ושוב אתכם

ושוב אתכם ../images/Emo13.gif

אני כאן. הצצתי קצת בדפים האחרונים וראיתי שהיו הרבה דברים מענינים כשנעדרתי (מתי אני אקרא את הכל?) וזו היתה העדרות ארוכה, אבל שווה כל רגע. ביום שלישי שעבר, בשבוע 41+6 (זו לא טעות) ילדתי את "שלומית הכי קטנה" כמו שאמיתי קורא לה...(וקשה להגדיר אותה כקטנה במושגים של אחוזונים). בניגוד לכל הציפיות ובניגוד מוחלט לכל המאמצים וההשתדלויות מצידי (ועשיתי באמת הכל) הלידה היתה בניתוח קיסרי. ולמרות הכל-אני מחשיבה אותה כחוויה מתקנת, כי הרבה דברים התנהלו אחרת הפעם. אז אנחנו בבית. משפחה. בינתיים האיש עדיין בחופש מהעבודה אז זו לא חוכמה להגיד שאני אפילו מסתדרת, אבל יש לי הרגשה טובה. אמיתי מאוד הפתיע את הסביבה בתגובה שלו, אני לא הופתעתי כי ידעתי שככה בדיוק הוא יתנהג (חמסה, מלח, פלפל, שום בצל וכל מה שצריך להוסיף). התגעגעתי אליכם, ומן הסתם עוד אתגעגע כי זמני דחוק ובזמן הקרוב אהיה כאן לגיחות קצרות, אם בכלל.

עמית@

New member
היי! אמא של שלומית!

מזל טוב
איזה כיף לראות אותך פה, אמא לשניים
איך אמיתי מתייחס אליה? לראות את הגור הזהוב הזה מלטף בעדינות ראש קטנטן זו התגשמות חלום
התגעגעתי.

מיכל ק-ש

New member
../images/Emo49.gif גם כאן ../images/Emo24.gif../images/Emo95.gif../images/Emo65.gif

שמחה לשמוע שהלידה היתה חוויה מתקנת, שאת מסתדרת, שיש לך הרגשה טובה ושאמיתי מקבל בשמחה את "שלומית הכי קטנה". נשיקות למשפחה המתרחבת.

מזל טוב לאמא של שלומית

הכי קטנה
ככה בשקט עבר לו ההריון וככה בשקט ילדת בלי שבכלל שמנו לב. יופי שאמיתי מגיב טוב לצעצוע החדש. אני מקווה שלא יפול לו האסימון בשלב כלשהו. מסתבר שילד חדש יכול להגיע למשפחה גם בלי זעזועים קשים. (כך אמא שלי מספרת על אחותי שקיבלה אותי כשנולדתי. היא היתה בת שנה ו 10 חודשים ומעולם לא היו סימני קינאה)

חיכיתי חיכיתי התקשרתי התקשרתי

ומי אף פעם לא זמינה??? שמש יקרה שלי, כל הטוב שבעולם שלוח לכיוונכם כבר שבוע ויותר, אני מקווה שהרגשת את זה גם אם לה הגיע אלייך מילולית. שלומית שם מקסים בעיני, ומשתלב יופי עם השמות שלכם (כולכם!). ואמיתי - נו, זה ברור, לא חשבתי אחרת
הילד מדהים. מתגעגעת מאוד, וממשיכה לנסות להתקשר.

טילי2

New member
שלום שלומית, ברוך בואך לעולם שלנו

מזל טוב לאמא השמש, לאבא ולאמיתי.

venus13

New member
עוד שמש קטנה לאויר העולם ../images/Emo42.gif

שיהיה במזל טוב מקווה שהזאטוט ימשיך להתנהג יפה ונוס

המון מזל טוב!!!

שמש, שוב אני מצטערת שלא יצא לי לפגוש אותך, אבל בהחלט חשבתי עליך (נראה לי שאת בחודש 11 אבל יש דברים שלא שואלים, נכון?) שיהיה לך רק טוב ונחת. סבתא שלי אומרת שכולם מגדלים את הילדים שלהם, אבל יש כאלה שזוכים לגדל בנחת, בכיף, שהכל עובר חלק והלב לא עובר התקפים. אז זה מה שאני מאחלת לך. לגבי הקנאה, אצלנו גם היה ככה עם תמוז. היום היא יותר מקנאה, בעיקר בגלל שהקטנים מתחילים לקבל זכויות בבית בדומה לה.

../images/Emo39.gif ברוכה הבאה "שלומית הכי קטנה"

כל הכבוד לאח הגדול אמיתי שמקבל את אחותו הקטנה כל כך יפה! שמש, מאחלת לך הורות נינוחה והרבה נחת! אגב, אני בהלם שהגעת לשבוע 42 "רק" חודשיים שלושה לאחר הודעת ההריון שלך...

עידית ד

New member
לאמא של "שלומית הכי קטנה" ואמיתי

הילד הכי מקסים בעולם מ-ז-ל ט-ו-ב!! נראה לי שעכשיו קיבלתי את ה-O.K להתקשר
את נשמעת (נקראת) מאוד מאושרת ואמיתי שלך ילק קסם כהרגלו עכשיו נשאר לי לראות את שלומית (שם מקסים מקסים) אני מחכה ומצפה נשיקות המון מכולנו

שלום אמא של שלומית ואמיתי!

מזל טוב מזל טוב מזל טוב מזל טוב! אני מתאפקת ולא מתקשרת, אבל חושבת עליכם המון. שלומית שם מצוין, והוא משתלב מאוד בטבעיות במשפחה שלכם! מאחלת לכולכם רק טוב ושולחת נשיקות לבמבי ולבמבינה.

חמניה1

New member
איזה שם יפה

איך עובר לו טס הזמן. מזל טוב להולדת שלומית הכי קטנה. עכשיו אתם משפחה גדולה. ברכות,

באאבו

New member
היי שמש,

כמה משמח לקרוא את ההודעה (למרות שכל הפרטים כבר ידועים). מאד הצחקת אותי עם "שלומית הכי קטנה" של אמיתי - בטח עוד תשמעי הרבה פנינים כאלה ממנו בתקופה הקרובה. הוא היה משתגע אם הוא היה יכול להבין שפעם גם הוא היה "אמיתי הכי קטן"...
אני אתקשר כדי להשלים את השיחה משלשום (אם תזהי את קולי המצונן
) - יש לי הרבה מה לדווח. נשיקות ונשתמע,

מזל טוב שימשית../images/Emo42.gif

שולחת נשיקות מ"אחת מהשלומיות הגדולות, שחשבה שהן זן הולך ונעלם" ל"שלומית הכי קטנה" וללא ספק הכי מקסימה בעולם. אולי נראה תמונונת כדי שנוכל להינמס לחלוטין?

חן123

New member
ברוכה הבאה שלומית

וברכות לאח הבכור! נחמד לראות אותכם כאן. באמת שההריון הזה עבר לי בצ'יק.... (מסכימה עם מיכל, זה ההריון המהיר ביותר בהיסטוריה) הרבה נחת שמחה בריאות והנאה חן

כיף לקרא את ההודעה שלך

נשמע שהבמבי המופלא שלך הולך ליצור לכם עכשיו פנינים בשפע בהכרות שלו עם שלומית. מאחלת לכם התאקלמות מהירה כמשפחה מתרחבת ורק אושר ונחת מאמיתי ושלומית (איך אני אוהבת את השמות האלה...)

למעלה