ומה עם ההורים?

sugar7

New member
ומה עם ההורים?

איך ההורים שלכם קבלו את מורכבות משפחתכם? את "החורגים"?

עכשיו אני מתפוצצת מצחוק

המשפחה שלי קיבלה את כולם באהבה ובלב רחב. אבל......וכאן האבל המורכב יותר. לבעלי יש אמא חורגת שתחיה היום בת 90 +,פולניה מארץ הפולנים,כל פעם שהייתי באה לבקר אותה ותמיד עם ידיים מלאות,היא היתה מסבירה לי איך המנוחה (של בעלי)היתה קונה לה מתנות נורא יפות ותמיד ידעה לקלוע בדיוק לטעם שלה ,ועד כמה היא היתה יפה, וכמה היא היתה מושלמת, וכמה הן היו חברות טובות,וכמה וכמה וכמה. עד שהתפוצצתי ואמרתי לה שלום................ ומאז אני לא באה ולא מביאה לה כלום. אתם חושבים שהתקבלתי אצלה?

sugar7

New member
לזכות הוריי ייאמר

(בעיקר לזכות אמי) שהם ממש לקחו תפקיד של "סבא וסבתא" חורגים. מזמינים לחגים, חופשים משותפים, קונים מתנות לימי הולדת ולחג ואמא שלי אפילו לקחה אותם לבילוי מספר פעמים. הם השקיעו יותר לפני שנולדו הנכדות שלהם, כי היום יש להם פחות זמן וגם הם יותר גדולים, כך שגם הם פחות מעוניינים בכך. כאמור עם הנסיכה זה יותר קל, שוב "ענייני בנות". גם את המורכבות שלי הם לקחו יפה, לעולם לא ניסו להניא אותי מכך ונראה לי שהם גאים מאד בהתמודדות ובמחויבות שלקחתי על עצמי. (פתאום נראה לי שאני מציירת תמונה נורא ורודה ואידילית של חיינו, נכון שלא תשנאו אותי?)

oehhe

New member
אמא שלי

אמא שלי קיבלה את רולן יפה מאוד, שששש אל תגלו, היא אפילו שמחה בשמחתי. היום היא מדברת עם רולן בטלפון יותר מאשר איתי, והקשר ממש טוב. אבא של רולן? תשאלו אותה, היא בטח תספר כאן עליו.

עלמה2

New member
אמא שלי שידכה לי את המורכב שלי

ואת ילדיו קיבלה בזרועות פתוחות, בחגים בשבתות , ימי הולדת, מתנות בביתה המרוקני והמסורתי ועד היום היא והמורכב שלי, חברים מאד טובים וגם בתקופת הנתק היא תמיד שואלת עליהם ומה איתם ותמיד פעלה במגמת הריכוך. א - ב - ל חמתי, היא משהו מיוחד במינו היא עדין תקועה ב - לפני 15 שנה, היא לא סנלית חלילה היא גורם מס' 1 בעוינות כלפי, היא עושה הפליות בשלי ושלה , היא קוראת לי בשם ה-
, ולילדים שלנו המשותפים היא קוראת בשמות הילדים שלו. ואוהבת להגיד ( במפגש של כל שלושה חודשים) לי כמה שהילדים דומים לבן שלו, שבן כל כולו דומה ל -
. הדבר המזעזע ביותר שקרה לפני מס' חודשים, ערכנו מפגש אצלה של שבת בצהריים ופתאם היא אמרה טוב ילדים יש לי הפתעה בשביל כולם, הוציאה קלטת וידאו וביקשה שנראה כולם, בעלי קפץ כמו קפיץ, לזהות איזה קלטת זו והבחין שזאת קלטת של החתונה עם ה-
. אני הייתי - המומה, עד כמה אמא, אשה, יכולה להגיע כל כך רחוק עם הרשעות. בעלי מאד כעס עליה ואמר שזה לא לעניין, אני מיד קמתי ממקומי ובקשתי ללכת, הבן שלי אמר - ר-ג-ע אני רוצה לראות את ההפתעה ? בפעם הראשונה נאלצתי " לשקר " לבני מה שלא עשיתי מעולם, מאז נולד. אז חמתי היא משהו כמו - מכשפה , היא נראת ככה
איזה סיפורים ארוכים יש לי ????... טוב מתלהבת ??. עלמה.

יאלה מלכלכים על חמות...?

לי אין ...רק חורגת כשהייתי בהריון אמרה לי,אני מקווה שהתינוקת תהיה יפה כמוך אבל חכמה כמו אבא שלה......וזה אחרי שהסבירה מליון פעמים שהמנוחה היתה מועמדת למלכת יופי ודוגמנית....

עלמה2

New member
איפה את חושבת שהם תקועות ????

באיזה עננה או ענן?????????? אני בדרך הביתה, המשך יבוא בערב יונתי, ביי בנתיים עלמה.

maof

New member
איזה קטע........./images/Emo9.gif

אתמול שאלתי את בת זוגתי ...... אם היא חושבת שמקבלים אותי במשפחה?????? המצחיק הוא שאני החבר הכי טוב של אמא שלה
לפעמים היא קצת מביכה אותי אני לא רגיל שרצים אחרי עם צלחת אוכל
חוץ מאמא שלי שכל הזמן חושבת שאני נראה מורעב
בעצם גם בת זוגתי רודפת אחרי עם אוכל .......... אבל זה לא חוכמה היא ירשה את זה מאמא שלה
מעוף

עלמה 3

New member
טוב תשמע..... כמו שמתברכים באשה,

אז צריך להתברך גם בחמות........ זה גם חלק חשוב במורכבות. תגיד, גם אתמול היא רדפה אחריך עם צלחת אוכל, או שהיא חיכתה שרק תגיע כבר, כי אני יודעת שאתמול היא חכתה לך בטירוף ????????. בהצלחה, עלמה.

rolan

New member
אבאשלי../images/Emo99.gif

כל כך מרוצה מהקשר שלי עם אוהי הוא שמח שטוב לי שמח שיש לי קשר עם איש יקר ונהדר מיד בהתחלה הוא זיהה את תכונותיו הללו ואמר לי- בחרת לך בחור נהדר סופסוף...

חמות.........

אז ככה... כשנהיינו מורכבים בעלי גילה שיש דבר כזה כמו משפחה. עד אז הוא חי עם המשפחה החייזרית שלו ואישתו לשעבר שבאה מאותו רקע. הוא אומר שזה בגלל שהם ניצולי שואה - אבל אני כבר הסברתי לו שאני ממילא מתחתנת רק עם דור שני - ועם בעלי הראשון זה לא ככה. אז למשפחה שלי לא הייתה שום בעיה והם שותפים לשמחות של כולם.חמותי הצהירה בהתחלה שהיא לא תעשה אפליות בין הילדים שלי לשלו או המשותפים - אבל לדעתי היא לא ממש מבדילה בין אמת לשקר. אני לא שופטת. כמו שאני תמיד אומרת : יכול להיות ששקר הוא שהציל אותה ממוות כשהייתה בתופת - אז מי אני שאשכנע אותה שאמת טובה יותר. בכל אופן אני קיבלתי את המנה הפולנית שלי עד הסוף. וזה מספיק לי . אני לא נחמדה איתה. רק מה שצריך. שלום ובלי נשיקות . מספיק שאני נזכרת בשני דברים: 1 .שאלתה :למה אתה צריך כלכך הרבה ילדים? 2. בזמן סעודה משותפת של ככככככככלללל המשפחה היא הקפידה לומר שרק עכשיו היא גמרה לשלם את כל התשלומים על התנור שהיא קנתה לנו. היות שזו אמא שלו - שהוא יתעסק איתה. לי מספיקה חמותי המקורית. איתה אני מנהלת יחסים עצמאיים , מתקשרת מאחלת מזל טוב, נותנת ושולחת מתנות והכל עם כל הלב. לי יש משפחה גדולה שאני אוהבת (וגם אהובי). לו יש משפחה קטנטנה.והיא לא שיא הנחמדות בעיני. אז אני נותנת לו את המושכות.

למעלה