ושוב מגיע לו סופ"ש, מה סורגים
מה בתכנון

עדיLEE

New member
ושוב מגיע לו סופ"ש, מה סורגים../images/Emo35.gifמה בתכנון../images/Emo35.gif

אצלי תיק פרחים וראנר שלא נגמררררררררררררררר...... סופ"ש מהנה לכולנו
עדי

miklush1

New member
אצלי תיק לבת מחוט אדלין אלא ש....נתקעתי

עם מחסור בחוט ומחכה למשלוח מאלונה. שמיכה לתנוקת מחוט אדלין בינתיים עושה רושם טוב. נראה לי שאחר כך חוזרת לצמר

nesherkal

New member
../images/Emo42.gifואצלי ניקוי שאריות ../images/Emo13.gif

אני סורגת שורה של בלה במבינות בצבעים שונים.

ביטנה לתיק הפרוייקט, סיום תפירה של תיק שעשוי

משתי חולצות שתם זמנן, שקיות למתנות, של קייצי אלגנטי)

איך את מסתירה את הקשרים?

במיוחד אם את סורגת כל שורה בצבע אחר-מה הטכניקה שלך לקשרים והסתרות שלא יהיו מורגשים למרא ו למגע?

אני אסיים גופיה מחוט אדליין ושרוולון גם מחוט

אדליין. יש מפית שרוצה לסיים אותה מהשבת הקודמת.

פרפרית 4

New member
ואני סורגת לסירוגים, ריבועים מכותנה עם

פרחים באמצע - עוד לא יודעת למה הם יורכבו. ומעין "פלרינה" שכמיה- מחוט בצבע קאמל וחוט צבעני שעיר. ומספר סימניות מחוט D/M/C/ דק , זהו בינתיים אז סופ"ש נעים לכם.

shmimo

New member
אני תקועה עם קקטוס

שאמור להיות אמיגורמי ממש חמוד, אבל מוצאת את עצמי כל פעם פורמת וממשיכה. בסוף זה יצליח- אחרי הכל... זה רק קקטוס סוף שבוע מוצלח ומקסים

ליאתי8

New member
אצלי צריכה לסיים 2 שמיכות שהתחלתי וצב שחסרות

2 רגליים ומתכננת מה הלאה..... שבת שלום חברות

אצלי בתכנון לסיים כמה דברים השבת...

גופיה מחוט כותנה מחליף צבעים לגדולה. קרדיגן שהתחיל להסרג בחורף בשבילי מצמר אלפקה - חוט כפול (נשאר לי רק את הצווארון. ואולי, סוף סוף, את השמיכה של הסנדויצ'ית... שתהיה שבת פוריה לכולם

אצלי על ה---סט לתינוק שיWלד הכולל

שמיכה שסיימתי הסWדר על המסרגות אוסיף את הגרביים ודיייי

איזה חרוצות!!! גם אני התחלתי גופיית

מעטפה מחוט אדלין, שהחלק העליון שלה עשוי כולו חיבורי ריבועים קטנים - המון עבודה וקצת מתחיל לרדת לי החשק...נראה אם אסיים. במקביל עבדתי על כל מיני קטנות, כולל עוד סימניות פינתיות לפי ההוראות מהבלוג של ש2000. התאהבתי בדגם, ברעיון, ובקלות ההכנה. מחפשת לי פרוייקט שיתפוס אותי....אז ניגשת לסיבוב על הקישורים שצרפה הצועניה.

Cow23

New member
למרות שכבר נגמר הסופ"ש..

סיימתי את הכפפות!! אחרי מליון השאלות פה בפורום, סבתא הסבירה איך מעלים עינים חדשות ובאיזה צורה לסגור.. ועכשיו אחרי שסיימתי לסרוג את שתי הכפפות ואחרי שסבתא נידנדה לי שהיא מכירה רק(!) כפפות עם אצבעות ולא מבינה למה סורגים את הכפפות האלו בלי.. בקיצור סיימתי,צילמתי וכשאני אחזור מהבצפר תקבלו תמונה של הכפפות.. היום הם ימסרו לידיד סוף-סוף..נראה מה הוא יגיד...

Cow23

New member
והנה התמונה שהבטחתי../images/Emo70.gif

אל תתייחסו ללק הפוקסי (רגעי שיעמום) בסוף נתתי את הכפפות לידיד אחר שידע להעריך יותר

למעלה