ולנושאים הרבה יותר כיפיים

ולנושאים הרבה יותר כיפיים

אני מחפשת ספא טוב ללכת עם אמא שלי כמה ימים לפניי החתונה. עדיף באזור ת"א או אזור השרון. אשמח לקבל כמה שיותר המלצות.

וילה בל - בהוד השרון

מומלץ בחום. עשיתי שם יום לפני החתונה מסאג' + אמבטית חלב והיה כל כך כיף. ולפני שבועיים עשיתי שם טיפול באבנים חמות (הכי מומלץ לדעתי) היה כל כך כיף... זה וילה בהשראת מיכל נגרין (עם מלא מוטיבים של מלאכים וכו' ממש נחמד), יש שם כמובן ג'קוזי ואוירה ממש טובה.מצרפת לך קישור לאתר שלהם. יש גם את "זן ספא" ברעננה (במרכז גירון), הייתי שם, היה כיף, אבל יותר נהניתי בוילה בל... (אם את הולכת על "זן ספא" אז הפילינג גוף שלהם מעולה עשיתי שם גם טיפול באבנים חמות - כמו שאמרתי קודם, לדעתי הוילה בל הרבה יותר טוב...)

איריסג

New member
ג'ניס רוז במרינה

יד להם יופי של חבילות, ואחר כך אפשר להשאר לשופינג ב"ארנה"...

ביררתי במגע מרפא

העניין הוא שהבריכה שם חיצונית והיא רמזה לי בעדינות שהמים עדיין קרים - מבאס קצת. ג'ניס רוז הכי יקר מכולם וגם הייתי שם בעבר ובא לי משהו חדש. שמעתי על שיזן דברים טובים מה קצת מפריע שזה לא כל כך אינטימי. הטיפול אישי אבל השימוש במתקנים הוא חופשי לכולם.

בכל אחד מהמקומות שהזכרת

השימוש במתקנים הוא לכולם רק אם את מזמינה בנוסף לטיפול ג'קוזי בחדר פרטי אז זה יהיה בפרטיות אבל זה לא כ"כ מפריע לרוב יש במקביל עוד זוג אחד במקביל (אם בכלל) זה תלוי ביום ובשעות....

אנחנו בזמנו הלכנו למלון דן

היה שם דיל של ארוחת בוקר (עשירה ומפנקת בטירוף), עם כניסה חופשית לבריכה, חדר כושר וג'קוזי וטיפול אחד בספא.

הצעות

חמי געש ספא בנתניה פינוק נעים

למעלה