זהו! נשבר לי מהעבודה הזו!...בועז - מה יש לך

חברה

New member
זהו! נשבר לי מהעבודה הזו!...בועז - מה יש לך

להגיד לטובתה??? להזיז עשרות עציצים כבדים החוצה, לשטוף מלא מיכלי פלסטיק (האלו שבהם נמצאים הפרחים) באקונומיקה, לנקות עשרות ענפי אקליפטוס וכמובן גם: חרציות, ורדים ועוד ועוד. נכון, בסוף הספקתי לשזור כמה זרים... אבל מה עם הגב?? וכל זה תמורת - 25 ש"ח לשעה!!! לצערי, אחרי שמצאתי משהו שאני אוהבת ממש לעשות - החלטתי לפרוש. אז לידיעת כל אלה שמתכננות להכנס למקצוע: תחשבו טוב טוב. יש המון עבודה שחורה. והמשכורת גם אחרי שנות נסיון אינה עולה על 35 לשעה. אז בועז - מה יש לך לאמר בנידון? מעניין אותי.

ronaytal

New member
חברה הייתי בדיוק אבל ממש בדיוק במצבך לפני

חצי שנה. לטובת עבודה בחנות פרחים אפשר להגיד כמה דברים: נעימה, ריחנית, יצירתית, רחוקה ממחשבים. לרעתה גם אפשר להגיד כמה דברים: קשה מאוד מבחינה פיזית, בחגים ובימי שישי לחוצה בטירוף, משכורת נמוכה, כאבי גב מזעזעים. היו לי הרבה תוכניות לגבי העיסוק בפרחים אבל החזקתי מעמד רק שנה ופרשתי לטובת מקצוע משעמם אבל הרבה יותר קל. לפני שתפרשי קחי בחשבון שאולי תרגישי החמצה גדולה על כך שויתרת. לסיכום - שום דבר לא מושלם. שיהיה לך בהצלחה

בועז בר

New member
מה יש לי להגיד? די הרבה...

שהעבודה הזו היא מבוי סתום: הניסיון שנצבר לא רלוונטי כמעט לשום דבר אחר. שעבודה בחנות פרחים היא די סיוט: הרבה עבודה שחורה כמו שאמרת, כאבי גב ושחיקת הידיים, והשכר נמוך. שהקליינטים קרציות ולא יודעים (רובם) להעריך את מה שמקבלים ובטוחים שדופקים אותם במחיר. שהסחורה קריזיונרית ונובלת ועקומה... ולכי תעשי מזה משהו יפה... ובכלל כולם אומרים לך שאיזה כיף לך לעבוד בפרחים... (בואו תעבדו יומיים, נראה אותכם אח"כ
) שבמשך השנים מפתחים אלרגיות לכל מיני צמחים שפעם לא הזיזו לנו. ש.... אהה! רגע... רצית לשמוע דברים טובים?!
טוב, בטח יש כמה... תני לי לחשוב על זה...

ruthi50

New member
תעודד קצת

אימלה ....אתה מפחיד ומרתיע אני מבינה שצריך לחזור אחורה ולא להמשיך במקצוע הנ"ל

ruthi50

New member
עבודה קשה אבל כיפית

טוב חמודה אני סיימתי עכשיו קורס לשזירת פרחים בזמן שהייתי עוד לומדת היצעתי לבעל חנות פרחים שאני יעזור לו וכך אני אלמד לשזור עבדתי בכל ניקתי הרתחתי וכל מה שהיה צריך אני אצלו כבר מעל 3 חודשים וכל יום אני הולכת ל5 6 שעות עבודה נטו וללא תמורה כספית אבל מה לעשות כדי להתמקצע צריך לתרום מזמנך ותאמיני לי שיש לי עוד הרבה ללמוד ולעבוד קשה אז תתעודדי את לפחות מקבל שכר בל יאוש

חברה

New member
התפטרתי...

אם למישהו יש הצעת עבודה בפרחים שרק עושים סידורים יצירתיים בכלים שאני בוחרת וזרים - עם פרחים שאני אוהבת - שיקום!!! (אף אחד לא קם...) בכל אופן - את האהבה לעיסוק בפרחים לא איבדתי ואני מאחלת הצלחה פה לכולם!

למעלה