ותמונה אחרונה של פיט

kraska

New member
ותמונה אחרונה של פיט

זה האמסטף שלי פיט!!! חתיך לא?

מדהים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif../images/Emo99.gif

lilithmm

New member
למה האוזניים שלו גזורות../images/Emo35.gif

בטח ממש כאב לו כשעשו לו את זה

ניל´´י

New member
לילית לדעתי כל התמונות שהיא פרסמה

הן בכלל לא שלה. ואם אני לא טועה זה פיט ולא אמסטפ. ניל"י.

lilithmm

New member
בסדר

גם אם זה לא כלב שלה לדעתי קיצוץ אוזניים מכער. בעקרון אם מישהו מרגיש שהוא רוצה לפרסם תמונות של כלבים מכל מני אתרים ולהגיד שזה הכלב שלו, יופי לו.

ניל´´י

New member
גם אני מתנגדת לכל ניתוח קוסמטי

בכלבים!!! רעמססי הדני הכחול הרשאון שלי לא קוצץ (לפני כ 15 שנה) וזאת מבחירה שלנו כבר אז דרשתי מכל מי שקנה גור ממני לא לקצוץ את האוזניים. אני דוקא לא חושבת כמוך, יש בזה איזה טעם לפגם אם לא לומר הטעיה של הצגת כלב של אדם אחר ככלב האישי שלך. היכן הקרדיט לאותו בעל הכלב? ניל"י.

RSPA

New member
../images/Emo45.gif יש מה שנקרא זכויות יוצרים

ואסור לפרסם שום דבר בלא אישור או שלא על פי התנאים שקבע בעל הזכויות. כל זה למעט אם הדבר פורסם במאגר מידע חופשי באינטרנט (וגם אז בד"כ ההיתר לעשות שימוש רשום באתר). זה מה שנקרא עפ"י החוק. וחוץ מזה יש מה שנקרא יושר אישי - וזה דבר שכנראה אין לכל אחד....

קודם כל זה לא אמסטף זה פיטבול !

וסליחה אם אני אומר הוא באמת שלךךךךךךך הפיט הזה למה ראיתי אותו במלא גלריות במלא אתריםםםם???

kraska

New member
כבלנו אותו ככה...

הביעו לנו אותי בגיל חצי שנה עם עוזניים גזורות אני נגד גזירת עוזניים וזנב לכלבים אבל ככה הביאו לנו אותו אני לא יחולה להגביק אותם למקום

mm8

New member
../images/Emo46.gifתקשיבי..נמאס לי לקרוא תהודעות ה-

לא יודע מה שלך.. אולי תלמדי לכתוב.... מצטער על התגובה אבל.. פעם פעמיים .. שלוש ארבע חמש... די!!!!!!!!! תלמדי לכתוב את "יכולה" ----"אוזניים"לא"עוזניים" אווף!! ושמישו' יסביר לי מה הקטע ?? הכלבה /כלב הזאת לא שלה??

mm8

New member
../images/Emo46.gifתקשיבי..נמאס לי לקרוא תהודעות ה-

לא יודע מה שלך.. אולי תלמדי לכתוב.... מצטער על התגובה אבל.. פעם פעמיים .. שלוש ארבע חמש... די!!!!!!!!! תלמדי לכתוב את "יכולה" ----"אוזניים"לא"עוזניים" אווף!! ושמישו' יסביר לי מה הקטע ?? הכלבה /כלב הזאת לא שלה??

זכוכיות

New member
זה לא מנומס להעיר על שגיאות כתיב

יש אנשים שסובלים מדיסלקציה שזה לא בשליטתם. וגם אם לא, זה לא לעניין, פשוט אל תקרא.

mm8

New member
טוב...משתגידי..אני לא אעיר.. אולי

את צודקת...

Benjamin Turner

New member
ואולי...

עדיף להפסיק לתת לגיטימציה לעברית קלוקלת ולשגיאי כתיב (תוכנס המילה "שגיאים" לשפה העברית לאלתר
). אגב, אני נמנעת באופן גורף מלהעיר ולתקן (אם כי הביטוי "בת זוגתי" והשימוש השגוי הרווח באותיות אית"ן בגוף ראשון, זמן עתיד עולים לי בבריאות) אך ורק בשל החשש שאכן מדובר בדיסלקטי (נתעלם לרגע מהעובדה שריבוי הדיסלקטים הפתאומי לא מעיד טובות לגבי שיטות האבחון). יוכרחו ילדי ישראל לקרוא! תיזרק לי-מור ממשרד החינוך, ורצוי על טיל שמכוון אל בני דודינו! תלך בנג'י לישון בשעה 2:34 לפנות בוקר!

צליל 14

New member
מקפיצה

מקפיצה. שירשור מעניין, והייתי רוצה לדעת מה שעתכם בנושא..

צליל 14

New member
זה לא אמסטף!

זה פיטבול! דבר ראשון, לפי הפרצוף. דבר שני לפי האף. דבר שלישי לפי האוזניים. צורת הפרצוף היא של פיטבול ולא של אמסטף, יש הבדל. האף אדום מנוקד, דבר שמותר רק לפיטבול, יש שלושה צבעי אף מותרים אצל הפיט אדום, כחול ושחור, לעומת האמסטף שאצלו מותר אך ורק שחור! והאוזניים של הכלב שלך ממוקמות גבוהה על הראש אם תשימי לב, ככה זה אצל פיטים, אצל אמסטפים האוזניים הן בצידי הראש, ובצורת ורד. כמובן שאצל הכלב שלך אי אפשר לראות כי הרוזנים שלו גזורות!!! אני לא מאשימה אותך, הבנתי שלא את חתכת, אני מאשימה את כל אלה שחושבים שהכלב שלה הוא צעצוע, בלי רגש ובלי תחושות וחושבים שהכלב שלהם נראה יותר 'קילר' עם אוזניים גזורות ושהוא לא יפה כשיש לו 'אוזניים כמו של ארנב' דפוקים.

למעלה