ושוב בעיית ברקסים

ושוב בעיית ברקסים

אז ככה , לאחרונה כשאני בולם הגלגל האחורי בולם לי בפולסים כאלה....ולא בלימה חלקה. ניקיתי את הRIMS עם מחק כזה של SWISS STOP, עם ספוג הפלא..ומה לא...זה לא עוזר. וזה דיי מסוכן. לצורך העניין הבלמים שלי הם אולטגרה והגלגלים ספינרג'י STEALTH . מה יכולה להיות הסיבה? אולי יש שמיניות בגלגל האחורי שגורם לזה? ואם כן...מי יודע ליישר גלגלים של ספינרגי ( עם חישורים מכבלים גמישים - PBO )? תודה, יוסי

נשמע יותר אכן כמו שמניות

אם יש שמניות אתה לבטח יודע, מי מיישר תיכף יגידו לנו... (אישית הייתי הולך למקסים או ירנין אבל זה אני...)

טוב אז בדקתי לעומק

ומסתבר שזה לא בדיוק שמיניות...ישנו קטע ברים איפה הונטיל שהרים מתרחב מעט וזה מה שיוצר את הבעייה. אמרו לי לפנות לליצרן או ליבואן של ספינרג'י במסגרת האחריות. מי מתעסק בארץ עם ספינרגי? אמרו לי לפנות ל - דורון שזירי? מישהו מכיר? ואם כן מי יכול לתת לי טל שלו תודה

avershi

New member
איפה רכשת את הגלגלים? שם הכתובת!

ואם מאינטרנט - תראה תשובתו של "בוטן"

יזהר BiBi

New member
ממה שאתה מתאר נראה שנפתח לך החישוק

זאת תופעהדי מוכרת שנוצרת בדרך כלל מניפוח יתר שגורם לאלומינים לשבור את ההדבקה ולבלוט החוצה . שוה לנסות להחליף באחריות ואם לא לרוב אפשר לתקן רק צריך לדעת

טוב אז ככה

לגבי החלפה במסגרת האחריות...בדיוק עכשיו הסתיימהלה שנת האחריות שלי...בכל מקרה אני אנסה ליצור קשר עם ספינרגי ולשאול מה אפשר לעשות. לגבי תיקון בארץ אני אשמח ..למי ניתן לפנות שיודע לתקן את זה...בוטן אמר לפנות לירנין...? מי זה ואשמח לכתובת. יחסוך לי הרבה כאב ראש בכל העניין של משלוח ומאחר וזה זוג הגלגלים היחיד שלי. תודה מראש

יזהר BiBi

New member
לדעתי האישית

ומבלי לפגוע בירנין המקצוען כדאי לך לפנות לבועז טרודלר בקדימה מעבר לעובדה שיש לו את כל הציוד הנדרש יש לו ניסיון עשיר בתיקונים מהסוג הזה והאיש פשוט תותח על בקרבון

למעלה