זהו, עשיתי את זה

• פותח הנושא ROTS1
  • פורסם בתאריך

ROTS1

New member
זהו, עשיתי את זה

הקדימו לי את הניתוח לאתמול בערב,
היה קצת מעיק ומציק עד שנכנסתי לניתוח.
מסתבר שהזמינו את כל המנותחים לאותה שעה, אז יצא שהמתנתי כ6 וחצי שעות בחדר קבלה עד שקיבלו אותי.
הניתוח היה בבית חולים הרצליה מדיקל סנטר.
הצוות פה מדהים.
הצלחתי לשתות כוס קפה ואפילו לעשן סיגריה.
אבינוח אמר לי שאני צריך להוציא את הסיכות בעוד יומיים שלושה.
לפי מה שקראתי בפורום, אני אמור להמתין קצת יותר???
הוא אמר לי גם שאני יכול לשתות מוגז חופשי.
כמובן שאלך על פי ההנחיות שקיבלתי מהדיאטנית.
סך הכל אני מבסוט.
מתחילים חיים חדשים ובריאים יותר.
שיהיה לכולנו יום נפלא!!!

rali41

New member
זה אתה עם החולצה המשובצת שהיה אתמול?

אם כן אז שיהיה לך בשעה טובה ובהצלחה והחלמה מהירה., רק לא להשתולל עכשיו ולהקשיב להנחיות של אבינוח כי הוא המומחה ויודע מה שהוא אומר, כרגע גם הטבעת שלך פתוחה בכלל עד הסגירה הראשונה.

אופירA

New member
מנהל
מה אתה אמור לעשות - רק אתה תקבע

אם אתה רוצה לקחת סיכונים לפצעים פעורים ומגירי נוזלים - תשמע בצפוף להוראות של ד"ר אבינוח. אין בעיה. אם זה קורה, זה לא מסוכן כלל, באמת. רק צריך לחבוש שבוע, לכבס את המצעים מהדימום ולהניח לחתכים להיסגר לא הכי ישר ואסתטי. אין בזה שום סכנה בריאותית. השאלה אם אתה מעוניין בחוסר הנוחות הזה.
אם הפאוצ' של הקיבה יתרחב לך במשך השנים, אף אחד לא יוכל להוכיח שזה בגלל המוגז-חופשי. כך שלא תוכל לבוא בטענות לד"ר אבינוח. הכל בסדר. רוצה לקחת סיכון? בבקשה. המנתחים האחרים לא אומרים לא לשתות מוגז בכלל, אלא ממליצים להימנע, או לשתות פחות, או להפחית את לחץ הגז במשקה. מומחי הבריאות הטבעית יספרו לך בסוד, שהמוגז בכלל לא בריא ומפריע להורדה במשקל. אבל כל אדם לגופו. יש מי שזה לא מונע ממנו לרדת בקצב במשקל, ולא מפריע לו. אי אפשר לקבוע שזה מסוכן בוודאות ואסור. רק חכם להיזהר, לפחות קצת.

אם אתה רוצה להיות הגיוני וללמוד מניסיון של אחרים - תשמע להוראות של הדיאטנית, לעצות שלנו כאן בפורום ותחכה עוד יומיים שלושה נוספים עם הסיכות, תוך התבוננות ומעקב על החתכים ופנייה לאחות בקופ"ח על כל שאלה או משהו לא ברור לגבי החתך.
העצות שלנו לא סותרות את העמדה של ד"ר אבינוח. הן בהחלט נמצאות בטווח הרחב של האפשרויות שעמדתו מייצגת. כלומר לשיטתו, אם הוצאת קצת יותר מאוחר את הסיכות, תוך מעקב, לא גרמת לנזק...

שיהיה לך בהצלחה רבה !!!

ועצתי לך, כל בעיה או קושי, נפשי או פיזי שתף פה בפורום.
אין תחליף לייעוץ ולתמיכה שתקבל פה.

ROTS1

New member
תודה רבה לכולם

אני בהחלט אלך על פי המלצות הפורום, כי תמיד לומדים מנסיון של אחרים.
אתמול היה קצת קשה, תחושת הרעב הרגה אותי!
אני בן אדם שהיה רגיל לאכול 4 ארוחות בשריות ביום.
יש קצת כאבים באיזור התפרים, אבל האופטלגין נוזלי עוזר לזה.
הלילה עבר בסדר גמור..
אני כל כך מבסוט על עצמי שעשיתי את ההחלטה הנכונה ועשיתי את הטבעת.
אשתי מאוד תומכת בי, ועוזרת בכל מה שהיא יכולה.

איך מרגיעים את תחושת הרעב בימים הראשונים?

אופירA

New member
מנהל
כבר ביום שלמחרת הניתוח היית רעב?

מצבך מעולה. אתה חזק להפליא.

העצה נגד הרעב - המון חלבון, סוכר לפי הצורך.
כלומר ביומיים הראשונים צריך לשתות נוזלים צלולים - אז תשתה הרבה מיץ תפוזים צלול עם סוכר, מרק עוף מסונן וצלול, שבושל עם תפוחי אדמה. הצירוף של החלבון והפחמימה במרק ישביע.
היום בערב יתחיל היום השלישי, אתה יכול לעבור לשתיית משקאות חלב. תוסיף סוכר כמה שצריך, ותשתה כל הזמן. מחר תוכל להתחיל לאכול מעדני חלב. אל תאכל כרגע דיאט, אתה צריך לשבוע.
אחרי 4 ימים, ביום החמישי, תוכל לעבור לכלכלה רכה. פירה תפוחי אדמה עם שומן ירגיע את הרעב. גם דייסות חלב עם סולת/קורנפלור/קוואקר/אורז מבושל ירגיעו את הרעב. מעדנים, גבינות 9% וירקות מבושלים מעוכים, ממרחים וכל מה שיש בכלכלה הרכה. במקרים קשים תוסיף גם במבה כדי להרגיע את הרעב.

למעלה