ועוד "קשר" נפרם לו...

ועוד "קשר" נפרם לו...

היי חברים,אני במצב "על הפנים"... אתם מכירים אותי כולכם בניק אחר שלי,אבל עכשיו משום כל מיני גורמים אני בניק הזה... בכל אופן,תקופה לא הייתי פה,עבודה לימודים וזוגיות לקחו לי את כל הזמן והאנרגיה,אפילו בשביל לשבת לי סוליקו על המחשב... ועכשיו,אחריי יום שלם של סידורים ועבודה,אני יושבת פה אחריי שחזרתי מהבן זוג (כן, אפשר לקרוא לו ככבר "אקס" ) והעינים שלי כבר יבשו מדמעות... אתם בטח כבר מתארים לעצמכם מה הסיבה שבגללה נדפק לי הלילה,נכון? חודש וחצי הקשר הזה החזיק מעמד,עד היום בלילה:"מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות?"... שבכל הלילות אני ישנה באלכסון ועם הדובי (איתי מהיום שנולדתי אין מצב בעולם שאני זורקת אותו) והיום בלילה הייתי אמורה לישון בכל צורה אפשרית אחרת רק במקום הדובי עם החבר,ומשום מה,הקטע הזה של "לפניי השינה" די נדפק קצת הרבה... -קצת הרבה מאוד. עכשיו לכי תסבירי לו :"מותק זה לא אתה זאת אני",לכי תספרי לו סיפור חיים שלם שהוביל למצב הזה,לכי תסבירי שכן-גם את בן אדם וגם לך יש רצונות ותחושות רק פחות משלו משום כמה סיבות... לכי תסבירי,ולכי תאבדי עוד אחד. וכבר נמאס,כ"כ נמאס,בסה"כ אני נערה,מתהלכת מעל פני האדמה הזאת 17.5 שנים,אבל עדיין,אצל כל האחרות ההורמונים משתוללים-ורק אני בשלי עוד מחפשת את הכף והדלי ומנסה לבנות ארמונות מטים ליפול בחול... וכבר נדוש המצב הזה שבו אני שרויה,וכבר מאוס,ולעוס מכל הכיוונים, והנה:הגיע אחד שאני ממש ממש רוצה, אבל רק בגלל הקטע הזה -גם הוא הלך לי לכיבינימאט.. כרגע אלך לישון לי,מחר הוא יום חדש,עם אותו התוכן פחות או יותר, עם אותן הבעיות,עם יותר או פחות תקוות,מקווה שרק עם יותר תשובות ופתרונות

כי ממה שהיא רמזה שם

נראה שהוא ביקש לשכב איתה והיא אסקס, ולכן הוא נפרד ממנה.

p019

New member
לא לtבד תקווה

אני מקווה שהבנתי את הסיפור נכון. אולי כדי לך לנסות להסביר מי את לפני שאת מגיעה לרגע שבו כבר אי אפשר להסתיר. כך תדעי מראש מה האדם האחר חושב, ויכול להיות שאם הוא ידע מראש יהיה לו יותר קל לקבל את זה. או לא. בכל מקרה - יש ארבה יותר בחיים מזוגיות. יש ארבה יותר בזוגיות מאינטימיות דביקה. ולרות שיתכן נחשלנו ארבה פעמים - יש דברים שדי להצליח בהם פעם אחת. (חיפוש דירה, עבודה וכן, גם בני זוג).

Limbonic Art

New member
אוי:/

קודם כל, אני לא יודעת מי את .. אבל עדיין זה לא מונע ממני להגיב ולהבין את לא אשמה במה שאת ואין טעם להאשים את עצמך על סוף הקשר הדבר היחידי שאת כן אשמה בו ,זה שלא אמרת מלכתחילה לאדם שנכנסת איתו לקשר את התייחסותך ליחסים מיניים אבל, זה כבר היה ואין טעם לדון בזה או לכעוס, אלא להמשיך הלאה ולהבא לא לעשות את אותה טעות אין ספק זה סוף, סוף עצוב ולפי מה שהבנתי - זה משהו שחוזר על עצמו.. מאחר ואינני יודעת מי את - אז אני מקווה שאת לא מצליחה לקיים קשרים מיניים בגלל היותך א- מינית ולא בגלל מחסום פסיכולוגי כזה או אחר.. קבלי את עצמך כמו שאת, תיהיי שלמה עם עצמך ותציגי את עצמך כמו שאת בקשרים שאת נכנסת אליהם- כך תחסכי לעצמך ולבן זוג המון תסכולים מיותרים עכשיו, יכול להיות שאם תדברי איתו זה עדיין לא הסוף (לפעמים הדברים נראים אחרת לאחר שהרוחות נרגעים) תסבירי לו- ואם זה לא זה אין לך בררה אלא להמשיך הלאה... אחרי הכל את לא מצפה שאדם שמצידו מין זה חלק מקשר יוותר על זה בדיוק כמו שאת לא תוותרי על מי שאת באמת (או תעשי משהו שאת לא מעוניינת בו ובמילא יהרוס את הקשר, כי תרגישי רע עם עצמך ואיתו) על כל פנים- כרגע את במצב רגיש, אז הדבר היחידי שיש לי לומר זה שוב, תשתדלי לא לבוא אל עצמך בטענות ובמידה ותרצי אוזן קשבת או סתם לדבר את מוזמנת לעשות זאת דרך המסרים את לא לבד! תרגישי טוב והחזיקי מעמד - הוא לא היחיד בעולם!

ועכשיו כל בחור שאני אכיר אז ....

... אני צריכה להגיד לו :"עצור,אני א-מינית"? זה לא נראה לי דבר שיוצאים בהצהרות בנוגע אליו... אני לא מתביישת במה שאני, אבל עדיין,כאילו מה? כל הסביבה שלי צריכה לדעת שאני לא חווה חיי מין? אני כבר איבדתי כל חוש כיוון, וזה יוצא פה כאילו אני ה"לא בסדר" כי לא הודעתי לו את זה ברגע שהצטלבו מבטנו בפעם הראשונה...

p019

New member
את לא אשמה בכלום

אני לא חושבת שיש פה עיניין של בסדר ולא בסדר. אין מה לעשות, כשאנשים יוצאים לפגישה עם כוונות רומנטיות הם מצפים למשהו, אם זה לא מה שאת מתקוונת אליו נוצרת בעיה. אי אפשר להתכחש על זה. כל אחד צריך להחליט בשביל עצמו איך להתמודד עם זה. אפשר להחליט לייצר רק קשרים ברמה חברית, אפשר לנסות לצאת רק עם א-מיניים ( כיוון שיש כל כך ארבה מאיתנו בסביבה אז זה ממש לא בעיה
) או שאפשר לצאת אם אנשים מיניים - ולהתמודד אם האישו איך שהוא. עלפי התאור הקודם - לחקות עם זה לרגע האחרון לא ממש עבד. אז אולי כדי להעלות את הנושא קודם. זה לפחות מה שאני חושבת. מצד שני אני לא יודעת אם הייתי מסוגלת להתמודד עם שיחות כאלו.

Limbonic Art

New member
אז איך אפשר להיכנס לקשר?

כלומר, אם את נמצאת עם אדם בהנחה שהוא סטרייט שימשך אלייך מינית וירצה קירבה מינית... את מעדיפה שפתאום לאחר שאת והוא נקשרתם- פתאום זה התגלה? אני לא אומרת ישר -איך שתצאו תצהירי הצהרות ובטח לא לכל העולם, אלא רק למי שזה רלוונטי (בן זוג) איזו בררה אחרת יש? אוקיי, אז אני מבינה שלא צריך לומר את זה על הפעם הראשונה שאת פוגשת אדם, אבל כאשר את רואה לאן הקשר מתפתח כן- בואי נגיד לאחר חודש בערך כאשר הקשר עוד טרי , אך ברור יותר לאיזה כיוון הוא פונה... אחרת שוב ושוב אותה סיטואציה תחזור על עצמה וחבל על הדמעות...

nobles3

New member
זה כבר ראיון !

בפורום של AVEN יש חנות עם חולצות מסוגננות (כל מיני כתובות כמו Sex? No Thanks או No sex please I am asexual. לדעתי זה יכול להיות ראיון לא רע להוציא חולצות משלנו. ואז אם מישהו ניגש עליך יש סבירות גבוהה שהוא גם אסקסואל (או מזדהה לפחות). פשוט, לא ?

nobles3

New member
רק צריך קצת יוזמה

ומישהו שיש לו קצת זמן פנוי (שזו בעיה מספר אחד, חייב לציין)

nobles3

New member
בואו נמציא משהו מקורי יותר

אפשר ליצור רובריקה שבה כל אחד יכול לזרוק הצעות לאיך החולצה שלנו צריכה להראות. כך ניצור חולצת AVEN כחול-לבן.

p019

New member
../images/Emo45.gif

האמת חשבתי על זה. עדין לא מצאתי רעיון. הבעיה היא שאני לא ילבש חולצה אם המילה מין עליה בכל צורה שהיא (כולל קו עבה עליה).

עם זה שאנחנו "אסקס" או "אמיניים"

זה יהיה קצת קשה. אפשר לעשות סלוגן, או לעשות תמרור של אין כניסה וחץ למטה. את זה תלבשי?
קראתי פעם שאנשים ניסו לעשות סימן מוסכם, צמיד שחור או טבעת שחורה על יד או אצבע מסוימים, אבל זה לא תפס. אפשר לנסות גם.

למעלה