ועוד אבן...

stoneage

New member
הפעם הגזמת, כמעט בלתי אפשרי

לזהות אבן מלוטשת ע"פ תמונה ובוודאי כאשר באיכות כזו....הרי שגם במציאות ישנן אבנים מטעות שרק גמולוג יכול לדעת מה הן באמת. סתם רשימה קטנה של אבנים בגוון ירוק בקבוק (כמו ששלחת) שניתן למצאן מלוטשות : טורמלין, מולדוייט, אפטייט, ספיר, אמרלד, יהלום...., אפידות, פרידות, קריסופראס....להמשיך ? גם אם נראה את האבן במקור ראשון, לא בטוח שנוכל לאבחן בוודאות, ייתכן שיש לערוך בדיקה גמולוגית..... בקיצור, הפעם נסחפת....

StoneMan

New member
או... הנה כותבת הספר שאני מפנה אליו

כל מי ששואל אותי על אנרגיות של אבנים... אסתי גוטמן-חוטר גזע

stoneage

New member
ש-ל-ו-ם אסתיה !! שנים לא

שמענו . מה שלומך ?? טוב לקרוא שאת כאן. ...(פעם ראשונה או שאת מטיילת כאן ואני לא ידעתי?) בתחושה, המולדוויט שונה אבל בתמונה של אבן מלוטשת ועוד תמונה לא איכותית, קשה לדעת בוודאות, זו יכולה להיות גם אמרלד , ספיר או טורמלין. בכל אופן, את מוזמנת להצטרף לזיהוי האבנים ש"איש האבן" שולח מידי פעם.

הי שני, בהצלחה עם הפורום

אכן ´במקרה נכנסתי´ ובמקרה ראיתי את המולדביט, לא התבוננתי בהודעות אך מנסיונך איתי את יודעת עד כמה המולדביט עוצמתי לגבי מבחינת מסרים - דוקא די נדהמתי שאפילו דרך המחשב זה עובד, התנסות מעניינת שקוראת להעמקתי בנדון. מאז שעברתי לבירה אני בתל אביב רק כשאני מטפלת או מלמדת ולכן לא יצא לי להגיע אליכם כמעט שנתים - בררררררר איך שהזמן רץ! ד"ש לאדם אסתיה

stoneage

New member
נשמח לארח אותך יש ה-מ-ו-ן חדש !

לפי מה שהבנתי את מנהלת פורום, אז בהצלחה גם לך !! ואם את לא מגיעה אלינו, אז את מוזמנת לבקר באלטרנטיבה (טוב, יש עוד המון זמן אבל כמו שאמרת הזמן טס)

למעלה