זבל.

זבל.

כזאת הייתי וכזאת נשארתי. כמה זמן כבר אני יכולה לסבול את הנוכחות של עצמי. תתפוגגי כבר ילדה. גם ככה אפחד לא יראה.י

אם תתפוגגי

תחסרי לאנשים, גם אם נראה לך שלא, את תחסרי. ולמה את חושבת שאת זבל? אף בן אדם אינו זבל ובטח לא את שאת חולה ואין משמעות הדבר שאת זבל.

עייפתי.

לא יכולה יותר כבר נשמע כ"כ בנאלי. כ"כ לא מתאר את מה שבאמת קורה. ואני ממשיכה לפזר חיוכים לכל עבר וכל חיוך כזה מפלח לי את הלב. ושוב אני מפירה את ההבטחות של עצמי ושוב נקשרת. ונפגעת. איך אפשר שלא? לנצח אני יהיה כזאת שנקשרת אל ולא כזאת שנקשרים אליה. ואני עייפה כ"כ. ואני פשוט רוצה לעצום עיניים ולא לקום יותר. לישון שנת נצח. אבל בלי חלומות. אני שונאת חלומות.

אין לנצח

הכל אפשר לשנות, יותר או פחות אבל אפשר (כל עוד זה תלוי בנו כמובן) במקום לבחור לעצום עיניים ולישון לנצח, תנסי כן לשנות, כן זה תלוי גם בך (אולי לא רק, אבל גם). תעשי שיהיה לך טוב, מגיעה לך ואת ראויה לזה!!!

limf

New member
../images/Emo201.gif

קודם כל, אם את עייפה, אז זה בכלל לא רעיון רע לעצום עיניים ולישון. לא לנצח! פשוט עד שתמלאי קצת את המצברים. דבר שני, אם רע לך ועצוב לך - למה לפזר חיוכים לכל עבר? מותר לך להגיד שקשה. מותר לך לשתף. למה לעטות את המסכה הזאת? בקשר למה שכתבת - אני מבינה שאת מדברת על קשר שאת מעוניינת בו והצד השני לא. זה באמת לא קל וגם אני חוויתי זאת כמה וכמה פעמים. אם את רוצה לשתף אותנו מה בדיוק היה שם - אנחנו פה. בלי לדעת את פרטי המקרה, אני מאוד ממליצה לך לא ללכת על העניין הזה של חשיבה קיצונית. אני יודעת שזה נורא נדוש. אני יודעת שכתבתי את זה פה המון פעמים, אבל מה לעשות - יש בזה משהו. באמת מחשבות בוראות מציאות וברגע שאת אומרת לעצמך "לנצח" את תשכנעי את עצמך מהר מאוד [לצערי] וברגע שאת מכנה את עצמך "זבל", את גורמת לעצמך להרגיש רע עוד יותר. אולי בהתחלה זה יראה לך מלאכותי, אבל היי - גם לפזר חיוכים לכל עבר זה כרגע מלאכותי, אז אם כבר מלאכותי - אז לפחות משהו שיגרום לך להרגיש יותר טוב עם עצמך, לא? מה גם שאת לא, לא, לא זבל!

adi948

New member
וכשקראתי את ההודעה הזאת שלך-

לרגע הרגשתי כאילו מישהו בא וכתב אותי. ולעניינו- את ממש לא זאת שלא נקשרים אליה. ויש לי אותי כדוגמה לכך- אני נקשרתי.

וזה רק נהיה יותר רע.

כשכבר לא חשבתי שאפשר יותר. |אפילו איקון של לב שבור אני לא יכולה לשים. אין לי לב בכלל|

adi948

New member
הלוואי וידעתי מה לכתוב

שיעשה אותך מסוגלת לראות קצת יותר, או לפחות קצת ממה שאני רואה. יש לך לב. גדול מאד. [תשמרי על עצמך בבקשה.]

limf

New member
בוודאי שיש לך לב.

אדם חסר לב לא כותב הודעות כאלה. אדם חסר לב לא מביע רגשות בצורה כזו. אדם חסר לב מעצם ההגדרה הוא חסר רגשות. ואילו את - את מלאב ברגשות. בטח שיש לך לב. הוא רק כואב עכשיו. רוצה לשתף אותנו?

למעלה