ויכוח

• פותח הנושא me123
  • פורסם בתאריך

me123

New member
ויכוח

שלום אנשים! לי ולחברה שלי היה ויכוח וזה הפורום הנכון לפתור אותו האם התאומות אולסון הן תאומות זהות?

A d i d a

New member
../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

לדעתי, התאומות כן זהות וזה שאומרים שהן לא זהות זה סתם שמועות [בולשיט]. קודם כל, התאומות נראות בדיוק אותו דבר. [כמובן שיש דרכים להבדיל בינהן הרי הטבע הוא לא מכונה]. חוצמזה, לתאומות יש שיר: identical twins אם הן לא תאומות זהות, למה שישרו שיר כזה?

שמועות../images/Emo35.gif

עדי, אחת ולתמיד, אפילו בביוגרפיה הרישמית של התאומות כתוב שהן תאומות לא זהות והן בעצמן אמרו את זה במליוני ראיונות... ויש משהו שאת כנראה לא מבינה- תאומים זהים זה תאומים זהים משמע- הכל זהה בהם
כי הם באו מאותו הזרע... ואין דבר כזה הטבע הוא לא מכונה...

A d i d a

New member

אבל משהו אחד אריאלה.. למה להיות מגעילה..? ועכשיו בקשר לתוכן, אני לא שמעתי את הראיונות האלו, ולא קראתי את הביוגרפיה לכן, עד שלא תוכיחי לי אחרת- אני עדיין אחשוב שהן תאומות זהות. מה אמרת בקשר לזה שתאומים זהים משמע כל דבר? ומה בדיוק מרי-קייט ואשלי? חמור ופיל? הן אותו דבר, זה שהפנים של אשלי קצת עגולות או אשלי גבוהה באינץ' יכול להיות מאוד הגיוני. את רוצה לומר לי שהטבע כן מכונה? שהוא כן סימטרי? תסבירי לי עכשיו, למה עין אחת קטנה מהשנייה [כן, כן]. או למה אוזן אחת גבוהה מהשנייה. למה רגל אחת קצרה [אפילו יכול להיות בחצי מילמטר] מהשנייה. כי הטבע מכונה? איי דונט ת'ינק סו... אבל תתווכחי איית על זה שהעיניים [אוזנים, רגליים] אותו דבר כי הם לא. נקודה. זה מוכח כבר.

טוב אז משהו אחד...

לא הייתי מגעילה... זה שאת קוראת אתמה שכתבתי בצורה מסוימת זה כבר עניין שלך... וזה שלא שמעת את הראיונות ולא קראת את הביוגרפיה זה לא הופך את העובדה שהן לא תאומות זהות לשמועה... תאומים זהים- לאו דווקא בפרצוף אלא בגנים, דנ"א וכו'... ואת צודקת- לא התכוונתי להגיד שכל האיברים בגוף הם שווים בגודלם. אני יודעת שזה לא נכון

shadow 155

New member
קיצר!....

התאומות הן כן תאומות זהות! זה שיש בינהן הבדלים קטנים מאוד זה לא אומר כלום.. תאומים לא זהים הם תאומים שונים לגמרי, זאת אומרת שצבע השיער שלהם שונה לגמרי, או צבע עיניים וכל מיני דברים כאלה אבל התאומות אולסן הן בטוח תאומות זהות, מאה אחוז!...

../images/Emo108.gif../images/Emo41.gif../images/Emo110.gif

אני לא מבינה אז למה בביוגרפיה שלהן כתוב שהן לא תאומות זהות זה כזה ספר ורוד ושניהן מחזיקות שם חמניות למי שלא מוכר הספר...

RinRan

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo42.gif

התאומות הן לא תאומות זהות, כי עובדה- ההבדלים הכי קטנים הופכים אותן ללא זהות...

A d i d a

New member
!../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

יכול מאוד להיות שהתאומות לא זהות אבל עד שלא תסרקו לי את אותו עמוד מהביוגרפיה שלהן אני לא אאמין. I'll have to see it to believe it. ובקשר להבדלים הקטנים שהופכים אותן ללא זהות- תאומים לא זהים הם -לא זהים-. יש לי חברה שיש לה תאומה לא זהה והן בכלל נראות כמו שתי בנו שונות. הן לא דומות לא במבנה פנים, לא בצבע עיניים, לא בצבע השיער, לא במבע השיניים, לא בצבע העור ולא במשקל. תאמרו לי עכשיו שמק"א נראות שונות כמו מה שתיארתי עכשיו.

RinRan

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo42.gif

אוקיי אבל יש סוגים שונים של תאומים לא זהים... יש תאומים לא זהים כמו שאת תיארת, ויש תאומים לא זהים שיש להם הבדלים קטנים, מה שהופך אותם ללא זהים...

shadow 155

New member
חברה, אתם טועים....

התאומות ללא ספק נחשבות לזהות! זה שלמרי קייט יש נקודת חן על הלחי, או זה שיש בינהם הבדלים נורא נורא קטנים, זה לא הופך אותן ללא זהות... הן זהות בצבע של השיער (הצבע הטיבעי שלהן) הצבע עיניים שלהן זהה, כל הצורת פנים, וגם צורת העיניים וצורת הגוף שלהן זהה, זה שאשלי קצת יותר גבוהה זה גם לא אומר כלום.. הבדלים כאלה הם לא משמעותים בכלל וזה לא מה שהופך אותן ללא זהות.. הן תאומות זהות לחלוטין!

דסדוּס

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo41.gifההוכחה../images/Emo41.gif../images/Emo36.gif

קבלו
fraternal twins = תאומות לא זהות

סוף סוף../images/Emo70.gif צדיקה בסדום../images/Emo70.gif

מושפעת משיעורי תנ"ך
אז הנה קיבלת את ההוכחה של הדס אבל אני שוב רוצה לחזור על משהו שכבר כתבתי בתחילת השרשור: תאומים זהים זה לא רק במראה החיצוני אלא גם בתוכם (גנים, דנ"א)- הם באו מביצית אחת. תאומים לא זהים באו משתי ביציות... או שזה שני זרעים
... לא משנה... הבנתם את המסר...

A d i d a

New member

חח אוקיי, אוקיי נכנעתי
..למרות ש.. יכול להיות שהעיתון טעה. בקיצור, עד שאני לא אראה את האוטוביוגרפיה אני לא אאמין 100%.

The Sun Girl

New member
../images/Emo121.gif../images/Emo42.gif../images/Emo161.gif

אממממ, אני חושבת שזה האוטוביוגרפיה.......

ק מ י

New member
זה לא עיתון.... זה ספר

זה הספר "Our Story" שסורי אבל הם יודעים יותר טוב ממך....

shadow 155

New member
עדי, את עדיין טועה...

מה שרשום שם בעיתון שהבאת זה לא אומר כלום תבדקי מה הפירוש של המילה הזאת שסימנת שם... המילה הזאת היא בכלל "ידידות" או "אחווה", או משהו כזה... ותיקראי שם את כל המשפט.. הם לא אומרים שם שהתאומות לא זהות... הן לא זהות!...

למעלה