ועוד שאלה

lihior

New member
ועוד שאלה

אם אתם כאאאאאאלה מעריצים שרופים איך זה שאין לכם את כל הפרקים על קלטות? לי יש...45 קלטות...פלוס גיבויים על דיסקים.. איך אפשר לחיות רק על שידורים חוזרים?
 

ERonny

New member
.........

לא לכל אחד יש וידאו ומספיק קלטות לכל הפרקים...... בכל מקרה גם לי יש את כל הפרקים מוקלטים
 

lihior

New member
חסרים לי פרק וחצי להשלמה

פרק 315 שנקטע לחצי דקה בסוף ו316 ששודר כשהייתי בחו"ל ובדיוק אז ערוץ שלוש החליט להזיז את לוח המשדרים שלו...כך שחסר לי חצי פרק..למה למה למה אחרי 4 חודשים הם היו חייבים לעשות את זה ועוד בשעה שאני לא בארץ? חוצפה!
 

ERonny

New member
לי פעם קרה ש....

הייתי בחו"ל והזיזו את השעון בארץ אז לא הקליט.....
 

lihior

New member
הוידאו שלי דווקא..

הקליט! אני חוזרת לארץ ומגלה שהכל הוקלט פיקס! זה נדיר! ועוד היתה הפסקת חשמל לפני ראש השנה! ובדרך כלל קורה משהו או שהוידאו לא מכוון טוב וכו.. אבל בכל מקרה היו לי 2 חברות שגיבו אותי אחת הקליטה כמו שצריך ולשניה התקלקל הוידאו..וזאת שכן הקליטה בכלל לא רואה איאר למרות שהיא כן ראתה את הפרק שהוא מת...עכשיו כל החברות שלה שואלות ממנה את הקלטת..לא שאכפת לי כי יש לי את העותק שלי..
 

bono 126

New member
איך

איך את מגבה על דיסקים????? אני חייבת לדעת!!! ועוד משהוא אתם יודעים איך תופסים תמונה מהטלוויזיה ומעבירים אותה למחשב?????. אני פשוט חייבת לדעת!!
 

ERonny

New member
אז...

כדי לגבי על דיסקים צריך צורב..... כדי להעביר תמונה מהטלוויזיה למחשב צריך כרטיס טלויזיה במחשב שעולה אני חושבת 300-500 שקל
 

bono 126

New member
אז ככה

יש לי צורב...... אבל מה בידיוק עושים עם כרטיס טלוויזיה שאני אדע אם לקנות או לא....
 

lihior

New member
אם זה רק בשביל איאר

אז לא לטרוח יש כבר את כל הפרקים מוכנים...זה לוקח שעות כל פרק לעשות אותו וחבל...אם את רוצה לסדרות אחרות אז אפשר אבל 99% מהסדרות אפשר למצוא און ליין צרי איתי קשר בפרטי
 

~*~gaL

New member
יש לי מלאאאא קלטות..

אבל ההורים שלי לא נתנו לי להקליט את כל הפרקים בסבב הש"חים האחרון. אבל עכשיו... יש מלא קלטות ריקות שמחכות לשידורים חוזרים מהתחלה :)) ואין לי את התוכנה המסויימת הזאת שבה אפשר להוריד את *כל* הפרקים מהאינטרנט, איף יו נואו וואט איי מין. (כנראה שבעתיד תהיה) בכל מקרה, יש לי את כל 7 ו-8, לפי מה שראיתי יש לי גם הרבה מעונה 6 אם לא *כמעט* את כולה, חלק מעונה 5, כל עונה 4, וכמה בודדים מה-3 הראשונות.
 
למעלה