ורק בגלל שאני..

ב18

New member
ורק בגלל שאני..../images/Emo7.gif

בגלל מי שאני אין טעם לדבר איתי..אני פסול..רק בגלל איך שאני נראה..שנים זה ככה אבל בחיים זה לא היה כ'כ ישיר וכואב כמו בפעם האחרונה לפני שבוע...לא ידברו איתי, כי אני מכוער

ב18

New member
כן..

זה היה הכי אוביקטיבי שיכול להיות...זה היה מאחורי הגב..אבל שמעתי...

LIHILM

New member
אז ככה..

קודם כל התכוונתי לשאול אם אתה מאמין בזה, בגלל שאתה לא ניראה כמו שבנאדם רוצה אז הוא לא צריך לדבר איתך. זה נשמע לך נורמלי? ואת מי שמעת מדבר עליך ככה? היתי במקומך פונה אליך להביך את אותו בנאדם שירגיש אפס.

ב18

New member
אני לא יודע...

אני לא מבין למה..לא הבנתי בהתחלה למה התעלמו ממני...עד שאחרי כמה שעות הבנתי..אני מכוער, אין צורך לדבר איתי..אין מה לגשת לאותו בנאדם, הוא אמר את מה שהוא חושב..אבל מה אני עושה? זה עם כולם ככה...שנים...אני שונא להסתכל במראה..אנשים שמדברים איתי פנים מול פנים, יותר מדיי קרוב אליי, אני מוריד את הפרצוף לרצפה...אם אנשים מסתכלים עליי מרחוק, אני מפנה את הגב..אני לא יכול...אבל הפעם זה היה הכי כואב שאפשר...

LIHILM

New member
איזה דימוי עצמי שלילי..

אם תראה לאנשים כמה אתה מענין ונחמד, אף אחד לא יגיד שלא רציך לדבר איתך! ומי שיגיד. שלא ידבר איתך, עדיף ומוטב לך.. אין לי משוג איך אתה יראה, אבל אני לא מכירה בנאדם שאני לא מכונה דלבר איתו בגלל איך שהוא ניראה...

ב18

New member
זה לא היה ככה..

הם מאוד רצו לפגוש אותי..ידעו מי אני..דיברנו דרך המסנג'ר..ממש רצו להכיר..וברגע שזה קרה והם ראו אותי אז זהו, מכוער, נפסל..

LIHILM

New member
לא דיברתי על סוג כזה של קשר..

אינטרנט זה סתם חרא לפעמים דיברתי על האנשים בחיים שלך, שאולי לטענתך נרתעים מימך בגלל המראה

ב18

New member
קשה לי להגיד על מה שקורה בחיים

בחיים אני תמיד סובל בגלל המראה שלי..תמיד..הדימוי העצמי השלילי הזה, זה לא סתם..

אפפ

New member
../images/Emo24.gif

אני בטוחה שזה לא נכון... ואל תקשיב למה שאחרים אומרים, אני בטוחה שהם לא יותר טובים ממך. אם בא לך לדבר אני פה... אפי.

ב18

New member
אין לי מה להגיד..

אין לי גם מה לעשות...לא אכפת לי מהאנשים עצמם..אכפת לי ממה שהם אמרו..זה היה אמיתי ואוביקטיבי..אם הם אמרו אין סיבה שגם אחרים לא יגידו..אני לא יודע מה לעשות..

ב18

New member
שגם הם לא רחוקים מהם..

אמנם פחות כואב..אבל עדין.. אולי תיכנסי לצ'ט ותראי על מה מדובר...

אפפ

New member
לא כל מה שאחרים אומרים באמת נכון,

גם אם זה אמיתי ואובייקטיבי... פשוט אל תשים לב לדברים של אחרים, אני בטוחה שזה לא היה נעים לשמוע את זה. אבל הם לא האנשים היחדים שבעולם, ואני בטוחה שהם לא שווים אפילו את הכאב והעצב שלך.

ב18

New member
אבל זה לא רק זה

זה הצטברות של שניםץץזה לא היתה פעם ראשונה..

למעלה