ותודה לערוץ 2

ותודה לערוץ 2

אז שלום לכולם לא הייתי כאן המון זמן אבל השבוע שעבר קבלתי יחס מעניין בבית לאחר שאישתי ראתה את התוכנית בנושא "כולם בוגדים" של הערוץ השני , אז אני לא יודע האם משהו כתב על זה ? ומה אמרתם ..ובכלל ..אז אצלי (למזלי) כרגע אין כלום ולכן גם לא נכנסתי לרשימה השחורה (ואולי כן ואני לא יודע ) בכל מקרה , רציתי לומר לחברה שעשו את התוכנית , באמת תודה מכל הלב ואני מאחל לכם רק דוחות חניה ושתתפסו

eisa401

New member
אצלי..

הבעל לא היה בארץ והמאהב טיפה התרחק בלי להגיד שום מילה(נראה לי שבגלל התוכנית..) הוט טיפוס לחוץ רצח

omerboded

New member
לא יפה

ככה לא מתנהג מאהב שאוהב. לפחות איזשהי הודעה , מסר , SMS...

אני דווקא מצאתי כמה תכנים מעניינים בתוכנית

לדיון מעמיק לאחר מכן. למשל הזוג הזה שבזוגיות הפתוחה למשל...

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני העברתי באופן מיידי לערוץ אחר, העברתי חזרה בדיוק בזמן לראות את האופן בו ניתן לבדוק, הבחירה מ-4 המשפטים (כמדומני), סימנתי לעצמי במהירות "לא" על כולם והעברתי שוב ערוץ. בוודאי החברה שעשו את התוכנית רצו להחצין את נקיפות המצפון של עצמם.....

מי זאת?

ההיא שבכתה כל הזמן "גנבו לי אכלו לי שתו לי"? אני אמרתי לאשתי - "היא לא נראית לך פאטטית קצת?"

אסף גל

New member
לא, זו עופרה ויינגרטיין

ואני לא מאשימה אותה על כך שבכתה...לא משנה אם אתה בוגד או לא, אני חושבת שברגע שיבגדו ברב יושבי הפורום לא בדיוק תקונן בהם ההרגשה הטובה ביותר, ואי אפשר לשפוט אותה על כך תרצה אריאל זו אשתו של מאיר אריאל אפשר לזהות אותה עפ"י השגעון

לא - אתה מדבר על אפי בן-ישראל

תרצה אריאל היא אשתו של הזמר האגדי מאיר אריאל, שדוקא פרגנה לבגידות שלו. ולא רק זה, אלא שכשנודע לה שלבעלה נולדה בת מחוץ לנישואים, היא אמרה: "אני שמחה בשבילו, הלואי שיגלו שיש לו עוד ילדים מחוץ לנישואים, כל ילד של מאיר הוא יהלום...".

היה שם אחד שיילל על בת הזוג שלו

אותה כל כך אהב ועכשיו נאלץ לזרוק. נ א ל ץ לזרוק.... למה? אהבות מוזרות יש לאנשים....

trainspotter

New member
וסיפור פיקנטי

טל ברודי השחקן האגדי של מכבי תל אביב היה לו חבר לקבוצה גק צימרמן.אותו גק היה לו רומן עם אישתו של טל כיום היא נשואה לגק .האמת לא ידעתי

אין דבר כזה אוהב ועוזב

אם באמת היה מאוהב בה כמו שהוא אמר הוא בחיים לא היה עוזב אותה גם אם הייתה מחרבנת לו על הראש מול כולם בככר רבין. הוא נפגע - מאמין הוא עצוב - גם מאמין הוא מתקשה לעכל - מקבל מאוד הוא אוהב? לא מקבל בשום אופן.

אסף גל

New member
אולי אצלך

אבל אני חושבת שגם אגיב באותה הצורה לעניין, ומכירה לא מעט אנשים(גם מבוגרים ממני, אם זה מנחם אותך) שהיו נוהגים כך

אני יודע שתגובה כזאת לא ממש חריגה

אני רק טוען שזה לא מצביע על רגשי אהבה. אין מצב. אהבה היא רגש כל כך חזק, כל כך עוצמתי שהוא מנטרל הכל. גם את האגו. את מסכימה הרי שהדבר שמניע תגובה כזאת הוא בעיקר אגו? איך, איך היא עשתה לי את זה, איייך?

למעלה