ומאז הכל הסטוריה......

אורמור

New member
ומאז הכל הסטוריה......

עולם חדש עולם ישן פעם היה עולם אחר.. היתה אישה..באמצע החיים..אמא רעיה אשת חינוך.. החיים היו מלאים..(בעיקר בשיגרה)..היו ספרים..היו חברים היתה עבודה היה ניקיון.היו כביסות..היתה טלויזיה..היממה הכילה 24 שעות.. שחלפו לאיטם.. דברים חזרו על עצמם..יום רדף יום..בכל יום היה ברור מראש מה צפוי ביום הבא..היה סדר ..הפתעות גדולות היו כשהילד הביא מבחן טוב..כשהילדה הפתיעה עם חוכמה חדשה..כשמישהו נחת בלי הודעה ..כשמישהו נולד מת או התחתן.. הבעל..פה ושם ככה וככה..הוא בעיתון היא בטלויזיה..הוא עם סוליטר במחשב היא בטלפון עם חברות.. לפעמים נפגשו ..לפעמים שוחחו..לא הרבה..טוב מה כבר מתחדש אחרי אלפיים שנות..סקס פרוע בחגים ושבתות..נו מילא פרוע..שוב אלפיים שנות..אבל לא היו טענות..שקט על פני תהום..כן..הרבה שקטטטטטטטטט והרבה כלום.. ...... ואז יום אחד הוא מתחבר לאינטרנט..ובערב קורא לאשתו ובפליאה אומר לה... נו תראי אנשים מדברים על מסך..אין להם מה לעשות..אמר ועזב.. והיא נכנסה..התבוננה תהתה..מעניין אמרה לעצמה..חדרה בשם שיפוצי.. טראחחחח..4 עלמים בהסתערות חזיתית.. היי מהיכן? נשואה? בת כמה? איזה כינוי מדהים.. נשמעת נחמדה.. תגידי אייך הנישואין? שיגרה אה? והיא ..שמנומסת מטבעה..ענתה..וגלשה ופיטפטה..והופ`ס גילתה שהשחר בחלון.. ומאחד לאחר עברה..והאגו התנפח..כזה שפע מחמאות..כזה פירגון..סחרחורת.. למחרת ריחפה בענן סגול..חיכתה לערב..נשאבה לשם..וחוזר חלילה.. וכבר לא צריכה לאכול..גם לישון מיותר..מזל שחופשת הקיץ כאן אמרה לעצמה והתירה לה הפקרות מוחלטת..עד שעות לא שעות פטפטת לוהטת. לספרים כבר אין זמן..וטלנובלות מי צריך כשיש רומנים מן המוכן כאן ממש אלייב.כביסות אפשר לדחות..ארוחות למי יש זמן..מה יש עוף טוב כבר לא מספיק טוב?.. מדברים איתה והיא לא כאן..כי הראש מטייל במרחב ובזמן בין לילה הפכה מאלמונית שגורה..ל``אישה מדהימה``..ל``הכי מעניינת``.. ומה פתאום שתוסיף להקדיש עצמה לשטויות עכשיו כשהיא ``מוכתרת``.. פתאום בודקת בראי..מצב כל קמט..מקבלת רעיונות..אולי בלונד?..אולי מקצה שיפורים קל לעיצוב האישיות..חושבת ופועלת..בבית מביטים בה בסלחנות ופולטים..נו טוב זה גיל הארבעים זה יעבור לה ..מנידים ראש לא ממש מבינים אבל שותקים..נו טוב מה יש עוד לאמר אחרי אלפיים שנות.. והיא בכלל לא כאן..היא בראש עם ``טל``..ועם`` הנסיך הפלאי``..ועם ההוא שחרז לה אמש שיר.. והיא נזכרת בימים אחרים לפני אלפיים שנות כשהייתה מחוזרת..ונהנית לחזור לשם. וסקרנות שמתעוררת למשמע קול..ועולים שלב..חורגים מהצג..וסקרנות שמתעוררת למראה..לניחוח.. ואז.. כמעט כלום לא נשאר אותו דבר..העולם הישן נראה דהוי להחריד.. וכשגם מגיעים משובים חיוביים למראה הפנים..והגוף היא נכבשת..והיא נעלמת הקודמת מתאדה..והחדשה ממלאה את הבמה..ועולם כמנהגו נוהג?..ממש לא עולם חדש נפתח..עולם מטורף..עם טוב ועם רע..עם מעט שפיות והרבה טרוף.. כבר לגמרי לא ברור יותר מה ילד יום..כן זה עולם האינטרנט המטורף..והצ`אט שטורף קלפים..שהופך סדרי עולם..שמערער את הקיים ומוליד חדש..טוב? רע? מעורב.. ומסקנה?..אין, שומר נפשו ירחק?..אולי כן..ושוב אולי לא.. לא רוצה לסכם,איש איש והשביל שיבחר..הן השמיים הם הגבול..אבל יש גם תהום ממול..אז רק זהיר זהיר.. ככה זה נראה לפני שנתיים, ומאז, כאמור הכל הסטוריה.. אור בנוסטלגיה

חדת קרן

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

ועכשיו אני גם אקרא, געגעתי נורררא!!!!!!!!

חדת קרן

New member
|טי-וי|

פניו של אהובי תכולות הן והן מרצדות באינסוף פיקסלים של אור הוא משטח לפני את ליבו האוהב ואת מוחו הקודח במלא רוחב שבע עשרה אינטש והוא שותק וקשוב ואני סוגדת לאייקונים מהלכים נכונים עטורי נסיון של לילות שטופי מילים סוערים, בלי קול ובבוקר כשהשמש זורחת לי בחלון אני לוחצת מקש שמאלי בעכבר הגונב עבורי פיסת חלום עורג זנב אשלייה מנשף הזוי של ליל אמש

אורמור יפתי....האם הסיפור הזה הוא

הסיפור האישי שלך? ואגב, מאד חשוב שתקחי אותו ותעשי לינק שלו ישר לפורום מתמכרים בתפוז זה מאד מתאים לשכון שם בין דפיו של פורום התמיכה הזה עם אמגין האבא האבהי שלו מאד מזדהה בבייסיס עם הדברים שכתבת וכתבת מאז הכל היסטוריה מעניין לאן זה מוביל במקרה הזה המשפט הזה

אורמור יפתי....האם הסיפור הזה הוא

הסיפור האישי שלך? ואגב, מאד חשוב שתקחי אותו ותעשי לינק שלו ישר לפורום מתמכרים בתפוז זה מאד מתאים לשכון שם בין דפיו של פורום התמיכה הזה עם אמגין האבא האבהי שלו מאד מזדהה בבייסיס עם הדברים שכתבת וכתבת מאז הכל היסטוריה מעניין לאן זה מוביל במקרה הזה המשפט הזה

מריפוסה

New member
לדעתי באטרפלי..

בכלל נורא חשוב שמי שיש לו סיפור אישי ישר יעשה לינק. אני למשל, בעקבות הכתבה שפורסמה בשבת על ניתוחי החזה יש לי סיפור אישי שזקוק לתמיכה. וההצעה שלך על לינק היא הצעה נורא טובה. תיכף כשמעתי אותה הלכתי לשרותים ועשיתי לינקי, וישר הרגשתי הקלה בלחץ , והייתי זקוקה פחות לתמיכה. אני יודעת שבגילי חלק מהציוד הזקוק לתמיכה שייך להסטוריה, לכן נורא חשוב שנתמוך זו בזו, במיוחד אם יש גבר אבהי המתמחה בתמיכה על רקע לאומי. וכל זה מוביל כמובן למוביל הארצי. מריפוסה.

מריפוסה זה את או זה המתחזה שלך?

לא ברור לי בדיוק כי אני לא רגילה לסגנון הלועז הזה שלך.... סיפרתי לך שבפורומים מסוימים נקראתי מריפוזה שזה פרפר בספרדית חשבתי שלפחות בגלל הזהות בשמות שלנו נהיה חברות טובות לא מבינה את הקטע שלך פה אולי רצית לעשות לי קצת שמייח לכבוד מוצש שיהיה לך ערב נעים מאמי

מריפוסה

New member
בעניין הסגנון מאדם.

ושוב אני מוכרחה לציין שאת צודקת במאה אחוז. הסגנון הלועז הזה נורא לא הולם אותי. (האמת היא שהוא הולם יותר את העז של איילת), בפעם הבאה מבטיחה ללכת על פייר קארדן.

אור..

כשאת מדברת על שביל את מדברת על מינון. ואולם,האם את מכירה ולו אדם אחד שנכנס לזה,וגם התנתק מהנט טוטאלית? האמת,שהיתה אחת כזו-קרני, מנהלת וחדויים בתפוז שראתה שזה חודר לה לעצמות ומערער את יחסיה.. ואכן,היאועשתה CUT וחוץ ממנה,אני-לא מכיר אף אחד. גם אילו שלכאורה נעלמו בדיאבד התברר,שהחליפו פורומים.. ולמרות,במינונים,כדאי לשלוט. לא כל המרבה,משתבח מזה. לאחרונה,גם אני מווסת ומתברר לי,שאין כל בעיה. מרק.

מרק - יש פרח אחד חמוד קטן כזה

שעלי הכותרת שלו בצבע ירוק זה מוזר באמת שעלי הכותרת שלו ירוקים הפרח הזה מחכה להבהוב ככה לא כל הזמן מידי פעם

המצב מובן ומה הלאה ?

יש דיבורים, טלפונים ופגישות ומפגשים ומה הלאה קורה ???? מעט מאוד אנשים באמת נסחפים כי .....יש כמה סיבות א. לא כל נסיך פלא הוא באמת נסיך. ב. הבעל שהתלוננת עליו שרואה טלויזיה - גם טל רואה ומה חשבת שלא ??? ג. מחפש אולי טרף קל ??? ד. מכירה מישהי חברה קרובה שלי שנסחפה אחרי נסיך פלא כזה ועזבה את בן זוגה והיום נישארה בלי אף אחד . הנסיך לא היה ממש רציני ומאוד היה עצוב לשמוע שהיא האמינה. ה. כבדהו וחשדהו - כלל חשוב בעולם האינטרנט.

Sודית

New member
לא הייתה ברורה לי המסקנה....

או שעדיין לא נמצאה??? אז מה יותר חזק ,אצלך, היום... הוירטואליה או המציאות?? מה משפיע על חייך יותר? ואיך את מפרידה בין לבין? האם את מצליחה? או שהכל מתערבב? השאלות הן למעשה מופנות לכל גולש... וכן...לדעתי הרוב כאן כבר מכורים... רק המעט שבינינו....מודים. סודית מודה שהתמכרה...אבל... עדיין...מ ב ד י ל ה...בין קודש לחול.

למעלה