוק, חתיכת נקבה קוקסינלית!"

פיקניק עם סאשי-סאמה. ^-^

ג'אקן ירוק או ג'אקן אדום ("ג'אקן אדום, ג'אקן צהוב, ג'אקן ירוק, ג'אקן רמזור!")?

shaoran li

New member
../images/Emo189.gifצריך קשור לסידרה

דיט או נארקו או דיט אם סאשומארו

AnNa ChAn

New member
עם סשומארו D: ../images/Emo129.gif

"הו, סאשי סאמה...תן לי לגעת בפלאפי! בבקשה!" D: האנימה או המנגה?

shaoran li

New member
../images/Emo189.gifגינקטסו

ההסעה תיהיה חינם וחוץ מזה זה חיף להיכנס ללונפארק לצחוק קישישי לעשות מרוץ מרתום נגד גינקטסו או נגד ג'אקטסו

Mana Sama

New member
ג'אקוטסו 33> רק לשמוע אותו מתנשף לו ככה *-*

[אוקיי,סתמתי] המ..לבלות יום שלם עם שיפו או רין? [2 קרציות..]

Lust chan

New member
רין../images/Emo135.gif

ככה מקבלים גם את ג'אקן במבצע 1+1 מיוגה או טו(ווווווו)טו(וווווווווו)סאי?

AnNa ChAn

New member
../images/Emo129.gif מיוגה

שיעור אנגלית עם איניאשה או להיתקע בשיחים עם מירוקו?

BlackEyedSpirit

New member
סותה, דה XD../images/Emo29.gif

שיפו מוות. והשאלה האגדית... אינו\קאגו או אינו\קיקי?

נאראקו/סאשי

לעשות בייביסיטר על גרסת הפעוטות לאחים רעם או להתארח ב"ערוץ הילדים" על תקן סלב שמביאים ומעמידים בפניו שאלות על חייו וכן מעט שאלות טריוויה כשבאותו יום - אוי, איזה ביש מזל - שיפו נועץ את שיניו בישבניך ואינו מרפה, מנסה לומר מדי פעם: "צלקת הלב!!!"?

AsagiSama

New member
../images/Emo187.gifבייביסיטר. ערוץ העילגים מוות!

|רק שאני לא אכתוב משהו מאיזה פאנפיק XD| לבלות שעות על גבי שעות עם טוטוסאי, בעודו מהלל את עצמו ואת יצירת החרבות הסופר סקסיות שלו או לבלות שעות בחברת סאשי, בעודו שותק. ושותק. ושותק. ושותק. ושותק. ושותק וכו'?

NoAmItA ChAn

New member
טוטוסאי. שתיקה רועמת צורמת לי לאוזניים

(האם ייתכן שהפורום מתחייה לו לאיטו? O:) המממ.. לבהות באינויאשה טוחן תפוצ'יפס בפה פתוח או לבהות בבויו.. לא עושה כלום?

mikokikyo

New member
בויו *-*

להתחתן עם אוניגומו או עם הנושי ההוא?XDDDDDDDDD (נושי= הסוגשל שד-דג-שפמנון שמנשא להתחתן עם כל מה שזזXD)

למעלה