זהירות
עוקבים אחרינו

shiraharrison

New member
לאפטופ שהגיע אליי לתיקון היה נגוע

והיה די קשה להסרה הוירוס הזה... למרות שהוא לא היה הוירוס היחיד שם. אני גם ממליצה לנתק מצלמות כשלא משתמשים. ולהשתמש באנטי וירוס מעודכן!

מר שמגר

New member
אני פשוט מכוון את המצלמה לקיר שהיא

לא בשימוש. נח יותר מלפשפש באחורי המחשב ולנתק את הקבל USB.

G a l i 11

New member
ואני, לעומת זאת,

מחטטת באף ישר אל מול העינית...פאדיחה...

מר שמגר

New member
זה תלוי מה מוציאים משם, לא?

ואם בחיטוט באף עסקינן: זה מזכיר לי: המשפט "חצי מוחטה סמארק על המדרכה" הלקוח מהספר "תמונות יפואיות" תמיד סיקרן אותי: סמארק אני מבין מה זה, אבל מאיפה ה METRIC הזה "מוחטה" שאפשר לחלקו לחצאים? האם יש ערך מתמטי למוחטה? האם עשרה מוחטות יכולות להקרא דצימוחטה? או אלף מוחטות קילומוחטה? מה עם מליון מוחטות? האם אפשר להוציא מגה-מוחטה? וזה מביא אותנו להתחלה, כיצד נמדדת הכמות המדוייקת ליצירת 1 מוחטה? האם מדובר בנפח? משקל? איך זה עובד? האם יש ENGLISH מוחטה או METRIC מוחטה? שמישהו יסביר לי בבקשה.

BigMatilda

New member
תיקון קטן

דצימוחטה זה עשירית, לא עשר... לראיה דצימטר, דציליטר, דציבל. וגו'. להוויתו של עניין, בית שמאי דרשו שהמידה היא לפי נפח.

BigMatilda

New member
נראה לי שכן

ולראיה - דקטלון. לא זוכרת מאיפה אתה, אז אשאל בכל מקרה? גם לך הקור הזה עושה טרה-מוחטות?

מר שמגר

New member
אטלנטה. אי אפשר להשוות ל N-EAST

אבל הטמפרטורות בימים האחרונים יורדות ל-20 מעלות בערב. נשמע כמו קיץ לבוסטונאים ולניו יורקרים אבל לי קר, כך שהתשובה לשאלתך היא גיגה, ולא טרה...

BigMatilda

New member
לרגע ריחמתי עליך,,,,

עד שהבנתי שאתה מדבר על 20 צלזיוס - באמת קיץ. ד"א - לפי ערוץ המז"א יש אצלכם עכשיו 11C, כלומר כ50F, בעוד שכאן 3 מעשלות בודדות של מיסטר פרנהייט היקר - יענו מינוס 16 C, ועם מחשיבים רוח, אז -26C.... יש משהו יותר גדול מגיגה? אה, גוגל-מוחטה!!!

BigMatilda

New member
סליחה, לא התכוונתי לזלזל

אבל באמת, באתר של מזה"א כתוב שהכי קר שאמור להיות אצלכם (אטלנטה, GA, נכון?) זה ~40F. לא נורא, באמת.

למעלה