ויותר

ויותר

ויותר חשוך ביום ויותר יש שקר באמת ויותר עצוב באושר ויותר יש חולף מנשאר וזה יותר מורכב מפשוט תעלול של ילדים ? תעלול של החיים קסמים לטיפשים!? ויותר סרט ממציאות ויותר נגמר ממתחיל ויותר אותנו הצער מצחיק ויותר מדי שורות תעלול שלי ילדים ? תעלול של החיים קסמים למבוגרים !? ןיותר חולף בנשאר וזה יותר מורכב מפשוט ויותר שקר באמת ויותר לא בורח

רותי ב.

New member
אבל.. טוב שחזרת,

לקצת? להרבה? כלומר ... הולנד זה היה אמיתי? או בערך? ממני, כמעט לחלוטין חסרת חוש הומור, אני חושבת.. ואיתך גם לקחת יעל אחת, שממש חסרה גם כן, אבל כבר לא מעיזה לעשות ספירת מלאי. טוב לראות אותך פה, צבעוני. (-:

דוVשה

New member
טולטולוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!

יייייייייייייוווווווווווווווווווווווווווווו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני מתרגשת!!!! !@#@!%&)^$*&(*)^)^$&$#%#@$!@!!!!!!!!!!!@!$#^%&)&*&$#@!!!!!!!!!! אני והג`חנון לא האמנו שזה באמת אתה... יו יו יו, אני רצה להלשין עלייך! אחחחחחחחחחח טוב שחזרת!

ranger joe

New member
ויותר...

אל תעלם לכל כך הרבה זמן !!! התגעגעתי למילותייך...הקסומות !!! כמה רגש יש בבן- אדם אחד? כמה יופי ...ועוצמה. אוהבת, ג`ו.

סיון ...

New member
כפרה.. :)

רק בזכותך אני פה...הרי אתה זה שבגללו נכנסתי בפעם הראשונה לפורום הזה... וסוף סוף אזרתי אומץ גם לכתוב ולהגיב קצת מדי פעם.... אתה פשוט מדהים אותי כל פעם מחדש..... :) אוהבת...

למעלה