זהו!! קבענו תאריך לפני דקה

• פותח הנושא milca
  • פורסם בתאריך

milca

New member
זהו!! קבענו תאריך לפני דקה ../images/Emo127.gif

אז נכון שאני לא מהקבועות היומיות אבל מאוד אוהבת את החברותא שלכם ואת המענה המהיר, המפרגן והמסייע שלכם ( די לחנופה.....) אז ככה, אתמול היינו בערב טעימות ב"ארוחה בכפר" והיה מצוווווין, אהבנו וגם ההורים נהנו. הדגש שלהם הוא על בשר טוב ואצלנו צפויים להיות הרבה קניבלים (אמנם מהסוג המתורבת אבל עדיין קניבלים). היום התקשרה האחראית להודיע שהתאריך שכל כך רציתי פנוי הוא....טראאאאם... 16/6/05 . היה שם גם ה- DJ שהם עובדים איתו והוא נראה לנו בסדר, אבל נלך לראות את ביצועיו בשמחות של אחרים, האם שמעתם עליו? שמו ליאור אבני. בנוגע לצלמים יש לנו בעיה , היתה צלמת שאהבנו מאוד את העבודות שלה (לא ראוותני ובלי יותר מדי נוצצים) אבל היא יקרה מדי. האם יש לכם המלצות על צלמים שמתמחים בשחור לבן וצילומים בלי אפקטים וכו... וגם בר המשקאות רצה יותר מדי ולכן נשמח לשמוע על בר משקאות שאתם ממליצים. ואו כמה כתבתי...אבל כעת זה סופי ואנחנו מתחתנים...וזה כזה כיףףףףףף אז יום טוב לכולכם...עוד נתראה. ביי מילכה .

nyoseph

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב!!../images/Emo65.gif

אני שמחה בשבילך שקיבלת את התאריך שרצית... לצערי אני לא מכירה את המקום או את ה-DJ. בעניין צלם אנחנו לקחנו את גיל פורת שלפי התיאור שלך נראה לי שזה הסגנון, הוא צלם מדהים. את הבר אנחנו קיבלנו עם הקייטרינג אבל אני לא מש יודעת מה טיבו ואנחנו שוקלים "לשדרג" אותו לבר אחר בכל מקרה. אז תתחילי את הספירה לאחור....ויום טוב נעמי

kuki28

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif מזל טוב

למעלה