ושוב, ברוכים הבאים לפורום החדש שלנו

עכשיו נזכרתי מהיכן הניק שלך מוכר לי

אהבתי לקרוא בפורום שלך. לצערי לא הייתי פעילה במיוחד אבל בהחלט קראתי.

וולקם ../images/Emo88.gif

בדיוק עכשיו חזרתי מקניות ובחיקי קרואסונים בטעם חמאה, הולך ??? נכון שתשארי פה איתנו ?
ברוכה הבאה

g u y 4 u

New member
טוב.

לא התייחסתם להודעה שמחוץ לשרשור הזה. אז הנה, באתי מכאן. כבר לא משנה אם אני השני או יותר.

wings23

New member
מקבלים פה סרוגות לא שגרתיות?

אז אני סרוגית בת 38. גרושה בלי ילדים, בתקווה שעוד מעט יהיו לי ילדים (נמצאת בתהליכים כאלו ואחרים כדי להגשים את החלום). מתגוררת בשרון ועובדת בהיי טק כמו חמור. מחזיקה ברשיון טיס מסחרי (אבל לא טסה היום כי אני חוסכת) וזהו לבנתיים...

שלום לך סרוגית ... בדיוק הבוקר שאלתי עצמי

למה שלא תהיה לנו גולשת טיסת ?????????????????. אפשר להציע
?
ברוכה הבאה

סטאר5

New member
פרום מעניין ונחמד

השמח להצטרף לפורום למרות שאני חילוני ולא חריג כמובן,, ישנם אנשים מעניינים למדי,ותקווה שחילוני עדיין מקובל לפורום,, ללא כיפה שרוגה,אדם מהשורה,עם ניסיון חיים ,, השמח לקבל את תגובתכם בנושא,, תודה לכל תגובה מצדכם,,

כל אחד מתקבל אצלנו בשמחה ../images/Emo140.gif

במיוחד עם נסיון חיים מהשורה
ברוך הבא

גרפיקטו

New member
שלומשלום ../images/Emo13.gif

קפצתי לכאן דרך פורום מקצועי בתפוז, בו אני גולשת, אז נכנסתי להגיד שלום ובהצלחה
אם אגלוש באזור? זו כבר שאלה אחרת... אני תוהה לעצמי, במה פורום זה יהיה שונה מפורום הורות ומשפחה ב'כיפה'? האם יש כאן דגש מסויים? אשמח לשמוע... ובינתיים, שיהיה המשך ערב טוב לכולם

wings23

New member
כי... אני לא הורות ולא משפחה

ולפי דעתי כיפה יותר דוסים

ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

מה זאת אומרת אם תגלשי באזור ? ברור שכן
אני לא חושב שהוא יהיה שונה, שם זה כיתה ופה זה תפוז, אני בטוח שיש מספיק מקום לכוווולם ב 2 הפורומים
בכל מקרה אני יותר מאשמח אם תשארי פה איתנו. יהיה כיף

אני אומר לך במה הוא שונה

פה מחלקים עוגיות ופנקייקים.
לשאלתך, אני באופן אישי שואפת למשהו קליל יותר. פחות כבד מאשר כיפה. אבל זו שאיפה שלי בלבד ומן הסתם, אתם הגולשים תתנו את הטון. אשמח מאוד אם תגלשי באזור. חושבת שכדאי לך.

למעלה