זהו... התגייסתי

מצב
הנושא נעול.

K i f

New member
רב"ט = רס"ר בולע טחורים

שוטר צבאי מנייק !

י"פ חמ"צ = יחידה פיקודית חיל משטרה צבאית. ממצ"פ = מפקד משטרה צבאית פיקודית קש"ק = קצין שתיה קרה טר"ש = טמטום רודף שיטור רב"ט = רס"ר בולע טחורים סמל = סרדינים מלאי ליחה... שבו"ז = שבת בלווית ורדה זלמנוביץ.....
רב"ט = רס"ר בולע טחורים
LOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Image of me

New member
לא בטוח שצריך לנסוע בקו 5 עד הת"מ.

זהו... התגייסתי

וממש נהנתי... אני משרת בבה"ד 13(בית ספר למ"צ) שנמצא ליד בסיס בית ליד(איפה שצנחנים והנח"ל). (פרטים לא עכשיו ולא פה, אני עייף
) המפקדים שלנו אמרו לנו ככה: מי שמגיע לצומת בית ליד, שיקח משם קו 35 עד לבסיס... מי שמגיע לתחנת רכבת בנתניה, שיקח קו 5... לתחנה מרכזית... ומשם קו 35 עד הבסיס רציתי לדעת מהמקצוענים אם יש עוד דרכים להגיע ביום ראשון בבוקר מ"באר יעקב" ל"בסיס בית ליד/בה"ד 13" בדרכים הכי מהירות... חחח אסור לי לאחר, אני צריך להיות בפלוגה כבר ב-9 וחצי והסמל שלנו חולה על כל הראש
תודה לעונים ^^
אם אני לא טועה, קו 35 עוצר במרחק הליכה מתחנת הרכבת.

K i f

New member
יש מפה מדוייקת או משהו?

יש מפה מדוייקת או משהו?
אני לא רוצה לחפש תחנת אוטובוס כל הבוקר... חחחח אני רוצה להגיע בדיוק ולהיות בכניסה לבסיס כבר ב-8... ממילא מהש"ג לפלוגה זה לפחות חצי שעה ;[

idos2

New member
ככה

יש מפה מדוייקת או משהו?
אני לא רוצה לחפש תחנת אוטובוס כל הבוקר... חחחח אני רוצה להגיע בדיוק ולהיות בכניסה לבסיס כבר ב-8... ממילא מהש"ג לפלוגה זה לפחות חצי שעה ;[
ככה
מתחנת רכבת אתה חייב לקחת קו 5, אין דרך יותר מהירה לצאת משם כי הקו הזה יוצא 5 דקות אחרי שהרכבת מגיעה, תרד בתחנה הראשונה שלו, תעבור את הכביש בזהירות (סביר להניח שירדו איתך עוד חיילים), ובתחנה ממול עובר קו 35 שאתה צריך, זה יחסוך לך כ15 דקות נסיעה הלוך חזור לת.מ. נתניה. לגבי לו"ז של קו 35 - בדוק באתר של נתיב אקספרס. לגבי הרכבת של 6:19 - בדוק באתר הרכבת מתי היא מגיעה, אני מעריך שבסביבות 7:10-7:20.

K i f

New member
אוקיי../images/Emo9.gif תודה... אבדוק ../images/Emo13.gif

ככה
מתחנת רכבת אתה חייב לקחת קו 5, אין דרך יותר מהירה לצאת משם כי הקו הזה יוצא 5 דקות אחרי שהרכבת מגיעה, תרד בתחנה הראשונה שלו, תעבור את הכביש בזהירות (סביר להניח שירדו איתך עוד חיילים), ובתחנה ממול עובר קו 35 שאתה צריך, זה יחסוך לך כ15 דקות נסיעה הלוך חזור לת.מ. נתניה. לגבי לו"ז של קו 35 - בדוק באתר של נתיב אקספרס. לגבי הרכבת של 6:19 - בדוק באתר הרכבת מתי היא מגיעה, אני מעריך שבסביבות 7:10-7:20.
אוקיי
תודה... אבדוק

idos2

New member
קו 5 מגיע מיד אחרי הרכבת

בעצם... יש לי בעיה:|
אני לא האתר אוטובוסים לא מכיר קו 5 מתחנת רכבת לתחנה מרכזית....
קו 5 מגיע מיד אחרי הרכבת
ודווקא האתר של אגד למיטב זכרוני כן מכיר, תעשה חש לפי קו ותכתוב נתניה + קו 5 או קו 4.

muki123

New member
שתהיה בעניינים

שתהיה בעניינים
קו 35 בבוקר בפקקים זה בערך 20-25 דקות מנתניה (והוא גם בא פעם ב20 דקות בערך).. היתרון הוא שבימי ראשון קו 35 מכניס אותך עד לשג של הבסיס. חוץ מזה במקום קו 5 אפשר לכת ברגל כ 10 דקות עד רבע שעה- אך מנסיון זה לא משתלם כי לרוב קו 5 מתואם עם הרכבת. נסיעה נעימה ובעיקר הדחקות נעימה (בקו 35..)!

K i f

New member
וואי שיט!

שתהיה בעניינים
קו 35 בבוקר בפקקים זה בערך 20-25 דקות מנתניה (והוא גם בא פעם ב20 דקות בערך).. היתרון הוא שבימי ראשון קו 35 מכניס אותך עד לשג של הבסיס. חוץ מזה במקום קו 5 אפשר לכת ברגל כ 10 דקות עד רבע שעה- אך מנסיון זה לא משתלם כי לרוב קו 5 מתואם עם הרכבת. נסיעה נעימה ובעיקר הדחקות נעימה (בקו 35..)!
וואי שיט!
הרכבת שיוצאת מבאר יעקב ב-6:19... מתי מגיעה לנתניה(אם בכלל?) ומתי יש לי הכי קרוב לשעת ההגעה שלה קו 35 מתנתניה? יש מצב שאם אצא ברכבת של 6:19 אגיע לפני 8 וחצי-9?

תגיד תודה שאתה לא בבה"ד13 בקדום

זהו... התגייסתי

וממש נהנתי... אני משרת בבה"ד 13(בית ספר למ"צ) שנמצא ליד בסיס בית ליד(איפה שצנחנים והנח"ל). (פרטים לא עכשיו ולא פה, אני עייף
) המפקדים שלנו אמרו לנו ככה: מי שמגיע לצומת בית ליד, שיקח משם קו 35 עד לבסיס... מי שמגיע לתחנת רכבת בנתניה, שיקח קו 5... לתחנה מרכזית... ומשם קו 35 עד הבסיס רציתי לדעת מהמקצוענים אם יש עוד דרכים להגיע ביום ראשון בבוקר מ"באר יעקב" ל"בסיס בית ליד/בה"ד 13" בדרכים הכי מהירות... חחח אסור לי לאחר, אני צריך להיות בפלוגה כבר ב-9 וחצי והסמל שלנו חולה על כל הראש
תודה לעונים ^^
בה"ד 13 המקורי הוא קדום. היינו שרים תמיד: "עוד יומיים וקדום על הזין". אבל היינו ישנים בחדרים מאבן והיו אומרים לנו: "להביט אל הפס השחור"...תשאל את המפקד של המפקד שלך אם הוא זוכר את 404 בקדום.... לקדום היינו מגיעים עם קו 81 של דן בזמנו. תמיד בימי שישי היו באים שני אוטובוסים קבועים של אגד לאסוף אותנו לצומת כפ"ס: 39-486 ו- 39-488.......מוכרים הא???? (חברים של סלוצקי
)...

euronitzan

New member
ואל תתפנה לקורס בו"ם!!!!!!!!!!!!!!!

בה"ד 13 המקורי הוא קדום. היינו שרים תמיד: "עוד יומיים וקדום על הזין". אבל היינו ישנים בחדרים מאבן והיו אומרים לנו: "להביט אל הפס השחור"...תשאל את המפקד של המפקד שלך אם הוא זוכר את 404 בקדום.... לקדום היינו מגיעים עם קו 81 של דן בזמנו. תמיד בימי שישי היו באים שני אוטובוסים קבועים של אגד לאסוף אותנו לצומת כפ"ס: 39-486 ו- 39-488.......מוכרים הא???? (חברים של סלוצקי
)...
ואל תתפנה לקורס בו"ם!!!!!!!!!!!!!!!
לך לכלא ואל תתפנה לקורס הזה!!!!!!!!!!!!! בסופו של דבר תצא נשכר (ואין דפוק בחצי שנה ראשונה, אז המצב בסדר...).

K i f

New member
אמ.........

)...
אמ.........
המפקד של המפקד שלי, קוראים לו אפי סייר... מכיר? חחחח אם אפנה אליו בשאלה הזאת... אחטוף גם ראש השנה, גם שבת, גם כיפור, גם סוכות א' וגם סוכות ב'(שמחת תורה) הם כל הזמן משחקים איתנו עם הםסיכולוגיה שלהם: "אם מישהו פונה אל המפקד שלי בלי לעבור דרכי קודם אתם לא תצאו שבת" תן לי לסיים ת'טירונות ואז אשאל

OMER G17

New member
אח שלי גם היה שם...פלח"ן נח"ל?

זהו... התגייסתי

תודה לעונים ^^
אח שלי גם היה שם...פלח"ן נח"ל?

מצב
הנושא נעול.
למעלה