זהו ! הכל סגור, בפעם השניה ברציפות

שחR

New member
זהו ! הכל סגור, בפעם השניה ברציפות

סחבק הולך לבלות בקרנבל שבברזיל. הזכונות מהפעם שעברה לא הרפו, עד שהחלטתי שאני טמבל אם אני אשאר בארץ בקור, שאוטוטו מתחילה החגיגה הגדולה עלי אדמות. 2.2 טס לפריז, יש לי 12 שעות לבלות בקור האירופאי עד שאנחת בצהרי יום 3.2 בסלוודור- ברזיל.. בחצות של אותו היום מתחילים החגיגות למשך 5 ימים. ביום השלשי אצפין לרסיפה אטעם מהחגיגות שם ואכיר עיר חדשה שלא הייתי בה...ווווואטוס לריאו, לצפות במצעד המנצחות על כל המשתמע. הקינוח...24 שעות במדריד לפני שחוזרים אל השיגרה ב ב- 16.2 . אתמול כשנתנתי את הכרטיס אשראי לסוכנות, היה לי חיוך שקשה לתאר. נכון קצת יקר, אבל אין מחיר לאושר. זוהי בהחלט קריאה אחרונה למצתרפים, 2,000 $, שבועים חופש, ואתם שם. שלכם, שחR

קרוסלע

New member
אז אנחנו כאן נתחיל את הספירה

עד לשיגור שלך.. שנייה..חושבת מאיזה מספר להתחיל...מישהו מוכן לעזור לי בזה? ממש חידה בלשית

שחR

New member
פשוט מאד

מהיום 10 ימים להמראה. הקרנבל ברוב ברזיל מתחיל ב 5.2 ( בחצות של 4.2). בסלוודור מתחיל יום לפני. הפרש השעות הוא -4 . כלומר הברדק מתחיל בסלוודור ביום שישי 4.2 שעה 4 בבוקר שעון ישראל. וזה אומר עוד 10 ימים ו17 שעות בקירוב . מה שמשאיר לי 11 שעות מרגע הנחיתה בחום של ברזיל עד לפתיחה. חחחה עכשיו הכל ברור ? שלך, שחR

j a k y

New member
טוב שהיגעתה

מזמן לא היה עם מי לריב כאן! סתם .. תהנה

aphanisis

New member
../images/Emo10.gif גם אני רוצה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תעשה חיים ושמור על עצמך שמעתי שלפעמים מאוד מפחיד להסתובב שם מוכנים לפשוט את עורך בשביל דולר עלוב!

Netel

New member
אם

היו לי 500$ פנויים הייתי מזמינה טיסה לונציה. פנטזיה שלא תוגשם-הקרנבל .

למעלה