זהו

זהו

אני חושבת שמגיע לי שרשור נפרד לרגל המאורע. הסימילאק הראשון שלנו. מור בת תשעה חודשים ועשרה ימים. כבר חודש וחצי שיונקת רק בוקר וערב, כבר יומיים שלא מסכימה לינוק בבוקר, וכבר יום שלם שלא ינקה אפילו ערב, אפילו לא טיפה אחת. היא פשוט לא רוצה לינוק. אני? התכוונתי להניק עד גיל שנתיים. לא חשבתי בכלל על גמילה אי פעם. ועכשיו? מור גמלה את עצמה, אבל שכחה שצריך לגמול גם אותי... וקשה לי, מאוד. אני מזילה הרבה זמעות כשאני רואה אותה אוחזת בבקבוק ושותה בלי שום בעיה את האבקה ההיא. מההריון היה נורא חשוב לי להניק, קראתי המון, למדתי. בשלושה חודשים הראשונים הנקתי בוכה. היו לי כל כך הרבה פציעות, וסדקים, ופרטיה, ודלקת, וגושים, ומה לא. אבל נלחמתי, עברתי את כולם. שתי יועצות הנקה, מפגשי הנקה, פורום הנקה. סיפרתי לכל העולם שאין טעם לשאול אותי אם אני עדיין מניקה, כי אני רוצה להניק עד הצבא. כולם אמרו לי שמספיק לה, אבל אני המשכתי בכיף. אבל למור היו תוכניות אחרות... היא החליטה שהיא כבר גדולה מידי לינוק, היא רוצה כמו הגדולים. בימים האחרונים לא הסכימה לינוק בשום פנים ואופן, ואפילו העדיפה בקבוק מים חמים על פני הנקה. אז נכון שאני רוצה להניק עד הצבא, אבל היא צריכה את החלב שלה. אז הנה, היא אחרי הסימילאק הראשון שלה, ואני חופשייה. קשה, אבל נעבור את זה... מקווה לחזור לפה בלידה הבאה, ואז אני מקווה להניק עד גיל 80
אולי בעצם יהיה טוב לי התקופה של השחרור, מזמן לא הרגשתי שאף אחד לא תלוי בי ספציפית. מוזר... אבל זהו, אני פה, איפה שלא רציתי להיות כל כך מהר. אני אתגעגע המון, ובטח אבכה לי כמה ימים... ואח"ב נעבור לתקופה חדשה, כזאת שבה כל אחד יכול לתת לילדה שלי ארוחת בוקר או ערב או צהריים. אבל בכל זאת, אמא יש רק אחת, נכון? כרובית

buba300

New member
מזל טוב!

זה כזה מצחיק כי זה הדבר הראשון שרומי אכלה ביום שנולדה. בכל מקרה, שיעבור בנחת והילדה תצמח ותפרח. היא כבר עומדת לבד במיטה ? יושבת? ספרי קצת. בובה ורומי

זה לא עד כדי כך מצחיק...

זה לא קל לי בכלל... מור כבר יותר מחודש עומדת לה להנאתה, עכשיו היא עושה כל הזמן לשבת ולקום, וקופצת במקום משמחה. מתיישבת מעמידה בעיקר, ומתחילה להתיישב מזחילה. היא מתפתחת ממש יפה וכיף להיות איתה
נהייתה חייכנית כזאת, ומתוקה
מה שלום רומי, למה לא רואים אתכם יותר במסנג'ר?

gallish

New member
../images/Emo24.gif בהחלט מגיע שרשור ../images/Emo8.gif

ואני כל כך מבינה... אבל אחרי כמה ימים קשים הכל יהיה בסדר! מור ינקה 9 חודשים (וקצת...), היא קיבלה ממך הכי טוב שיכלה והיא תמשיך לקבל! גם אני מאוד מאוד רציתי להניק, גם אני נהנית מכל רגע, אבל אצלי היא פשוט לא מוכנה בשום אופן לאכול תחליפים... כבר התחלתי לחשוב על גמילה (בכל זאת, עוד מעט יהיה עוד יונק קטן בבית
) אבל היא לא מוכנה להכניס את זה לפה
אולי אני אזמין אלינו את מור לתת לנעם שיעור בגמילה
בכל אופן, אל תתעצבי יקירתי, אין ספק שאמא יש רק אחת

מתוקה../images/Emo24.gif

איזה יופי שהיא לא מוכנה שום דבר אחר, קחי זאת כמחמאה. מקסימום שני יונקים בו זמנית
אני אשמח להביא את מור, שילמדו קצת אחת מהשניה
מה שלום נועם? ומה שלומך? איך הולך ההריון?

gallish

New member
יאללה, בואו../images/Emo70.gif

נעם מצויין, גודלת לה ומקסימה אותנו כל יום מחדש
ואני בסדר, בכלל לא מתעסקת עם ההריון, לפעמים נדמה לי שהוא פשוט עובר לידי...

מבינה לגמרי. אני גמלתי את יואב בגיל

שנה וחודשיים כשרצינו הריון נוסף. למרות שהגמילה באה ממני, אחרי צרחות ארוכות שלו, כשהוא סוף סוף הסכים לאכול מהבקבוק אני התחלתי לבכות. ממש רציתי שוב להניק. זה הדבר הכי נפלא שיש. קדימה, תעשי עוד ילד

איט ליה

New member
אוי כרובית, את מרגשת אותי עכשו...

אני גמלתי את ליה (בשנה וחודש) בגלל שאני בהריון כרגע, היא לא ראתה אף פעם בקבוק לפני כן, את תהליך הגמילה עברנו יחסית בסדר אבל מה שאני רוצה לומר לך זה שכשהתחילה עם הבקבוק היא התחברה אליו מהר מאוד ואפילו פעם אחת לא התעקשה על ציצי. היום כשהיא רואה את הציצי היא מצביעה עליו וכולה מתרגשת אבל לא מנסה כלום... ואני...רוצה להניק |פ שכמותי :- אני חושבת שלנו יותר קשה מאשר להם.. |ח|

איט ליה

New member
אוי כרובית, את מרגשת אותי עכשו..

אני גמלתי את ליה (בשנה וחודש) בגלל שאני בהריון כרגע, היא לא ראתה אף פעם בקבוק לפני כן, את תהליך הגמילה עברנו יחסית בסדר אבל מה שאני רוצה לומר לך זה שכשהתחילה עם הבקבוק היא התחברה אליו מהר מאוד ואפילו פעם אחת לא התעקשה על ציצי. היום כשהיא רואה את הציצי היא מצביעה עליו וכולה מתרגשת אבל לא מנסה כלום... ואני...רוצה להניק
שכמותי
אני חושבת שלנו יותר קשה מאשר להם..

ממש ככה

אני עוברת את תהליך הגמילה, לה אין שום בעיות עם זה... אין ספק שגמילה זה קשה. אין קורס לאימהות לגמילה מהנקה?

אמרתי כבר לבחור...

שהוא חייב לי עוד הריון
אני באמת לא יודעת לחיות בלי זה... לא יודעת איך יהיה

meduza74

New member
מזדהה....כמעט

לי לא היו כוונות להניק עד הצבא, בעצם לא הנקתי, שאבתי ונתנו בבקבוק. ככה 9 חודשים. 3 חודשים ראשונים בבית חולים ועוד חצי שנה של שאיבות ובקבוקים בבית. כשהחלטנו להפסיק, גם כי באמת היא הראתה סימנים שנמאס לה, וגם כי לי כבר היה ממש קשה ומגביל, והתחלנו עם סימילאק, ממש עלתה לי בחילה מזה....היה לי מגעיל ובימים הראשונים רק בעלי הכין והאכיל. פשוט לא יכולתי. ואז הבנתי שאין ברירה, שנתתי את המקסימום, וזהו - עוברים הלאה. זה פשוט ייכה בך תוך כמה ימים. ותמיד תזכרי - שאת עשית ת הכי טוב בשבילה ! גם כשהפסקת - זה כי היא רצתה, כלומר היא הגיעה לשלב , וזה מה שטוב לה. תהני מהחופש.....

מרגש לקרוא

ה"תוכניות" שלנו לעומת המציאות.. לא אספר מה היה אצלי אבל אני יכולה להבטיח לך שיש משהו בעניין של התלות. מצד אחד תרגישי אולי קצת "מיותרת"(וזה יעבור מהר..) אבל אמא יש אך ורק אחת!

תודה תודה

בנתיים אבא מכין סימילאק ומאכיל. זה גם קצת חדש לו, הוא אף פעם לא ממש האכיל אותה, וזה היה מאוד חסר לו. אני עוד מנסה לעכל.

IcNיה

New member
זוכרת את ההודעה שלך מפורום הנקה

אני מבינה אותך מאוד, כי עברתי את התהליך הזה עם בתי לפני שנה (היא נגמלה בהיותה בת 10 חודשים). אני חושבת שאת צריכה לראות את הנכונות שלה לקבל סימילאק כמשהו חיובי (אם כי צובט בלב), כי בתי לא אהבה תמ"ל, ובגיל כ"כ צעיר חשוב לתינוק שאיננו יונק לקבל מזון בצורת תמ"ל. אם תרצי - אני יכולה לצרף לך את סיפור ההנקה שלנו. אולי יעזור לך לדעת, שאמנם גם היום, כשאני לא מניקה כבר יותר משנה, אני מתגעגעת וקצת עצובה בגלל הפסקה מוקדמת, אבל מבינה, שגמילה זו הייתה נכונה עבור בתי, ושמחה על היכולת שלי לאפשר לה לסיים את הפרק הזה בחיינו בצורה שהייתה הכי טובה עבורה.

אני אשמח לקרוא את סיפור ההנקה שלכם

נראה שהוא די דומה לשלנו... כנראה שבאמת הגמילה היא נכונה בשבילה, היא כבר די הרבה זמן מראה סימנים של התחלת גמילה. מצחיק שהבעיות שאני חזיתי זה איך זה יהיה להניק עם שיניים, או איך זה יהיה כשהיא כבר תדע להרים לי את החולצה בציבור... לא חשבתי מעולם על גמילה כל כך מוקדמת. טוב, נו מילא

אוף,אנ נורא מזדהה

גם אני לא יכולתי היום להתאפק מהלהמשיך להציע, והיא אפילוינקה לכמה דקות, אבל זה לא זה. היום היא נרדמה על הבקבוק, כנראה שככה טוב לה...

למעלה