ועדה רפואית

132haim

New member
ועדה רפואית

שבוע הבא לבני יש ועדה רפואית אשר תחליט באם להוריד פורפיל או להוציאו מהצבא. בני התגייס לפני כחודש ל 11 שעות. טען על כאבי ראש חזקים מהיום הראשון שהואילו בטובם רק למחרת בערב לקחת אותו לבדיקה ומשם ישירות לבי"ח על סמך לחץ דם גבוה. מאז ועד היום יושב בבית בבדיקות . בני תמיד היה ילד בריא ולא יודעת מה קרה עם הלחצים הגבוהים הנ"ל. כל הבדיקות שעושים מראות שהכל בסדר. שאלתי אם משחררים אותו על סמך בריאותי האם תהייה לו בעיה ברשיון הנהיגה. תודה מראש עדי

kdani

New member
לחץ דם

אני לא רופא, אבל לדעתי יש היום כלים לטפל בלחץ דם, ואני מניח שאם זו הבעיה, לא תהיה פגיעה ברשיון הנהיגה - אבל אני לא גורם מוסמך. חשוב להבין האם התופעה הזאת יכולה להפתיע אותו תוך כדי נהיגה ולגרום למצב של אובדן הכרה (חושך בעיניים) או תסמינים אחרים ואז, האינטרס לא לעלות על הכביש עד שלא מטפלים בבעיה הרפואית הוא שלכם, הרבה יותר מאשר של הצבא/המדינה. מציע שתתמקדו בערוץ הרפואי. לדעתי אם יש אפשרות לא להשתחרר ולשרת בתפקיד שהולם את הבעיה הרפואית - תמיד עדיף. יש לשחרור מצה"ל על 21 תופעות שליליות "לא רשמיות", שצריך לקחת בחשבון (כל החברים בצבא, אני בבית מחפש את עצמי וכו', והצורך כן לתת הסברים בהרבה מקומות - למרות שלא חייב, אבל שואלים...). דני

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
../images/Emo201.gifאמא אמיצה ודואגת

אנחנו חשים בדאגה ומעריכים את הכוח לנסות ולהתמודד עם הדברים.. בשביל בנך. אמהות היא עניין מורכב כול כך ואת שם בשבילו.
אנחנו מאמינים שהחיים של בנך יהיו טובים יותר אם ישמור על עצמו בשבילם.... ודברים כך או אחרת יסתדרו טוב יותר בשמירה על איזון נחוץ כול כך.. מאחר ואנחנו לא ממש אנשי צבא אולי שווה לשאול את השאלות האלה גם בפורום סדירים ... אם צריך, להציב את השאלות גם במקומות המתאימים בצבא..

למעלה