זאת אני ...........שולחת ברכה

תמי21

New member
זאת אני ...........שולחת ברכה

אני טסה מחר חזרה לארץ ב4 אחריי צוהוריים אני מאחלת לכולם שתצליחו ותגשימו את כל מה שריצם אי פעם .תשמרו על עצמכם....ומשיכו לנסוע לטייל ולהינות בקרוב אעשה עוד טיול....לאוסטרלייה או אירופה ממני באהבה תמי21

eli21us

New member
נסיעה טובה ובהצלחה

וברכה להמשך : חשבי על השניה הבאה לא על המחר

תותי-בת

New member
טיסה קלה ונעימה! ../images/Emo160.gif יש לך מי שיקח אותך מהשדה הבייתה?! ../images/Emo140.gif

תמי21

New member
תגובה לתותי בת

כן זוג חברים יבוא לאסוף אותי בעוד יומיים בחמישי לפנות בוקר אחזור לפורום ביום ראשון בערך להודיע עם אני עדיין חייה אוהבת עוד 7 שעות לטיסה...............מתרגשתתתתתתת אשתדל לעשן באמסטרדם תמי21

תותי-בת

New member
תמושיתה ../images/Emo9.gif אם נוצרת איזו בעיה והם לא יכולים לבוא לקחת אותך, צרי קשר (יש לך מסר ממני ../images/Emo9.gif) צ´או מותק וטיסה נעימה ../images/Emo160.gif

../images/Emo160.gif טיסה נעימה ו.....

תשתדלי לעשן באמסטרדם?????? נו מילא...הנוער של היום..... את יכולה לעשן אבל למה את צריכה לפרסם את זה<? ואם כבר...למה לך לעשן? אבל תהני במה שתעשי...שמרי על עצמך...ובהחלט טיסה נעימה. מקסימושששששש

MARMELAD

New member
הספקתי?

תמי.....?! מי זאת? ההיא שהייתה אמורה לבוא לבקר אותי בסן אנטוניו? זו שפיניתי בשבילה מיטה? ושבסוף בכלל לא באה??? צק צק צק כפרה עיניים נשמה נסיעה טובה ובטוחה.... היה לי כיף נורא לפגוש אותך ביוסטון
ובטח עוד נתראה מתישהו בארץ (או באוסטרליה - גפן, יש מקום?) נשיקות ממני ומסוזנה... גיא

תמי21

New member
תגובה ל../images/Emo24.gifmarmelad

היי....גבר אני מאוד מצתערת שלא הגעתי לסאן אנטוניו וגם לא היה לי איך להתקשר אליכם.כי ניתקו את השיחות .מחוץ ליוסטון הטיסה הלכה חלק ...וטובה..אוכל טעים... והנחיתה באמסטרדם הייתה בשדה שבכלל לא הייתי בו אז התבאסתי.... אבל העיקר שנחתי בשלום בבן גוריון ובאו לאסוף אותי זוג חברים מתל אביב אני מוסרת מפה אליך ולסוזי.ולסהר ורויטל ושלומית וג´ף..שהשארתי 6 מעטפות עם מכתב פרידה מיוחד בשבילכם ...לכל אחד לחוד מוסרת את אהבתי וגעגועיי אליכם אז תמשיכו לאכול גלידה.. ותמשיכו לעשות חיים....ממני שיחזור יום אחד חזרה לאמריקה או אוסטרלייה תודה שכתבת לי מאוד שמחתי לקרוא ממני באהבה תמי

MARMELAD

New member
יופי

כולנו כאן שמחים לשמוע שהטיסה עברה בשלום (אני מוסר ד"ש לאחיך)

תמי21

New member
תגובה אילכם../images/Emo36.gif

נחתתי לפני כמה שעות בשעה טובה ובלי התרסקויות מיותרות .....נסעתי הביתה לישוןןןןןןןןןןןןןןן עד יום ראשון ולנסוע לסיבוב ביקורים אצל חברים ומשפחה... בתל אביב תודה שרשמתם לי תודה תותי בת על העזרה... תודה לכולם ותמשיכו לעשות חיים ממני בקרוב...חזרה אי שם תמי21

למעלה