זבנג וגמרנו

NetMer

New member
מכת מדינה-IPWA המתאבקים

אני יודע: מר סוויסה-גרי "דה האלק" רויף מר וייס-יוסי "השור" עמית רומם-"5 כוכבים" בר פלד אפשר שתמשיכו את הרשימה........

Orel Avni

New member
ציפיות שלכם מהעונה הבאה

טוב, אז ככה, העונה הבאה, תיהיה, יש עונה הבאה, וזה סופי. אז רציתי לשאול ולהתעניין מה הציפיות שלכם לעונה הבאה? דברים שלא אהבתם, ואתם מקווים שישפרו אותם/יורידו אותם או ישנו אותם, דברים שצריך להוסיף לתוכנית ובכלל אם היא תיהיה טובה מהעונה הראשונה בצורה משמעותית? אני יתחיל, אחד הדברים שהכי לא אהבתי, זה הזמן והסגמנטים בתוכנית (יותר נכון הקרבות), קצר מדי! צריך לעשות את זה יותר ארוך, אולי 45 דקות, ועם יותר קרבות, אפשר למשל לעשות 4 קרבות, כשקרב ממוצע הוא 10 דקות (ה-3 קרבות), וה"מאיין איבנט" (הקרב בסיום) זה 15 דקות למשל, זה יהיה טוב. 3 קרבות של עשר דקות, קרב של 15 דקות, בתוכנית של 45 דקות בערך, במקום 2 קרבות שכל אחד 15 דקות בתוכנית של חצי שעה. הסוגיה השנייה היא זה שהרוסטר קטן מדי, אין הרבה מתאבקים, זה לא מספיק, אתם אומרים ש"לא יהיה מספיק זמן מסך לכולם, אפילו עכשיו אין", אז הגדלת הרוסטר תבוא רק עם הגדלת זמן התוכנית והקרבות שבה, כמו שאמרתי. אלו 2 דברים שהייתי רוצה שישנו בתוכנית. שלכם- אוראל.

מי הכי מתאים/דומה למישהו מהWWE

אין אף אחד שמתאים אולי חוץ מאינגה אבל נ' דומה לקברן שתיהם עושים הטחת חניקה שתיהם ענקים שתיהם נכסים לאט ובחושך ושתיהם מדברים מעט לנמר וסינה יש גימיק משותף

elad elmkies

New member
אתם יכולים....

אתם יכולים לקחת תמונות מהגלרייה מהפורום של WWE יש שם תמונות של כמה פרקים ממכת מדינה (תבקשו רשות קודם)

Christian930

New member
המשך

עמנואל לוינגר - שרון "הבריון" פלטי קסאם עשרוואי - ג'ואי "דה מואלם" טיילק ולאדימיר - יבגני ליידר (שפונט) נ' - נועם עמית חזי/הצדיק יחזקאל - נדב "NYR" רוזנפלד שיק - נטלי טהלר MC נמר - אודי קלמנוביץ' שוקי - רום אנגר אדם שוקן - הוואי אלן מוחמד (עוזרו של קסאם) - נמרוד רשף שלמה סוויסה - גרי "דה האלק" רויף מר וייס - יוסי "השור" קלמנוביץ' עמית רומם - "5 כוכבים" בר פלד אני רק לא יודע את השם של המורה עדינה & אינגה

GrandMasterP

New member
בעע אל תכנסו

שהתוכנית תתארך ויהיה יותר זמן לסגמנטים וקרבות שיהיו 3 קרבות בפרק שיפתחו פיודים עוד מתאבקים ושיהיה קרבות אליפות ושגרי יחזיר את כולם בתשובה והמשיח יבוא ויהרוג את אורי חזקיה הלא מצחיק הזה :<

Israeli Hero

New member
כבר עשינו את זה.

כנס לקטגורית הקישורים פה בפורום. קישרנו לכל הגלריות בפורום שם.

שמעו

שמעו מכת מדינה המטרה העיקית זה לא האבקות זה הסאטירה של כל השכבות במדינה כל סוגי האנשים ואפשר לעשות יותר קרבות של זוגות למשל העשירים מול הדוסים (וייס ושוקן נגד סוויסה ויחזקאל)

Israeli Hero

New member
אנחנו זקוקים לשמות של עדינה ואינגה

אנחנו רוצים להעלות את שמות המתאבקים למאמרים וזה מה שחסר לנו, תודה מראש למי שעוזר.

Israeli Hero

New member
תודה רבה, דרך אגב...

נדב, אתה ושאר מתאבקי מכת מדינה תהפכו לאדומים פה בפורום בימים הקרובים.

יש מצב?

יש מצב שאתם תביאו לינק להורדה ישירה (לא ביטרנט ולא אימיול) של השירים ממכת מדינה כולל הסיום הפתיחה והפורמו (יש לי בעיה במחשב אני לא יכול לראות את הסרטונים כמו שיש באתר של ביפ ובYNET) התקווה של אינפקציה

Trembling

New member
לא חושב

זה נחשב ווארז ותפוז הוא אתר חוקי שפועל לפי מוסדות חוקיות, ככה שאם יפורסם פה ווארז הוא ימחק.

בקשה אליך

לא לכתוב על כל שאלה קטנה הודע החדשה את השאלות הקטנות לדיון בינתיים שלח לשרשור "זבנג וגמרנו"

Israeli Hero

New member
אסור לדבר פה בפורום על הורדות

כפי שכבר הסבירו לך. זה יהיה אחד החוקים, כאשר אני אמצא זמן לכתוב את חוקי הפורום.

אני מבקש שתגיבו

למשחק הסטורליין שהצעתי שלתי את המנהל והוא התלהב הייתי רוצה שגם אתם תענו בציפייה להצלחה

טחל

New member
שאלה בקשר לשאלה

היכן יתפרסם מספר הטלפון להזמנת הכרטיסים???

למעלה