וידויים באוסקר הישראלי

וידויים באוסקר הישראלי

ישבנו כולנו כוססים את האצבעות לקראת פרסי האוסקר הישראלים אחרי הכל לא כל יום ישנה נציגה ממסך וידויים.... המתנו במתח נוראי... הדוגמן ההולך ונעלם החזיק בידו מעטפית.. והשתהה קלות אם איזו בדיחת קרש... בלו לאב: אוףףףףףףףף שיזיז את התחת שלו כבר איריס: וואי מתאים לי שיזיז שינענע שישקשק והעיקר שיתפשט... שועלית המדבר: איריס זוזי שמאלה האינפוזיה שלך מסתירה לי ת´נוף... טייגר:נו באמת אי אפשר לנשום ככה שיכריז כבר... אהובה: אני לקחתי ת´לימוזין הסעתי אותה לשם פיירסט קלאס הבעיה שאחר כך לא מצאתי חניה...ויותר גרוע הלכה הלימו איבדתי לימו ... מאי מאי:תגידו יש איזה דיבור צפוף...עם הדוגמית שניצב שם... ככה מתאים לי לדעת אם יש לו ראש טורבו תלת פאזי... ליאונורי:האמת בינינו נראה לי יש לו ראש דו כיווני אבל לכי תדעי הכל טעון בבחינה בשטח... סיגר: הופהההההההההההההההההההה.. זוזו אני שלמנתי לו שוחד מתחת לתחת לקח הכסף אין הוא יכריז היא זוכה מי זה חיים יבין בכלל?? יעל:בלו תעביר לי ת´בוטנים....איזה מתח יאוואלי ולא מבינה אותכן בננות הדוגמן הזה נראה כמו דוגמנית במצוקה...עדיף לחזור לתוכנית המקורית איריססססססססס היידה שינקין...שם נמצא טורבו סטייל אנושית: אני יגיד לכם כל התוכניות האלו לא אנושיות בכלל.. ומה זה הפרס הזה...???? איפה נתלה את זה פה?????? שרון28:שקטטטטטטטט שם אני יעצור את כולכם יוציא המלפפון ויכרסם מהקריז חיוכית:אחותי תעזבי את המלפפון הוא צריך לגדול עוד...למי יש דשן??? מורן ל:פאקינג שמתי ג´ובות הימור שהיא לוקחת אם אני לוקחת ת´קופה אנחנו יוצאים למסע שופינג בחייאת אמו קונה לכם את הדוגמן לאקי:קחי אותי בחינם אני יעשה לך פירזומת זמוייה עליי JOY24:היי הייי תרגעו שם...תיכף טאי חוטף חלאסטרה ממכם...וואיי תא הוידוי ריק אני רצה לתת וידוי גוני בוי: תרימו ידים למעלה זה שוד אני חוטף לכם אותה אחרי הכל יש לכם סלבריטי פה... עכשיו בטח החתימה שלה תיהיה מבוקשת.... חוקרת פרטית: חקרתי את הענין ועשיתי בדיקה מדוקדקת לדוגמן ....הוא משוכלל רב כיווני דו משמעותי מענין... והזוכההההההההההההההההההה בפרס קרינית החדשות לשנת 2001 היא... היא..... היאאאא לא אחרת מאשר עדייייייייייייייי 22 עדי22 עולה לבימה עם שמלת ארמנדו חרמנקו המהולל מסוגננת... מנופפת בידה לשלום... כולנו צועקים יששששששששששששששש הולכים לקפוץ לבריכת העירייה...... תחייכו אנשושיםםםםםםםםםםםםםםם ושיהיה לכם ערב נהדרררררררררררררררררררררר ....

חחחחחחחחח

י´קרועים. למה אין חתימה? למה אני צריך לנחש ממי אני צריך לצחוק? אה??????
אחלה

blue love

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo98.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח...אחרי יומיים...
קצת צחוק מה יש?...חחחחחחחחחחחחח שמע..החלטתי סופית..נמאס לי מהטור הארוך הזה של החחחחח...לכן אני מאמץ מהיום את lol ..זה סימן בנלאומי לצחוק.. קל יותר.. פשוט יותר.. ולא עושה יבלת באצבע..
blue

../images/Emo41.gif האוסקר שלי .. ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif

הערב הגדול הגיע ... לבושה בשמלה פייטים מהבוטיק של אלקסיס מהשכונה נעלים תואמות בצבע אדום ליפסטיק מרוח .. על השפתיים וקצת בלי כוונה על הלשון יוצאת מהסוסיתא .. האוטובאנקי בתיקון מחלקת נשיקות .. מפזרת חיבוקים מימין לשמאל משמאל לימין .. וכמעט שמועדת על השטיח .. מזל שההוא עם השרירים תפס אותי נכנסת לאולם ..מחפשת את הכיסא שלי כמובן ששמים אותי תמיד עם הכוכבות הנוספות { הפרחות ...} מתחילים .. שקט באולם אני צועקת לכולםםםםםם תודה לך שרון מחזיר לי הקריין מועמדת לפרס שחקנית השנה ... ואני במתח כבר לא יכולה .. מוציאה מלפפון .. מתחילה לכרסם ביס ועוד ביס .. ביס ועוד ביס .. והזוכה היא ... לא יודעת , התעלפתי .. לקחתי ביס אחד יותר מידי גדול .. נחנקתי .. השמלה נקרעה .. העקב נשבר .. הליפסטיק נמרח על כל הפרצוץ התסרוקת .. עדיף שלא לדבר עליה .. טוב שנגמר ... {עד לשנה הבאה ... }
{ בלי עין רעה .. שאני אנצח בפעם הבאה .. }

blue love

New member
lol שרון ../images/Emo6.gif

ללא ספק את זוכה באוסקר על תפקידך בסרט "חלומות באספמיה"
ללא מתחרות!!!!!!!!! lol... הרגת אותי עכשיו..
blue

../images/Emo68.gif חחח שרוני איפה הפרחות ?

חחחחחחחחחחחחחחח מצחיקונת שכמותך, חחחחחחחחחחחחחחח טאי, שרוני הורסים אתם........ רגגגגגגגגגגגגגגגעעעעעעעעעע איפה הייתי אני????????!!!!!!! ששששששששששששששששש שלא ישמעו....... (אני הייתי עם ה - ש ח ק ן מאחורי הקלעים, איריססססס את מדמיינת לעצמך....... חתיכי, גוף מטריף, חיוך מהסרטים תדמייני......

וזה מה שאת חושבת .. ../images/Emo3.gif

ה- ש ח ק ן ... זה שאת חושבת שהיית איתו מאוחרי הקלעים היה בסך הכל ... שוטף הרצפות ... שהוא בעצם הבן דוד הרחוק של השחקן ההוא .. נכון , הוא דומה לו .. אבל הוא לא הוא .. { נה נה נה נה נה נה נה נה מגיע לה ... } אני .. ורק אני .. הייתי איתו .. כלומר עם הרופא שהביאו לי בגלל שנחנקתי מהמלפפון ... איזה עינים איזה שפתיים ... אח .. איזה הנשמה מפה לפה .. .. אח ... { ושימותו הקנאים .. או יותר נכון הקנאיות .. חחחחחחחחחח}

חחחחחחחחחחחח שרוןן ענק ../images/Emo88.gif

התוספת שתופסת זה זה!!!!! חחחחחחחחח טאי

moran.l

New member
טאיוש

גגגגגגדדדדדדדדדדוווווולללללללללללל נו, כרגיל איך הוא יודע להפיג את המתח באוויר להעלות חיוכון... ילא, ניצחנו, אז אנחנו ניצחנו - אני מזמינה את כולם לשופינג הדוגמן "עליי" (תרתי משמע) (הלוואי...)

joy24

New member
טאיוששששש..המוכשר..כרגיל..

אבל זהו תשכחו מזה אני אצלכם לא מתוודה יותר.. ככה להסתלבט.. ? אין בעיה..

עדי 22

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gifעדי

והזוכההההההההההההההההההה בפרס קרינית החדשות לשנת 2001 היא... היא..... היאאאא לא אחרת מאשר עדייייייייייייייי 22 עדי22 עולה לבימה עם שמלת ארמנדו חרמנקו המהולל מסוגננת... מנופפת בידה לשלום...
ובקימור: LOL

למעלה