ו....מה עכשיו??

ו....מה עכשיו??

חזרתי. יש מישהי...ספק ידידה ספק לא, שאני מעוניין בה. עכשיו, הבעיה היא שיש לה עבר לא קל מאיזה אקס איתו היא היתה מספר שנים. כאשר אזרתי אומץ לספר לה על הרגשתי כלפיה, היא לא דחתה אותי אך גם לא קיבלה אותי...היא טוענת שהיא עדין לא מרגישה טוב מכל הקטע של אותו אקס. שאלתי אותה אם לחכות, והיא אמרה שהיא לא יודעת כי היא גם לא יודעת מתי היא תצא מה"ברוך" הזה שלה, וגם כי בעבר היא כבר ביקשה ממישהו לחכות אך בכל זאת בסוף לא יצא בינם דבר. מצד שני, היא טוענת שאני לטעמה, ושהיא אוהבת לבלות במחיצתי ולדבר איתי (דברים שבהם כבר חשדתי מכבר אבל לא ביררתי). היא כמובן יודעת מה יחסי כלפיה. כאשר שאלתי אותה אם יש בה בכלל רצון ל...משהו איתי, היא הודתה שכן. אבל שוב, היא לא מרגישה כעת כל חשק להתחיל כל דבר עם מישהו. בסיטואציה כזו עוד לא נתקלתי. לא יודע ממש מה לעשות.

Kerenushi

New member
לדעתי

היא לא מעוניינת וכדאי שתמשיך הלאה... לדעתי היא אמרה שיש מצב כי היא לא רוצה לפגוע בך... גם אם יש מצב, אני בספק אם זה יקרה בזמן הקרוב... מצטערת על הישירות הפוגעת אך זאת דעתי...

anigno

New member
גם אני חושב כמו קרנושי, אין מצב

הבחורה לא מעוניינת

יש שתי אפשרויות

תראה, אני אומר ש"מים שקטים חוררים עמוק" לכן האפשרות הראשונה שאני רואה היא, שתשאר בסביבה שלה,תמשיכו לצאת כידידים(אם הבנתי נכון),ובהדרגה תמשיך לטפטף לה שאתה נהנה במחיצתה,טוב לך איתה... יתכן, וזו רק אפשרות,שגם הרגשות הדומים שלה, יתעוררו, או בעצם יתעצמו, מאחר ולדבריך, גם היא מרגישה אליך קירבה.כך שכעבור זמן מה,גם היא תשיב לך באותה מטבע, ובלי שהיא ממש תרגיש,אתה כבר תהיה בתוך הלב שלה. אפשרות שניה היא להמשיך להסתכל קדימה,לשכוח מה שראית מאחור,ולנסות להכיר מישהי חדשה שכבר יצאה מהסרט הישן שלה
. פשוט(למרות שזה לא כל כך פשוט) לשכוח את זאת,להשאיר אותה "תקועה" באקס המיתולוגי שלה,ואתה,אתה תמשיך לשעוט קדימה בלעדיה... מקווה שפיזרתי לך מעט את הערפל...

girl111

New member
תמצא מישהי אחרת

אתה לא צריך מישהי עם תסובוך אקס...ואני מכירה כאלה אנשים...פשוט חבל על הזמן, עדיף שתמצא מישהי שתאהב אותך ולא תחשוב כל פעם על האקס שלה

קרני

New member
תשובה אכזרית... ראה הוזהרת ../images/Emo18.gif

יקירי, אתה נשמע לי ממש מיואש! תקח כל מי שתבוא תתרצה עם כל מה שיש אין לך מושג כבר מה אתה רוצה. כל יום זה מישהי אחרת כל יומיים זו התלבטות חדשה בן אדם, קח עצמך בידיים, ולך על בטוח, ועל זאת שאין לך יותר מדי מחשבות, התלבטויות ובעיות. תלמד גם לומר: "לא!" זה אולי אפילו יעשה לך טוב לדעת שהבחירה היא בידיים שלך, ושלא קורה כלום כאשר מסרבים להצעה, אפילו אם היא יכולה להפר את הבדידות. מצטערת על הבוטות והישירות... מקווה שתראה את האור

קרני

New member
תיקון והבהרה...

כאשר כתבתי שצריך לסרב להצעה, זה לא שלא הבנתי שאתה הצעת לה והיא אמרה- כן, אבל לא עכשיו (מתי? כשכבר תהיה זקן וחסר שיניים?!) התכוונתי בעצם לומר שהצעות הן בעצם הזדמנויות שאתה יוצר... והכוונה היא גם ללמוד לומר לעצמך: "לא" לא צריך לקפוץ על כל דבר שבא מולי, אפשר גם ללכת עם דברים בטוחים יותר, שלא גורמים לך ליותר מדי עיניינים (ראה ערך הבחורה הקודמת...) ובאמת, שיהיה לך רק טוב

בהמשך למה ששלחת לי...

ראשית, אני נאלץ לענות לך בצורה זו, מאחר ומשום מה,אין באפשרותי לשלוח מסר אישי,למרות שלעיתים זה עדיף. שוב, אני אומר תתקרב אליה כידיד,תהיה זה שהיא תמיד יכולה להרים אליו טלפון, ולשתף אותך בדברים השמחים והעצובים שעוברים עליה.עכשיו גם תקופת המבחנים, אז אפשר גם ללמוד ביחד למבחן,ואז לצאת לשתות,לאכול. תוכל להפוך את זה למשהו קבוע, שכל כמה ימים אתם יוצאים יחד... תזרוק באויר שאתה אוהב אותה (בתור ידידה...
)ותן לזה להתקדם בקצב שלה. אל תשאל אותה על "ההוא",פשוט תשתדל להנעים את זמנה,כך שהיא תתחיל לאהוב את הזמן איתך, ולרצות לראות אותך יותר... זו הדרך. אולם איש לא יכול להבטיח לך שאכן יקרה מה שאתה רוצה.אתה יכול רק להשתדל... כמו כן כמעט כל שאר התגובות שקיבלת אומרות ששכח ממנה, ותמשיך הלאה(זה מה שרוב הבנות ענו לך)ולכן תקח גם את זה בחשבון... אני אומר מה שאמרתי מניסיון(ידיד שהפך לחבר) לכן יש מקרים כאלה... בהצלחה, ותעדכן אותנו... וכמובן בהצלחה במבחנים...

למעלה