זהו... התגייסתי

מצב
הנושא נעול.

K i f

New member
חח נכון... וזה מה ששווה! ../images/Emo6.gif

צחוקים יש בכל טירונות.
חח נכון... וזה מה ששווה!

יש אחד באוהל שלי, 2 מיטות שמאלה ממני... הוא מחקה את הסמל ואת המ"כ בצורה ממש טובה! אין לילה שאנחנו לא צוחקים... הוא נכנס לאוהל וצועק: "למה אתם עוד ערים" לפני סיום השעת ת"ש... ואנחנו כמו מפגרים נעמדים ונבהלים
ובכלל... יש שם אחלה חבר'ה...

mister K

New member
אביתר, יש לך יורש!

אההההההה חחחחחחחחח
טוב, אז כבר אני אומר לך... שעם כל הסודה ש"בטח" שמים באוכל כדי שהמשמו שלך לא יעמוד עם הקורסיסתיות שם... לכל חייל וחייל משתנה הראש כשהן שם... והמפקד כרגיל צועק: "סתכלו לחזית" וזה אף פעם לא עוזר לו עד שמגיע מפקד רשע אחר או הסמל או המ"מ ואז כולם פתאום טובים
ואני לא אוותר על דוח"ות.. אם נותנים לי להיות שוטר צבאי אני מזהיר ועוקב אחרי הבנדם כאילו אני צריך להגיע למקום מסויים בדרך שלו... ברגע שהוא עושה את אותה פעולה אסורה שוב... אז אני נותן לו דו"ח שוב... ולא בגלל שאני מנייאק כי אני לא... זה בגלל המצב בארץ! ואם הדוח"ות האלו יעזרו לי לגרום לחיילים להפסיק עם טרמפים או להטריד מינית או להראות חייל נורמלי... אני מוכן להיות הכי מנייאק שאפשר בשביל זה! אם אני אוכל לשנות אפילו טיפה כדי שהעולם יראה טוב יותר... אני מוכן! אני אמרתי את זה? o_O ועכשיו שאני חושב על זה... אולי תהיה מישהי שתגרום לי לוותר לה על דו"ח
חחח סתם...
אביתר, יש לך יורש!

K i f

New member
אה?o_O ../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

ימל"ת ו-391 הכי טוב. אבל גם 392
לא רע בכלל....תבקש אילת ! זה 392. אם ירצו לשבץ אותך ב-396 או ב- 394 תגיד להם מאפיש !!!! 394 = סיג'ן 4. 396 = סיג'ן 6.
אה?o_O

תגיד להם שאתה רוצה להגיע לימל"ת

אההההההה חחחחחחחחח
טוב, אז כבר אני אומר לך... שעם כל הסודה ש"בטח" שמים באוכל כדי שהמשמו שלך לא יעמוד עם הקורסיסתיות שם... לכל חייל וחייל משתנה הראש כשהן שם... והמפקד כרגיל צועק: "סתכלו לחזית" וזה אף פעם לא עוזר לו עד שמגיע מפקד רשע אחר או הסמל או המ"מ ואז כולם פתאום טובים
ואני לא אוותר על דוח"ות.. אם נותנים לי להיות שוטר צבאי אני מזהיר ועוקב אחרי הבנדם כאילו אני צריך להגיע למקום מסויים בדרך שלו... ברגע שהוא עושה את אותה פעולה אסורה שוב... אז אני נותן לו דו"ח שוב... ולא בגלל שאני מנייאק כי אני לא... זה בגלל המצב בארץ! ואם הדוח"ות האלו יעזרו לי לגרום לחיילים להפסיק עם טרמפים או להטריד מינית או להראות חייל נורמלי... אני מוכן להיות הכי מנייאק שאפשר בשביל זה! אם אני אוכל לשנות אפילו טיפה כדי שהעולם יראה טוב יותר... אני מוכן! אני אמרתי את זה? o_O ועכשיו שאני חושב על זה... אולי תהיה מישהי שתגרום לי לוותר לה על דו"ח
חחח סתם...
כי בימל"ת יש המון כוסיות - הבנות הכי יפות ושוות בצבא ! לכל אחת שם יש אבא בהרצליה פיתוח.....לפני שאתה מתחייב למישהי, תבדוק איך אבא שלה יושב !!!

אם כבר - אז רק מצ"ח

כי בימל"ת יש המון כוסיות - הבנות הכי יפות ושוות בצבא ! לכל אחת שם יש אבא בהרצליה פיתוח.....לפני שאתה מתחייב למישהי, תבדוק איך אבא שלה יושב !!!
אם כבר - אז רק מצ"ח
מעניין פי אלף מיל"ת ואני אומר את זה מנסיון.

שטויות! רק חב"ע כפוף למקמצ"ר

אם כבר - אז רק מצ"ח
מעניין פי אלף מיל"ת ואני אומר את זה מנסיון.
ישירות (171). כל הכוסיות יושבות כמובן במקמצ"ר. עדיף להשתייך ל-חב"ע. אם יגיע לכוח 100, לא ימצא בת אחת שם ! טוב שלא שלחת אותו לי"פ חמ"צ 397.......

הכי מעניין היה בי"פ חמ"צ 521....

ישירות (171). כל הכוסיות יושבות כמובן במקמצ"ר. עדיף להשתייך ל-חב"ע. אם יגיע לכוח 100, לא ימצא בת אחת שם ! טוב שלא שלחת אותו לי"פ חמ"צ 397.......
הכי מעניין היה בי"פ חמ"צ 521....

גם שם יצא לי לשרת...

גם שם יצא לי לשרת...
את מ"צ שארם כמובן לא זכיתי לראות. לגבי מקמצ"ר קשה לא להסכים איתך ידידי... עברתי תקופה נחמדה ביותר ביחידה הזאת.

בחב"ע או בכלא 7 ? למה התכוונת?

גם שם יצא לי לשרת...
את מ"צ שארם כמובן לא זכיתי לראות. לגבי מקמצ"ר קשה לא להסכים איתך ידידי... עברתי תקופה נחמדה ביותר ביחידה הזאת.
עשית מילואים כמוני גם ב-384? (מגידו). הייתי חתום על מגדל 27 בפינה הדרום מזרחית של הבסיס - בדיוק מעל לקארוונים העזובים שבחוץ, בדיוק חודש !

384 הועבר ממ"צ לשב"ס לא מזמן

עשית מילואים כמוני גם ב-384? (מגידו). הייתי חתום על מגדל 27 בפינה הדרום מזרחית של הבסיס - בדיוק מעל לקארוונים העזובים שבחוץ, בדיוק חודש !
384 הועבר ממ"צ לשב"ס לא מזמן
אני שירתתי 3 שנים במצ"ח, כל שנה באיזור אחר - שנה ראשונה בנשר, שנה שניה במקמצ"ר(מפקדת מצ"ח), שנה שלישית - במחנה נתן(צח"מ דרום)

K i f

New member
האo_O דיי! לא יכול יותר ראשי תיבות!

האo_O דיי! לא יכול יותר ראשי תיבות!
כל השבוע אמרו לי את זה! תנו לי מנוחה מזה
מה זה ימל"ת?
ואבא הציע לי או מצ"ח או בילוש o_O הוא אמר שאחרי הצבא אוכל לעבור לעבוד במשטרה אזרחית רגל על רגל וברוב המקרים אפילו על אזרחי!
אז מה רע? ותמיד רציתי להיות בל"ש... מצ"ח נשמע מעניין אבל לחקור אנשים... זה רע
יותר כיף לאתר חשודים ולשלוח לשם כוחות לוחמים

ה דרומי

New member
שצ"מ

אההההההה חחחחחחחחח
חחח סתם...
שצ"מ

שוטר צבאי מנייק ! ../images/Emo8.gif

מה זה שצ"מ?
שוטר צבאי מנייק !

י"פ חמ"צ = יחידה פיקודית חיל משטרה צבאית. ממצ"פ = מפקד משטרה צבאית פיקודית קש"ק = קצין שתיה קרה טר"ש = טמטום רודף שיטור רב"ט = רס"ר בולע טחורים סמל = סרדינים מלאי ליחה... שבו"ז = שבת בלווית ורדה זלמנוביץ.....

מצב
הנושא נעול.
למעלה