ומה אם אני אגיד

ומה אם אני אגיד

שאני שונאת את הכל? מצטערת, על הכל בעיקר על זה שאני לא מוצאת מילים שיוכלו לעודד או לעזור...

אין לך על מה להצטער...

לא תמיד אנחנו מוצאים את המילים לעודד.. גם אם אנחנו כל כך רוצים.. (מי שמדברת....) בכל מקרה.. קחי את הזמן.. אל תלחצי על עצמך לכתוב.. בסוף המילים יגיעו.. ו..אני פה אם את צריכה..

אני צריכה...

כל כך רע לי, בגלל כל מה שקורה לי ביומיים האחרונים. 900 גרם למלה (כן, אני יודעת, בלי מספרים...), ואח שלי, שחבר שלו נהרג בפיגוע אתמול, אין לי כוח להתמודד עם המציאות, והיום לא הלכתי לבית ספר, כי לא רציתי את המבטים של החברות שלי, כשאני אזרוק את הסנדוויץ'.... אני מרגישה שהם מנצחים אותי. מי זה הם? כל האנשים שמנסים כאילו לעזור לי. הדיאטנית, הפסיכולוגית, ההורים שלי, כולם. למה אני אוכלת לכל הרוחות? הרי הגעתי למסקנה שזה לא עושה לי טוב, זה רק גורם לי לשנוא את עצמי יותר... אני כזאת אגואיסטית, רואים? לאחרים לא מוצאת את המילים, אבל על עצמי, נשפכת... אני רוצה להעלם, אני לא ממש מועילה או עושה טוב למישהו בעולם הזה. ואני שוב פעם חושבת על אח שלי, כל כך בא לי לחבק אותו עכשיו, וההבנה הזאת, שאני מפחדת,שמשהו יקרה לו... ואני תוהה איך הוא יתמודד, ועצוב לי:(

...

אני לא חושבת שהם רוצים לנצח אותך.. אני חושבת שהם בסך הכל רוצים לעזור לך. להיות שם בשבילך. ובקשר לאח שלך.. מצטערת..
(ויודעת שזה לא מעודד...
) אני חושבת שאת צריכה להיות שם בשבילו.. והחיבוק? אל תפחדי לתת לו.. לפעמים גם רק חיבוק מעודד.. תני לו להרגיש שאת שם בשבילו שהוא לא לבד.. ובקשר לזה שאת מרגישה שאת איגואיסטית. אז מה? מותר לך לפעמים לחשוב על עצמך. מותר לפעמים להיות איגואיסטים.. ובקשר למילים.. מבינה אותך.. אבל מדצ שני. כמו שאמרתי לך. לא תמיד מוצאים את המילים. לא תמיד יודעים איך לעודד.. קחי את הזמן. אל תילחצי על עצמך לכתוב.. אם אין לך מה. רק חיבוק יספיק(מי שמדברת....) וחוץ מזה.. מקווה שיבוא יום ותקבלי את עצמך כמו שאת. ולשים לב לדברים החיוביים שבך. כי הם שם.. ואל תוותרי. אני מאמינה שבסוף תצליחי אם תרצי.. מגיע לך לחיות.. מכל מה שמשתמע מכך.. אל תוותרי על זה..

ב ל

New member
../images/Emo20.gif

אין לך על מה להצטער מתוקה... זו הרגשה שלך וזכותך להרגיש כך. מקווה שיום אחד תלמדי לאהוב חלק מהחיים, תלמדי לראות את הדברים אחרת. כאן בשבילך,

Pure SilenCe

New member
אני אמצא לך את המילים..

לפעמים זה טוב לבקש מאחרים שיעזרו לנו להאיר את הדרך, לפעמים החושך מפחיד מידי, מאיים שלא נעז לחצות אותו ונעבור לאור שבקצה המנהרה. בשביל זה יש כאן מי שמבין אותך, מראה לך שאת לא לבד. מושיט לך יד ועטף אותך בגלימת אהבה. ופתאום כבר לא חשוך כל כך...

למעלה